Najtrudniej poznać samego siebie

Pokolenie 3000 kontratakuje

w europejsko/innowacyjnie/polsko

Ruch, grupa Pokolenie 300, która powstała stosunkowo niedawno, jest ruchem społecznym, młodych mądrych ludzi, którzy poszukują swojego miejsca we współczesnym świecie i wsparcia w trudnej drodze zawodowej. Z racji swych zainteresowań, pomysłowi biznesowemu i filozofii, grupa ta skupia można by rzec oryginałów. A dzięki mojemu wsparciu …

Pokolenie 3000 kontratakuje!

Pokolenie 3000 kontratakujeWizja biznesowa, bo większość to właśnie interesuje, to zwiększenie zarobków każdej osoby należącej do grupy. Sfera działań biznesowych to ekologia, humanizm, rozwój wzajemnych relacji, poprzez budowanie wzajemnych relacji partnerskich, co de facto powoduje oszczędność czasu przeznaczonego dla rodziny, możliwość pomagania innym ludziom, a w przypadku Pokolenie 3000 istotnym jest jeszcze ochrona planety ziemi dla kolejnych pokoleń, czyli EKO rozwiązania. Brzmi szczytnie i taka jest ta grupa. Społeczność Pokolenie 3000 pomaga sobie nawzajem w budowaniu swojego indywidualnego biznesu, a jednocześnie osoby najbardziej aktywne otrzymują największe wynagrodzenia. Po zarejestrowaniu się w Pokolenie 3000, od razu otrzymujemy zestaw narzędzi do budowania przyszłych osiągnięć i indywidualnie oczekiwanych zarobków. Fakt, że grupa zarejestrowana jest w Wielkiej Brytanii, powoduje, że żaden z uczestników nie musi rejestrować swojej indywidualnej działalności gospodarczej w kraju, co z oczywistych względów znacznie ułatwia prowadzenie biznesu i kultywowanie szczytnych zainteresowań.

Podstawą biznesu są drobne inwestycje w wysokości 65 zł miesięcznie. To one stanowią trzon i budują poszczególne pakiety inwestycyjne. W ten sposób zgromadzone środki są odpowiednio i bezpiecznie inwestowane w ekologię, co powoduje że grupa i każdy jej uczestnik wypracowuje zysk/dochód. Każda inwestycja tych 65 zł może w dowolnej chwili zostać wypłacona, oczywiście bez prowizji i zarobku. Zarobki gwarantowane są tylko dla osób pozostających i wspierających się wzajemnie w grupie. Wszelkie materiały są wówczas tłumaczone, każdemu użytkownikowi indywidualnie, cała grupa pośrednio, lub bezpośrednio pomaga tworzyć indywidualny biznes i dostarcza sobie profesjonalne materiały do pracy. To co zwykle nazywamy niemożliwym, tutaj działa w sposób oczywisty i naturalny, gdyż zarobki każdej osoby zależne są od innych, od ich wprowadzenia w biznes, od indywidualnego zrozumienia, od dostarczonych materiałów i wsparcia, które każdy z nas otrzymuje difoltowo. Wynagrodzenie zaś, jest to wypłata bezpośrednia dla uczestnika, partnera, przedsiębiorcy, który raz rozkręciwszy swój biznes z Pokolenie 3000, pobiera dochody z zainwestowanego kapitału oraz indywidualnego czasu poświęconego na rozwój tej grupy. Każdy uczestnik może zastosować dwa warianty zarobkowania, albo tylko i wyłącznie inwestycja, czyli comiesięczna wpłata, która w całości grupy wypracowuje indywidualny zysk, albo też wpłata i budowanie własnej sieci i pomoc partnerom, co powoduje pomnożenie kapitału i bezpośredniego zysku.

Zaś sama idea pomagania naszej planecie w powrocie na ekologiczny, zdrowy tor, rezygnacja z jej zanieczyszczania, pomoc w oczyszczaniu planety oraz bezpośrednia pomoc ludziom skupionym wokół Pokolenie 3000, stał się najważniejszym powodem dla którego grupa Pokolenie 3000 powstała. Dodatkowo, a zarazem przebojowo, grupa Pokolenie 3000 skupia się na supernowoczesnych zastosowaniach fizyki kwantowej, pomysłach Keshe i nowoczesnych wdrożeniach indywidualnych, jak np. technologia produkowania DARMOWEGO PRĄDU, dla siebie i swojej rodziny, dbanie o zdrowie w sposób świadomy i bardzo nowoczesny, budując i tworząc urządzenia typu: długopis zdrowia /life pen/, poduszka zdrowia, zestaw zdrowia, system zdrowia, a także walka z uzależnieniami i tworzeniem gansów. Oczywiście same nazwy niewiele mówią zainteresowanym i w tym wypadku trzeba posiąść odrobinę wiedzy na temat Keshe, aby zrozumieć prostotę i zbawienną dostępność tych urządzeń. W tych dziedzinach uczestnicy sami tworzą narzędzia poznawcze, np. dokładne instrukcje i schematy wykonania, filmy instruktażowe, wymiana doświadczeń, generalnie wzajemna pomoc. NIKT Z NAS NIE ZOSTANIE POZOSTAWIONY BEZ POMOCY.

Na pomoc w zrozumieniu grupy Pokolenie 3000 można liczyć z definicji, natomiast dla ludzi miałkich, wątpiących, bądź oportunistów miejsca w tej grupie nie ma. Sam osobiście odpowiem na wiele pytań i pomogę rozwiać wątpliwości jeżeli takowe się pojawią, o ile ktoś mnie osobiście zapyta. I dochodzimy do warunku końcowego, trzeba zrozumieć, oświecić swój umysł i przede wszystkim CHCIEĆ.

Polecam: Witold Augustyński BITIS

PS. Dla chcącego nie ma nic trudnego.

_____________
#Pokolenie3000

najnowsze z europejsko

Blackout świata

Blackout świata

Blackout świata – Żyjemy w bardzo ciekawych czasach. W całym cywilizowanym świecie
Gesara i Nesara

Gesara i Nesara

Gesara i Nesara – Zaczęło się lata temu w Stanach Zjednoczonych. Gdy
Translate »
idź do góry