Najtrudniej poznać samego siebie

Pierwszy krok do demokracji

Pierwszy krok do demokracji

w europejsko/polsko/prawdziwie

Pierwszy krok do demokracji. Dzisiaj „Czarny Poniedziałek”. I jeszcze trwa, bo ludzie uczą się wyrażać swoje zdanie, bez względu na przekonania, bez względu na ideologię i religię, wyrażają siebie.

Pierwszy krok do demokracji

Pierwszy krok do demokracji

A miało być tak jak zawsze, czyli zamordyzm, nakazy, zakazy i władza. Jest natomiast inaczej niż się spodziewano i o wiele, wiele głośniej i donośniej. To pierwszy krok do demokracji bezpośredniej i pierwszy do współdecydowania i współrządzenia. Teraz takie numery jak CETA, przymusowe szczepienia i płaca minimalna już nie przejdą, bo duch w narodzie jest i trzeba go tylko przebudzić ze snu. O czym ja mówię? Ano o ogólnopolskim strajku kobiet. I istotą jest tutaj nie aborcja i nie nienarodzone dzieci. Istotą jest wola narodu, wola ludzi myślących i konsolidacja tej woli.

W niedalekiej przyszłości można się spodziewać nowych wystąpień o większym wymiarze. Może i globalne zjednoczenie przeciwko niesprawiedliwości społecznej, polityce i politykom, biurokracji, kościołowi i wszelkim bezeceństwom. Tak – jestem idealistą, również optymistą i czuję, że mam rację. Rację w wizji przyszłości bez władzy, bez zakazów i nakazów, bez zniewolenia. Gdzie każdy będzie chciał i mógł się sprzeciwić kłamstwu, niegodziwości, złodziejstwu i bezkarności. Gdzie ludziom będzie żyło się dostatnio i szczęśliwie, bo nie będą się bali, nie będą chowali, zbiorą się na odwagę, żeby powiedzieć BASTA.

PS. Co nie jest pożyteczne dla roju, i dla pszczoły nie jest pożyteczne.

__________
#Demokracja

najnowsze z europejsko

Blackout świata

Blackout świata

Blackout świata – Żyjemy w bardzo ciekawych czasach. W całym cywilizowanym świecie
Gesara i Nesara

Gesara i Nesara

Gesara i Nesara – Zaczęło się lata temu w Stanach Zjednoczonych. Gdy
Translate »
idź do góry