Najtrudniej poznać samego siebie

Pięciu rozbójników

w kocio/pomysłowo/prawdziwie

To, że mamy hodowlę kotów, chyba już wiecie, ale tego, że u nas rodzą się najpiękniejsze kociaki rasy Peterbald i Bengal, już nie. Nasze kocięta są obrzydliwie zsocjalizowane, czyli wejdą ci na głowę bez problemu, zamieszkają w twoim bucie albo zaczepią cię, “lekko gryząc”, bez żadnego ostrzeżenia i baw się, baw z nimi. No i właśnie mamy na stanie w naszym bajkowym domu …

pięciu rozbójników bengalskich i dwa Peterbaldzięta.

Pięciu rozbójnikówW naszym domu to standard, że gdzie nie pójdziesz tam koty, ale bengale robią zawsze największy ruch i zamieszanie, bo to bengale. Zatem w naszym domu ostatnimi czasy ruch jak na Marszałkowskiej, wrzask, bo głodne bengale są głośne, a małe bengale są zawsze głodne, mimo pełnych misek i karmienia mlekiem co trzy godziny. Nie dają łatwo za wygraną i molestują nas niemiłosiernie, zwłaszcza Karola, która jak kochająca matka, a raczej ciocia karmi, karmi, karmi. Dzisiejszy poranek niczym nie odbiega od zwykłego poranka w Bella Bitis, niewypuszczone pierdki z małych brzuszków, obfitują od rana w posrane pomysły. A to on mi, a tamta miska jest za wysoko, a to drzwi zamknięte i otwórz je, a ja wejdę albo i nie, a to głód, nieustająca trwoga małego kociaka i wrzask, bo ssie niemiłosiernie. Nie ma co puszczać radia, nie ma co dyskutować, bo dźwięk głodu wydobywa się zewsząd, a jak nie głodu to wiecznej pretensji i niezadowolenia z burczenia w brzuchu.

Małe Bengale zawojowały więc jedno pomieszczenie i niczym nie zniechęcone przemierzają kąty i zakamarki, robiąc przy tym spore zamieszanie. W drugim zaś pomieszczeniu buszują Peterbaldy, obecnie na stanie dwa maleństwa, ale lada moment, już na dniach dołączą do nich nowi mali domownicy. Obecnie trwa mozolna praca nad oswajaniem, socjalizowaniem i rozpieszczaniem maluchów. Każdy z nich, zanim uszczęśliwi jakąś zdeterminowaną na kota rodzinę, musi przejść szkolenie, tak aby swoim nowym właścicielom nie dał wytchnienia i powodów do narzekania. Bo my, mowa tutaj o hodowli Bella Bitis, nie sprzedajemy kotów drodzy państwo, my darujemy innym spragnionym ludziom szczęście, miłość i nieustanne chwile uniesienia. Zatem do zobaczenia, zamiauczenia i zalizania dla tych, którzy nasze koty przyjmą pod swój dach.

DSC00011 DSC00020 DSC00026 DSC00027 DSC00035 DSC00037 DSC00038 DSC00048 DSC00049 DSC00055bellabitis0 DSC00045

Hodowla kotów rasy Peterbald i Bengalskich – www.bellabitis.pl
Hodowla kotów rasy Peterbald Bella Bitis*PL – Peterbaldy – www.peterbalds.eu
Peterbald BELLA BITIS*PL – Kocięta Peterbald – www.peterbald.pl
BELLA BITIS*PL – Hodowla kotów bengalskich – www.bengale.bellabitis.pl

PS. Peterbaldy to petardy, a bengale nie boją się wcale.

____________
#KotyBellaBitis

najnowsze z kocio

Kwantowy kot

Kwantowy kot

Kwantowy kot. Odkąd pamiętam interesowała mnie świadomość siebie i psychotronika. Ta dziedzina
Moja kolorowa żona śpi

Moja kolorowa żona śpi

Moja kolorowa żona śpi! Kaja do tej pory niechętnie zamieszczała swoje zdjęcia,
Translate »
idź do góry