Najtrudniej poznać samego siebie

Piąty wymiar

Piąty wymiar

w kwantowo/prawdziwie/topowo

Piąty wymiar. Różnica pomiędzy 3D a 4D i 5D jest jedna i najważniejsza. Związana jest ogólnie z tym co nazywamy postrzeganiem, odbiorem rzeczywistości i jej realnym kreowaniem. Z pewnością człowiek nie znika, nie ginie, nie rozpływa się w malignie. 4D to przygotowanie. 5D jest magiczne, zaskakujące, rajcujące i nazywa się to piątym wymiarem.

Piąty wymiar

Piąty wymiar

W zasadzie obiektywnie wszystko jest takie samo, ci sami ludzie, to samo miejsce, te same codzienne sytuacje, a jednocześnie subiektywnie zmienia się wszystko. Trudno jest opisywać to co dostrzegasz, a czego nie dostrzegają inni. Ludzie trwający w trzecim wymiarze przestają być dla ciebie ważni. Trudności w komunikacji, ciągła ich negacja i upór sprawiają, że trudno się z nimi rozmawia, ba, nawet nie chce.

Ogólnie odczuwasz wszystko co drugi człowiek z sobą niesie, zanim otworzy usta i bywa, że wcale nie jesteś zainteresowany jego wypowiedzą. Ty ze swoją nową percepcją z łatwością spostrzegasz trywialność problemów innych ludzi, ale nawet nie próbujesz ich rozwiązywać. Są zbyt banalne. To samo dotyczy wszelkiego udawadniania, przekazu i innych spraw związanych z 3D. Te agresywne do tej pory, zaczepne i złośliwe, przestają Cię w ogóle interesować.

Twoje postrzeganie świata jest swoiste, czujesz ludzi, ich nastawienie, rozumiesz sprawy, pojmujesz prawidłowości przyrody. Nie oznacza to od razu alfy i omegi, ale to co Cię interesuje, przychodzi z łatwością, prozaicznie jasno i oczywiście. Istotną kwestią jest sprawa kreacji. Otóż każdy człowiek jest zdolny do kreacji. Wielu z nas robi to z łatwością, tworząc, budując, wymyślając, ale na ogół wymaga to czasu. W piątym wymiarze tego nie ma, jeśli wierzysz, to jesteś w 100% pewny i działasz – kreujesz od razu /błyskawicznie/.

Czas kreacji zależy całkowicie od Ciebie. Możesz go dowolnie wydłużać i skracać. Skracać i wydłużać możesz także poszczególne etapy dnia. Gdy śpisz – wydłużasz czas, aby spać najdłużej i najbardziej ekonomicznie, zdrowo. I mimo iż śpisz np. 4 godziny, wstajesz jakbyś przespał 12. Gdy zaś masz do wykonania z pozoru długotrwałą pracę np. malowanie pokoju to skracasz czas. Tak aby malowanie, czy co tam postanowiłeś, trwało jak najkrócej. Oczywiście ta ekspresowa kreacja znalazła już swoją nazwę.

Piąty wymiar – Podsumowanie:

To “snapshot”, a jakże. Wizualizujesz /dwupunktujesz/, sprawdzasz położenie w twoim biopolu i puszczasz /zapominasz/. Kreacja rozpoczęta, a w wielu aspektach i zakończona. Im bardziej jesteś oświecony, im bardziej wierzysz, tym szybciej manifestuje się kreacja. Zasada “mówisz i masz” to najprawdziwsza prawda. Zdajesz sobie sprawę również z tego, że cała zabawa polega na kreacji, stąd też nie mnożysz rzeczy i spraw, które “tu i teraz są Ci zbędne”. Bo i po co?

Jedno jest pewne, czego się nie tkniesz “zamienia się w złoto”, oczywiście to Ty określasz priorytety. Jeden aspekt definitywnie ulega zmianie, fakt, że jesteś szczęśliwy i uczucia nie targają Twoją osobą. O reszcie później :).

PS. Prozaicznie prosta sprawa, kreowanie to zabawa.

_________
#5Wymiar #5D

najnowsze z kwantowo

Świadomość finansowa

Świadomość finansowa

Świadomość finansowa, jak i wszystko, jawi się w naszej głowie. Wielu ludzi
Przebiegunowanie Ziemi

Przebiegunowanie Ziemi

Przebiegunowanie Ziemi. Pole magnetyczne Ziemi wielokrotnie, przez cały okres istnienia, się zmieniało.
Świadomość jest wyjebana

Świadomość jest wyjebana

Świadomość jest wyjebana w kosmos. Jako, że ostatnio modna jest dosadność, pozwalam
Translate »
idź do góry