Praca z symbolami

Praca z symbolami i wizualizacja

w kwantowo/oświecenie/zdrowotnie

Praca z symbolami i wizualizacja. Człowiek jest kreatorem swojego istnienia – to często powtarzany slogan. Część z was już to dawno zauważył i doświadcza, ale co to konkretnie oznacza?

Praca z symbolamiPraca z symbolami

Cały współczesny świat opiera się na symbolach. Wszystko się do nich sprowadza. Symbolami są: pismo, cyfry, znaki, logo, wszędzie gdzie spojrzymy symbole, bo to one właśnie świetnie są przez nasz mózg przyswajane i rozumiane.

Mało tego symbol z powodzeniem może zastąpić skomplikowane rzeczy, zagadnienia, tematy, ważne w symbolice jest utożsamienie, powiązanie symbolu z obiektem. I w tym momencie wchodzi rosyjska medycyna informacyjna i cały zbiór kwantowych teorii. Praca nad symbolami, wizualizacja polega na ustaleniu indywidualnym symboliki danego zagadnienia i skupienie się na tymże symbolu zamiast całości skąplikowanego zagadnienia.

Upraszczając operujemy na trzech symbolach: koło, kwadrat, trójkąt i ich formie przestrzennej: kula, walec, stożek. Dane zagadnienie np. leczenie serca zastępujemy w swoim mózgu kulą. Dobrze jest poćwiczyć obrazowanie w przestrzeni przed sobą, tak abyśmy byli w stanie wyobrazić sobie tę kulę. Ale możemy też, przy braku wyobraźni nazwać i określić to słowami. Czyli dokładnie – “mam przed sobą kulę która symbolizuje moje serce, oczyszczam ją, wygładzam w skupieniu, w konsekwencji staje się ona gładka, czysta i rozświetlona”. Możliwy jest także zanik kuli, wszystko zależy od nas samych i naszych chęci.

Praca z symbolami – Podsumowanie:

Istotą pracy wizualnej jest skupienie, celowe działanie. Nie oczekujemy cudu, nie spodziewamy się fajerwerków i ognistych śladów jak w filmach. Po prostu działamy myśląc w skupieniu aby osiągnąć pożądany rezultat. Wyniki przyjdą same w odpowiednim momencie, nie za szybko, nie za wolno, po prostu dopasują się do nas. Ale co istotne – przyjdą. Na początek radzę ćwiczyć na sprawach błahych, małych, aby poznać istotę wizualizacji, po prostu się jej nauczyć. Później, jak już zauważymy wyniki swojego działania, przekonamy się w pełni do tego, można poruszyć ważne zagadnienia, zdrowie, istotne sprawy, pragnienia, marzenia, co tam kto chce. Działamy tak jak z każdą rzeczą w życiu, aby osiągnąć perfekcję, ćwiczymy, trenujemy, zdobywamy wiedzę i doświadczenia.

PS. Nie od razu Kraków zbudowano 🙂

________
#Symbole