Polskie szambo

Polskie szambo

w patriotycznie/polsko

Polskie szambo. Jestem przerażony tym co się dzieje! „Ktoś” nieźle zamieszał w tym politycznym szambie i teraz na wierzch wypływają wszelkie szumowiny, smród rozchodzi się po całej okolicy, wnika we wszystkie zakamarki. Breja ochlapuje coraz większe rzesze i topi pospólstwo.

Polskie szambo

Polskie szambo

To co widzę – przeraża i poraża. A większość zaistniałych zdarzeń powala na kolana. Topią się ludziska intelektualnie i mentalnie. Taplają i krztuszą fekaliami, ściekiem politycznym. Nie pamiętam takiej ilości brudów, pomówień i kłamstw, a przeżyłem późną komunę i lata tzw. „odrodzenia”, raczej ubrudzenia. Masa niedorzeczności, przekłamań, szalbierstwa, brud, smród i ubóstwo. Jestem zniesmaczony, rozzłoszczony i oburzony, zaskoczony nie jestem już wcale. Te wszystkie obłudne „przepraszam” post factum, po kłamstwie, jak już cały mentalnie zblokowany naród łyknął łgarstwa. To zdawkowe, półgębkiem przyznanie się do „błędu”, toż to grzmi o pomstę do nieba, bo chyba tylko stąd pomsta może przyjść w kraju bezprawia. Ohydztwo!

W tym pospolitym szambie wymieszała się polityczna śmietanka, z agenturalnością, paroma kroplami komunistycznej czerwieni i oligarchicznym nierządem. Zaraza i swąd idą w kątki, a naród ogłupiony, od dziecka w gnoju żyjący, zachwyca się zapachem i nadstawia dupę. Nie sądziłem, że jesteśmy tak zdemoralizowany, że ciemnota ogarnia wsze stany, że jesteśmy tak łasi na kłamliwe pochwały i niespełnione obietnice, że mimo kalectwa i ubóstwa, chcemy więcej trwogi, że kochamy nasze polskie szambo. „Miałeś chamie złoty róg, ostał ci się ino sznur”.

Polskie szambo – Podsumowanie:

Ocknijcie się ludzie, obudź się człowieku, walcz lub giń. Zewsząd słyszę „nie głosuję”! Co robisz? Zakładasz sobie sznur na szyję? To całe bagno, te szumowiny ruszą gromadnie swe zwyrodniałe cielska i pójdą postawić głos na herszta! A ty co, będziesz patrzył? Ruszaj wybierać, ruszaj ratować, ruszaj walczyć, nie waż się chować! Z polityką jest jak z seksem: jak ktoś cię rżnie brutalnie, chamsko i boleśnie całe lata, a ktoś inny obiecuje, że zrobi to tak jak chcesz i delikatnie – to ta druga opcja jest godna rozważenia, mało tego, o ile nie jesteś masochistą i totalnie zastraszony, powinieneś wybrać to drugie. Zmiana to zawsze zmiana, wiele może się wydarzyć, mogą się spełnić nasze oczekiwania. A bez zmiany będzie brutalnie, chamsko, boleśnie i zawsze od tyłu, w d…

PS. Chciałbym, żeby polska chora świadomość się wyleczyła, żeby nie miała paranoi oglądania się przede wszystkim w cudzych odbiciach.Bo przecież Jezus był Polakiem – Andrzej Stasiuk

_______
#Polska