Najtrudniej poznać samego siebie

PO ptokach

PO ptokach

w polsko/prawdziwie

PO ptokach. Dni biegną wartko i deszczowo, a biedni politycy PO nadal w szoku, zdezorientowani i oszołomieni przegraną. Próbują rozgryźć prostą zagwozdkę – dlaczego tym razem przegrali, miało być tak dobrze, miało być jak zwykle, a tutaj klaps. Odpowiedź jest prosta jak drut, wkurzyliście ludzi i teraz już PO ptokach!

PO ptokach

PO ptokach

Olaliście internet, zakładając indolencję Polaków, olaliście społeczeństwo, mieląc ich głosy, otrzymywaliście sygnały w postaci żółtych kartek, ale to też spuściliście w ściekach. Teraz to społeczeństwo was olewa!

Oderwanie od rzeczywistości PO spowodowało najpierw rozczarowanie, później zniesmaczenie, a obecnie to już nienawiść. Wszędzie wiadra pomyj, inwektywy latają jak gromy, a aferzasta PO liczyła na poparcie narodu.

Jak Temida z zawiązanymi oczyma, tak i wy trwaliście w butnych postawach. A internet śledził poczynania, każdą aferkę, każde kłamstwo, sfałszowane kwity na przeciwników, afery taśmowe, “suflerka” prezydenta, manipulacje wyborcami.

To wasze społeczeństwo – ludzie, zaczęli się was bać. Wasza niewzruszona wiara w media mainstreamowe paraliżuje. Nie załapaliście jeszcze, że młode pokolenie i nie tylko, nie ogląda już TV, wręcz nie ma w domu telewizora. Dzisiaj klasyczne media są passé.

Duża część społeczeństwa, ci mądrzy i zaradni, korzystają z dobrodziejstw sieci internetowej. A tam można sprawdzić wszystko: afery, kłamstwa, lewe dokumenty, niewiarygodność, mało tego, można na ten temat swobodnie dyskutować i dzielić się przemyśleniami. A te ostatnie już nie świadczą na waszą korzyść.

Telewizja, radio i prasa już nic nie znaczą, gdyż serwują programy, audycje i artykuły, widziane tylko okiem jednej strony. To już nie wystarcza. Ponadto już dawno wiemy, że to, co widzimy nie zawsze jest prawdą, zwłaszcza w waszym wydaniu, dlatego PO ginie na naszych oczach, a wraz z nią giną politycy, politycy w ogólności.

Mało kto wierzy w prawdę głoszoną z ust polityka. A spora większość wie, że polityk nie reprezentuje społeczeństwa, choćby nie wiem jak zapewniał go o tym. On reprezentuje interesy swojej partii, które w większości są rozbieżne z interesem społecznym.

I w ten sposób za jednym zamachem, PO ukręca łeb sobie i kolegom z innych partii, bo partyjniactwo to prywata, a nie działania na rzecz ludzi. 8 lat zajęło platfusom dochodzenie do prawdy oczywistej, że w konflikcie obywatel vs urzędnik /w przypadku niejasności/ powinien wygrać obywatel.

Osiem lat to zbyt długo, zwłaszcza że było to jedno z haseł PO i ludzie na nią liczyli. Takich kwiatków jest wiele i wielką bezczelnością jest próba ich załatwiania po 8 latach, na dwa tygodnie przed drugą turą. Myśleliście, że społeczeństwo znowu da się nabrać? Jasne, że tak myśleliście, w końcu macie nas za durniów, nie wiedzieć z jakich przyczyn.

Obecnie fakt internowania, bo ktoś obalał komunizm, jest tak samo ważny, jak uczestnictwo w bitwie pod Grunwaldem. Dawne zasługi już dawno są w lamusie, a liczą się zasługi obecne i realne. Bazowanie na opinii to mit. Młodzi ludzie, urodzeni po 89, nie znają PRL-u, to dla nich fikcja, którą ewentualnie widzieli w filmach Barei i Pasikowskiego.

To właśnie ci, którzy siedzą w internecie i są od was, tetryków, odgrodzeni murem. To oni słuchali wywodów Bieńkowskiej “że tylko idiota albo złodziej pracuje za 6 tysięcy”, “że emigracja to szansa, a nie dramat” i “że Polska to chuj, dupa i kamieni kupa”. Wszyscy ci, co znaleźli się na taśmach z “Sowa i Przyjaciele” i są skompromitowani, już dawno nie powinni uczestniczyć w polityce, a nie czekać na koniec śledztwa i jego umorzenie.

PO obiecywała, że właśnie takich spraw nie będzie i to dzięki temu wygrała wówczas wybory. Widać władza deprawuje, a władza absolutna deprawuje absolutnie.

PS. Władza oszałamia, ale czy­ni też głupim.

____________
#KoniecPolityki

najnowsze z polsko

Drzewa a duchowość

Drzewa a duchowość

Drzewa a duchowość – drzewa mają priorytetową rolę w świecie duchowym, a
Proste prawdy życia

Proste prawdy życia

Proste prawdy życia i ich przedstawienie. Nasza miłość często objawia się niewerbalnie,
Translate »
idź do góry