Najtrudniej poznać samego siebie

Pizzagate

Pizzagate – o co come on?

w europejsko/prawdziwie

Pizzagate – o co come on? Swojego czasu WikiLeaks /portal demaskacyjny Juliana Assange/ opublikował e-maile Johna Podesty /przewodniczący kampanii Hillary Clinton/. Informacja poszła w świat, świat przyjął, ale nie zrozumiał. Dwóch gości – o nickach 4chan i Reddit – zrozumiało. Przeprowadzili szczegółowe dochodzenie i odkryli wysoko postawioną sieć pedofilską, która zajmuje się handlem dziećmi. Wszystko dzieje się w sieci pizzerii w USA.

Pizzagate

Pizzagate

W mailach Podesty znajdujemy m.in. związek z okultystycznymi obrzędami odprawianymi na szczeblach władzy. Ale to co szokowało, okazało się być wierzchołkiem wynaturzonej góry lodowej. Najpierw 4chan odkrył sieć łączącą wpływowych ludzi z satanistycznymi obrzędami śmierci, tortur, kanibalizmu i molestowania dzieci. Większość materiału nie była ukryta i niejednokrotnie publikowana w mediach społecznościowych. Każdy z nas miał możliwość się z nimi zapoznać.

Centrum tych działań jest hipsterska pizzeria o nazwie “Comet Ping Pong” i według info rodziny, ludzie mogą jeść, pić i grać w ping-ponga. “Comet Ping Pong” posługuje się logo, do złudzenia przypominającym logo używane w kręgach pedofilskich. Właścicielem “Comet Ping Pong” jest James Alefantis, jeden z najbardziej wpływowych ludzi w Waszyngtonie i gej. Chłopakiem Alefantisa jest David Brock, założyciel liberalnych mediów Media Matters for America /finansowanych przez G. Sorosa/. A obydwaj byli mocno zaangażowani w kampanię Hillary Clinton.

Wszystkie materiały można było znaleźć do niedawna w sieci, obecnie to “fałszywe wiadomości”. Nie publikuję ich, bo są przerażające i świadczące o całkowitej bezkarności elit USA. Sporo opublikowano na stronie źródłowej. W polskim necie, jak poszperać, też można znaleźć sporo szumowin establishmentu. U nas to wygląda zupełnie inaczej, świat zwykłych obywateli nie interesuje się światem elit, bo wystarcza im to, co w mediach. A media mainstreamowe kłamią.

John David Podesta był przewodniczącym kampanii prezydenckiej Hillary Clinton w 2016 r. Poprzednio pełnił funkcję szefa sztabu prezydenta Billa Clintona, a później był doradcą prezydenta Baracka Obamy. Wikileaks opublikowało tysiące e-maili Podesty. Wszędzie w nich była mowa o “pizzy” i “hot dogach”. Do czasu odkrywców 4chan i Reddita te słowa używane w dziwacznych kontekstach były niezrozumiałe. Dlaczego? Bo nie mieściły się w głowach czytających. Teraz cenzura największych mediów internetowych nie dopuszcza do ujawniania takich postów, gdyż traktowane jest to jako “fałszywe wiadomości” i blokowane.

Pizzagate – Podsumowanie:

Tak jak i wczoraj, tak dzisiaj powtórzę, jeśli nie chcecie oglądać tylko swojego profilu i własnych informacji, pod warunkiem że nie zostaną ocenzurowane, musicie poszukać innych mediów niż te cenzurowane: Google, YouTube, Facebook, Tweeter.

PS. Cenzura nie jest prawem, tylko środkiem policyjnym. To zły środek policyjny, bo nie osiąga tego, co zamierzono, a to, czego nie zamierzono. – autorem tych słów jest Karol Marks, O wolności prasy (1842).

Źródło: http://www.prisonplanet.pl/kultura/quotpizzagatequot_czyli_jak,p577011485 – Pobrane dnia: 14.12.2016

________
#Pizzagate

najnowsze z europejsko

Blackout świata

Blackout świata

Blackout świata – Żyjemy w bardzo ciekawych czasach. W całym cywilizowanym świecie
Gesara i Nesara

Gesara i Nesara

Gesara i Nesara – Zaczęło się lata temu w Stanach Zjednoczonych. Gdy
Translate »
idź do góry