Najtrudniej poznać samego siebie

Pozytyw myślenia

Pozytyw myślenia

w kwantowo/oświecenie/zdrowotnie

Pozytyw myślenia. Skoro wszechświat jest lustrem to odbija wszystkie nasze działania. Skoro tworzymy całą naszą rzeczywistość, ze wszystkimi jej chcianymi i niechcianymi wydarzeniami, to w takim razie koniecznym jest, abyśmy nauczyli się zawczasu przewidywać i działać na naszą korzyść. Osiągnąć to można w „bardzo łatwy” sposób.

Pozytyw myślenia

Pozytyw myślenia

Pozytywne myślenie to nie bezsensowne szczerzenie się i wesołkowatość. Nie lekkomyślność lub dobry humor, ale z goła coś innego. To zaprzestanie narzekania, oceny, tworzenia przygnębiających lub przykrych myśli, poprzez codzienne pilnowanie i uważne dobieranie słów i działań. Staramy się po prostu nie robić tego co rozumiemy przez negatywne, pamiętając też o czystości myśli i mowy.

Wydawać by się mogło to wszystko niemożliwym. Czasami pozytyw nie jest do osiągnięcia, przez chaos myśli. Ale jeżeli te myśli opanujemy, stłumimy, zaczniemy się napominać i pamiętać w czym rzecz, wówczas zapanujemy nad swoim zachowaniem. A wszechświat się za to nam „odwdzięczy”, tworząc rzeczywistość wymarzoną, bezpieczną, opływającą w dostatek i zdrowie. A co najważniejsze pełen miłości.

Pozytyw myślenia – Podsumowanie:

„Do wczoraj” sam miałem wątpliwości. Jak to, to ja pozytywnym działaniem i harmonijnymi myślami mogę tworzyć swoją wymarzoną, pozytywną rzeczywistość? A no mogę! Zrozumiałym dla mnie jest, że sytuacje nie materializują się od razu. Trzeba wielu starań, aby dojść do nieporozumienia, później trzeba zaangażować EGO, aby się zdenerwować i rozzłościć, a później trzeba zaangażować swój język, aby w wyniku jego „starań” dojść do awantury. A co gdy zatrzymamy ten armagedon? Co gdy nie będzie tego co najpierw?

Wówczas po prostu obejdzie się bez awantury, bez przepychanek słownych, bez niechcianych sytuacji. Zatem pozytywne myślenie i nastawienie jest jednak pomocne. A miłość? Miłość jest wisienką na torcie. Miłość, czyli odczuwanie z poziomu serca, bo to właśnie w tym miejscu czujemy miłość, jest bonusem, który dostajemy od siebie samych, gdy jej potrzebujemy, pragniemy, rozumiemy i chcemy. A ta potrafi już wszystko. Nawet rzeczy niemożliwe.

PS. Ucz się człowieku ucz, bo nauka to potęgi klucz.

_______
#Pozytyw

najnowsze z kwantowo

Duchowość kwantowości

Duchowość kwantowości. Odkrycie fizyki kwantowej na nowo zdefiniowało sposób, w jaki postrzegamy

Proste prawo przyciągania

Proste prawo przyciągania. O prawie przyciągania pisałem już wielokrotnie na DZIENNIKU WAREZA.
Świadomość jest magiczna

Świadomość jest magiczna

Świadomość jest magiczna. Abstrahując od relacji ciało-umysł, zwyczajność-niezwykłość, rozum-doświadczenie, a także materia-duch,
Translate »
idź do góry