Najtrudniej poznać samego siebie

Pozytywna kreacja

Pozytywna kreacja

w oświecenie/kwantowo/zdrowotnie

Pozytywna kreacja. Ludziom się wydaje, że to czym się pozytywnie zajmujemy, te dwupunkty, ta empatia, to radykalne wybaczanie, ta totalna biologia i medycyna informacyjna, ta nieustanna obrona świętych roślin, a zwłaszcza marihuany, to brednie, fantasmagorie, szarlataneria i w najlepszym wypadku małe cuda. A to przecież zwykła rzecz, o czym pisałem w poprzednim felietonie. To kreacja jak każda inna, którą na dobrą sprawę każdy uprawia, świadomie czy nie, ale uprawia.

Pozytywna kreacja

Pozytywna kreacja

Nie chce się im pomieścić w głowie, że można zmieniać rzeczywistość, można kreować wydarzenia, można sobie pomagać i na koniec można się wspaniale leczyć i dodawać sobie hartu ducha. I jest to jak najbardziej realne i proste. Ale żeby to osiągnąć, nie wystarczy tylko zrozumieć, uwierzyć, pojąć, trzeba się tego nauczyć, żmudną, codzienną pracą nad sobą, nad swoim charakterem, nad swoimi przyzwyczajeniami i nad skłonnościami.

To trudna, ale w pełni satysfakcjonująca droga. Sporo wyrzeczeń na początku, ale niebywała frajda później i wszechogarniające poczucie spełnienia. Inni snują domysły, gadają, że to bajdy, bujdy i bajki. Tak! – to są bajki – które każdy będący w “klubie” ogląda codziennie. Obserwuje i podziwia, jednocześnie je kreując.

Zmyślni ludzie stworzyli grupy dwupunktowe, dwupunktują wzajemnie dla siebie i leczą się, pomagają. Załatwiają to co niemożliwe i nieprawdopodobne, ot świadomie zmieniają rzeczywistość. Inni mądrzy ludzie ogarnięci empatią leczą i radzą jak wyleczyć się z wielu nieuleczalnych chorób, bez lekarza, medykamentów, bez kłopotu, spędzając czas na rozmyślaniach, bo konflikt zawsze trzeba wyśledzić i przepracować.

Jeszcze inni, chyba najbardziej ścigani i prześladowani, zajmują się świętymi roślinami mocy. Ci to już w ogóle mają pod górkę, bo gadają z roślinami, zwierzętami, często wyzbyci są EGO i pojmują cały świat. Ale tak naprawdę nurtuje mnie jedno pytanie. Co stoi na przeszkodzie, aby spróbować, czego się tak naprawdę zastraszony, naiwny człowieku boisz? Że co? Że cię uzdrowią, że można wreszcie zrealizować niemożliwe, że świat stanie się od razu lepszy, że nie będzie wojen, że pojmiesz wszystko i będziesz korzystał z możliwości telepatii, aby wiedzę pogłębiać?

Czego się boisz? Czego nie chcesz nawet pojąć i zrozumieć? Że można tak, bezinteresownie? Ależ interesownie, jak najbardziej interesownie. My chcemy pokoju na świecie, miłości, radości i harmonii z przyrodą, toż to największy interes do zrobienia. Kto będzie beneficjentem? My wszyscy i każdy z osobna. Co zyskamy? Najwyższe wartości na świecie – wiarę i miłość!

PS. Człowiek człowiekowi aniołem :D.

________
#Zdrowie

najnowsze z oświecenie

Słownik świadomościowy

Słownik świadomościowy

Słownik świadomościowy. Posługujemy się coraz to innymi nowymi zwrotami słownymi, nawet gdy
Prawa boskie

Prawa boskie

Prawa boskie, to prawa rządzące naszym wszechświatem. To podstawa duchowości. Bez tych
10 krótkich pytań

10 krótkich pytań

10 krótkich pytań – Zadam ci kilka krótkich pytań. OK? Otóż, aby
Translate »
idź do góry