Prawa boskie

Prawa boskie

w oświecenie/prawdziwie/świadomie

Prawa boskie, to prawa rządzące naszym wszechświatem. To podstawa duchowości. Bez tych praw nie istnielibyśmy /nie żyli/, bo one nigdy nie są łamane. Nie są też narzucane. Albo je czujesz, albo nie. Albo ich przestrzegasz i jesteś świadomy, albo nie. Można stosować wszystkie, albo tylko jedno z nich przez całe życie, a i tak pozwoli ono dojść do oświecenia.

Prawa boskiePrawa boskie:

I Prawo Wolnej Woli

Każdy z nas ma prawo decydować o swoich reakcjach. W praktyce oznacza to np., że nie można użyć prawa przyciągania, gwoli przyciągnięcia osoby. Bo każdy ma wolną wolę. Bóg /Uniwersum/ nie blokuje i nie potępia zła, wojen, terroryzmu ani też handlu dziećmi i żywym towarem. To nie jego sprawa. Ludzka wolna wola sprowadziła to na nas i pozwoliła na to co się wydarza. Tym samym ponosimy za to pełną odpowiedzialność. Jednak obecny rozwój świadomości i obowiązująca w nim prawda wyciągają to, co się dzieje złego, na światło dzienne, mimo iż nieustannie wkraczamy i wycofujemy się z boskiego planu.

II Prawo Przyczyny i Skutku

Każdy sam buduje swoją karmę, a ona przywraca równowagę. Gdy przestrzegasz boskiego prawa, rozwijasz świadomość, stając się najlepszą wersją siebie, buduje to twoje dobre samopoczucie, finanse, związki, przyjaciół, szczęście. To wszystko jest niejako nagrodą za twoją dobrą karmę. To, co dostajesz od życia, wynika z tego na co zasługujesz /dobre i złe/. Budujemy własną karmę, aby być szczęśliwi i żyć w miłości i prawdzie. Nie inaczej.

III Prawo Zadośćuczynienia

Nie przypadkiem oczekujemy czegoś w zamian za to, że stosujemy boskie prawa. Ale musimy także zdawać sobie z tego sprawę, że nie przestrzegając ich, również coś dostajemy w zamian. Bywa, że jest to ból i cierpienie, choroba lub śmierć. I nie ma tutaj wyjątków. Nie można się przed tym ustrzec, gdyż zawsze dostajemy boską rekompensatę za to co wybieramy.

IV Prawo Łaski

Bywa, że jesteśmy dla siebie zbyt surowi. Martwimy się karą /np. piekło/. Ale zamiast nieustannie zadowalać Boga, możemy proś o łaskę.

V Prawo Jedności

Jest tylko jeden Bóg /Uniwersum/. Kryszna, Budda, Allah, Siwa, Chrystus są avatarami, nie Bogami, bo Bóg jest jeden. Wszystko inne to bałwochwalstwo. Wcielamy ich prawdy, abyśmy również mogli być bogami. Każdy z nas podąża własną ścieżką duchową i nic nikomu do tego.

VI Prawo Interwencji

Przypomina nam ono, że nie ma potrzeby walki i odkrywania ciągle wszystkiego na nowo. Rzeczy wydarzają się same wg. boskiego planu, zatem nic nie musisz. Pozwól niech Wszechświat tworzy dla ciebie i za ciebie. W naszym ludzkim zwyczaju jest opór. Zupełnie niepotrzebnie, bo życie i tak toczy się dla ciebie. Nie ma potrzeby nic zmieniać, ani się opierać wszystkiemu.

VII Prawo korespondencji

Tak w niebie, jak i na ziemi. Każdy ma szansę być oświeconym i potężnym jak Bóg. Do boskości wszak zmierzasz. To główny cel twojej podróży i sens wszystkiego. Nasze dążenie do najlepszej wersji siebie, to dążenie do boskości, szlachetności, prawdy i miłości. Nic poza.

VIII Prawo Rozgrzeszenia

Naszym głównym odpowiedzialnym zadaniem jest reagowanie na wydarzenia zewnętrzne z akceptacją, wiarą i łaską. Wszystko we wszechświecie jest absolutne i dobiegnie końca w odpowiednim czasie. Nie wcześniej i nie później. Co w przekładzie oznacza, że jeśli coś ma się zdarzyć, to się zdarzy. Zatem nasze osobiste zdanie /brak akceptacji/ na ten temat, sensu nie ma. Bo będzie jak ma być.

IX Prawo Nieskończonych Możliwości

Na wszystko w swoim życiu musisz się zgodzić, zaakceptować. Jeśli potem płaczesz i narzekasz, to jest to niedorzeczność, bo się na to godzisz. Zaakceptowałeś to. Wszystko, kiedyś się kończy, a zatem może się zmienić. I to na lepsze. Trzeba tylko pozbyć się wewnętrznego oporu. A każdy go w sobie ma, bo sprawia go strach. Wszechświat zawsze wspiera nas. Jesteśmy tymi, którzy muszą dokonać wyboru, aby chcieć więcej, chcieć zmiany.

X Prawo Przewodnictwa

Nie ma zbiegów okoliczności. Wszechświat nieustannie do nas przemawia, daje znaki. Naszym zadaniem jest je dostrzegać, a już z pewnością ich nie ignorować. Anielskie liczby, sny i odczucia intuicyjne, zbiegi okoliczności, to wszystko jest informacją. To synchroniczność, którą widzimy.

Prawa boskie – Podsumowanie:

Daj sobie szansę. Obserwuj te prawa, bo nigdy nie są one łamane. Zauważ jak manifestują się w twoim duchowym życiu. Jeśli tego jeszcze nie rozumiesz i nie zauważasz – otwórz się na to i wesprzyj wiarą. Na końcu w 5D wesprzyj miłością, a wszystko stanie się jasne i zrozumiałe. Wszyscy popełniamy te same błędy, wiec opiniować nikogo nie ma za co – “Niechaj pierwszy rzuci kamieniem” – mówił mój główny mistrz, bo w takim środowisku się wychowałem i Chrystusa szanuję. Podał nam instrukcję dwa tysiące lat temu. A my nadal nie kumamy.

PS. Wiara i wielka chęć spełnienia czyni boską moc aktem stworzenia. – August Witti

Tags: