Najtrudniej poznać samego siebie

Polak, Węgier, dwa bratanki

Polak, Węgier, dwa bratanki

w europejsko/prawdziwie

Dwa bratanki. Węgrzy, którzy jak wiadomo, pałają do nas sympatią, ostrzegają Polaków przed imigrantami z Unii, w zasadzie to z Afryki i Azji, ale poprzez Unię. Tragedie jakie rozgrywają się na Węgrzech powinny stanowić dla nas ostrzeżenie. Wiadomym jest, po co robi to polski rząd, dla podlizania się Niemcom i z powodu kłopotów właśnie, które to są obecnemu rządowi na rękę.

Polak, Węgier, dwa bratanki

Dwa bratanki

Komunikaty dochodzą głównie kanałami prywatnymi: mailami, telefonicznie, przez www. Ścieczanka nie publikuje tych skarg, po podważało by to decyzje uPOdlonego establishmentu. A jest czym się martwić: „Nie macie pojęcia co się dzieje na Węgrzech! Codziennie granicę przekracza 1500 nielegalnych imigrantów.

W sam weekend tylko granicę przekroczyło 4000 ludzi i jest już ich więcej niż 80 tysięcy. Strasznie się boimy! Wy nie wiecie o tym, bo wasza TV nie pokazuje tych doniesień!” – W poniedziałek paruset nielegalnych imigrantów, muzułmanów, wywołało zamieszki obok ośrodka dla uchodźców w Debrecen na Węgrzech. Muzułmanie stają się coraz bardziej agresywni, przyczyny to głównie powody religijne. Policja węgierska stawiła się na miejsce zajścia dużymi silami. Grupa agresywnych muzułmanów zaczęła stawiać barykadę na ulicy, uzbrojeni w palki, noże i kamienie, zaczęli obrzucać przejeżdżających obok Węgrów, bez wyraźnej przyczyny.

Parlament Węgierski przegłosował w trybie wyjątkowym ustawę, która pozwala na budowę płotu na granicy z Serbią, w celu zatrzymania nielegalnych imigrantów. Zaostrzone zostają procedury uznania statusu uchodźcy. Imigranci gospodarczy zostaną usunięci z terenu Węgier i zarazem Unii Europejskiej, będą też musieli zapracować na swoje utrzymanie. Partia Viktora Orbana /FIDESZ/ przygotowała te ustawy ekspresowo. W tym roku granicę węgierską przekroczyło 2 razy więcej nielegalnych imigrantów niż w tym samym czasie we Włoszech.

Społeczeństwo węgierskie jest w tej sytuacji już przeciwko nielegalnych imigrantom z Azji i Afryki, gdyż niestety zagrażają oni porządkowi społecznemu. Viktor Orban bezpardonowo wprowadza w życie działania, mające na celu obronę węgierskiego społeczeństwa, mimo krytyki ze strony lewaków. Ponadto zapowiedział, że gdziekolwiek na świecie będzie się działa krzywda Węgrom, np. na Ukrainie, Węgry zawsze będą pomagać swoim obywatelom.

Dwa bratanki – Podsumowanie:

Na całej granicy z Serbią powstaje obecnie 170 kilometrowy metalowy płot, o wysokości 4 metrów. Viktor Orban stwierdził, że „obecna wędrówka ludów jest początkiem większej sprawy, a za parę lat zaczną migrować już nie tysiące, a setki milionów młodych ludzi z Azji i Afryki, bo nie będą mieli tam gdzie mieszkać, ani też co jeść. Niestety ta migracja zagraża podstawom Europy i europejskości”. Multikulti to zagłada Europy i Europejczyków i społeczeństwo Europy nie może się na to zgodzić.

Masowa migracja przyczynia się do pogłębiania kryzysu, wzrostu bezrobocia i niesie ze sobą poważne zagrożenie terroryzmem. Orban zaatakował też USA, które próbuje umieszczać nie tylko konwencjonalną amerykańską broń w Europie. Tym samym zagrażając stabilności starego kontynentu, wciągając Europę w wojnę. Się dzieje, szlag trafia tolerancję, bo w momencie jak dostaniesz po łbie, to już tolerancja gaśnie.

PS. Nie bądź taki do przodu, bo cię z tyłu zabraknie.

______
#Węgry

najnowsze z europejsko

Blackout świata

Blackout świata

Blackout świata – Żyjemy w bardzo ciekawych czasach. W całym cywilizowanym świecie
Gesara i Nesara

Gesara i Nesara

Gesara i Nesara – Zaczęło się lata temu w Stanach Zjednoczonych. Gdy
Translate »
idź do góry