Najtrudniej poznać samego siebie

Polski odrzutowiec

Polski odrzutowiec

w bez kategorii

Polski odrzutowiec. Bardo chętnie piszę takie informacje, bo jestem patriotą, ksenofobem i nacjonalistą i bynajmniej nie wstydzę się tego. Mało tego, znam prawdziwe znaczenie tych słów i poglądów, sądzę, że przynajmniej ci rozsądni, powinni je podzielać.

Polski odrzutowiec

Polski odrzutowiec

Nasi inżynierowie skonstruowali najmniejszy, prosty w obsłudze i ekonomiczny odrzutowiec. Tak – samolocik odrzutowy, który nota bene może swobodnie startować i lądować na łące, za domem lub na drodze. Flaris Lar 1 to polska myśl techniczna i mimo iż mała, wielka rozumem i zmieniająca rzeczywistość. Pomysł powstał w 2009 roku, a cztery lata później samolot już latał. Cena samolotu to 1,5 mln euro, oczywiście nie dla każdego, ale ci co pracują wydajnie i myślą, mają okazję go sprawdzić.

Rafał i Sylwia Ładzińscy u podnóży Karkonoszy prowadzą firmę Metal-Master. I mimo braku doświadczenia, skonstruowali coś, co całkowicie zaskoczyło świat, a zwłaszcza ludzi zamożnych, biznesu, ceniących sobie czas. Tym czymś oczywiście jest odrzutowiec, chociaż to w przypadku tej maszyny brzmi pompatycznie. Całość pomysłu polegała na stworzeniu zabudowy i integracji podsystemów w taki sposób, aby powstał mały /jak najmniejszy/ odrzutowiec. Mała masa i wysokie osiągi zmusiły konstruktorów do stworzenia kadłuba o przekroju eliptycznym, zwężającego się ku ogonowi. Silnik natomiast wylądował na grzbiecie odrzutowca, co umożliwia łatwy dostęp niego i niektórych jego podzespołów. Jak kto wie co robi, to łatwo toto cudo można serwisować.

Polski odrzutowiec – Podsumowanie:

Ja bym jeszcze postawił bardziej na reklamę w necie, lepszą, bardziej okazałą i czytelniejszą stronę internetową, pozycjonowanie SEO w Polsce i poza jej granicami, kampanię społeczną i społecznościowa – ale co kraj to obyczaj, a co fachowiec /człowiek/ to inne zdanie :). Towar jest gorący, bez dwóch zdań.

PS. Małe a cieszy :).

__________
#Lotnictwo

najnowsze z bez kategorii

Obwinianie innych

Obwinianie innych

Obwinianie innych jest doprawdy absurdalne, gdyż za wszystko w swoim życiu jesteśmy odpowiedzialni
Totalna zmiana paradygmatu

Totalna zmiana paradygmatu

Totalna zmiana paradygmatu. Coraz bardziej odczuwamy ból życia w obecnym paradygmacie. Czujemy,
Niezgoda na wszystko

Niezgoda na wszystko

Niezgoda na wszystko. To co nam się objawia, co codziennie, niezmiennie widzimy,
Translate »
idź do góry