Najtrudniej poznać samego siebie

Pięciu rozbójników

Pięciu rozbójników

w kocio/pomysłowo/prawdziwie

Pięciu rozbójników. To, że mamy hodowlę kotów, chyba już wiecie, ale tego, że u nas rodzą się najpiękniejsze kociaki rasy Peterbald i Bengal, już nie. Nasze kocięta są obrzydliwie zsocjalizowane, czyli wejdą ci na głowę bez problemu, zamieszkają w twoim bucie albo zaczepią cię, „lekko gryząc”, bez żadnego ostrzeżenia i baw się, baw z nimi. No i właśnie mamy na stanie w naszym bajkowym domu.

Pięciu rozbójników

Pięciu rozbójników

W naszym domu to standard, że gdzie nie pójdziesz tam koty. Bengale robią zawsze największy ruch i zamieszanie, bo to bengale. Zatem w naszym domu ostatnimi czasy ruch jak na Marszałkowskiej, wrzask, bo głodne bengale są głośne. Małe bengale są zawsze głodne, mimo pełnych misek i karmienia mlekiem co trzy godziny.

Nie dają łatwo za wygraną i molestują nas niemiłosiernie. Zwłaszcza Karola, która jak kochająca matka, a raczej ciocia karmi, karmi, karmi. Dzisiejszy poranek niczym nie odbiega od zwykłego poranka w Bella Bitis. Niewypuszczone pierdki z małych brzuszków, obfitują od rana w posrane pomysły. A to on mi, a tamta miska jest za wysoko, a to drzwi zamknięte i otwórz je, a ja wejdę albo i nie, a to głód. Nieustająca trwoga małego kociaka i wrzask, bo ssie niemiłosiernie. Nie ma co puszczać radia, nie ma co dyskutować, bo dźwięk głodu wydobywa się zewsząd. Jak nie głodu to wiecznej pretensji i niezadowolenia z burczenia w brzuchu.

Pięciu rozbójników – Podsumowanie:

Małe Bengale zawojowały więc jedno pomieszczenie i niczym nie zniechęcone przemierzają kąty i zakamarki, robiąc przy tym spore zamieszanie. W drugim zaś pomieszczeniu buszują Peterbaldy. Obecnie na stanie dwa maleństwa, ale lada moment, już na dniach dołączą do nich nowi mali domownicy. Obecnie trwa mozolna praca nad oswajaniem, socjalizowaniem i rozpieszczaniem maluchów.

Każdy z nich, zanim uszczęśliwi jakąś zdeterminowaną na kota rodzinę, musi przejść szkolenie. Tak aby swoim nowym właścicielom nie dał wytchnienia i powodów do narzekania. Bo my, mowa tutaj o hodowli Bella Bitis, nie sprzedajemy kotów drodzy państwo. My darujemy innym spragnionym ludziom szczęście, miłość i nieustanne chwile uniesienia. Zatem do zobaczenia, zamiauczenia i zalizania dla tych, którzy nasze koty przyjmą pod swój dach.

Hodowla kotów rasy Peterbald Bella Bitis*PL – Peterbaldy – www.peterbalds.eu

PS. Peterbaldy to petardy, a bengale nie boją się wcale.

____________
#KotyBellaBitis

najnowsze z kocio

Kwantowy kot

Kwantowy kot

Kwantowy kot. Odkąd pamiętam interesowała mnie świadomość siebie i psychotronika. Ta dziedzina
Moja kolorowa żona śpi

Moja kolorowa żona śpi

Moja kolorowa żona śpi! Kaja do tej pory niechętnie zamieszczała swoje zdjęcia,
Translate »
idź do góry