Najtrudniej poznać samego siebie

Prawo przyciągania w praktyce

Prawo przyciągania w praktyce

w świadomie/kwantowo/prawdziwie

Prawo przyciągania w praktyce – zapewne już orientujesz się czym jest prawo przyciągania. Doświadczyłeś, bądź wierzysz, bowiem to działające prawo natury może przyciągnąć do twojego życia to, czego bardzo chcesz. A działa na zasadzie “podobne przyciąga podobne” i “twoje myśli mają moc przyciągania”. Oznacza to, że to, o czym myślisz często, ostatecznie zmienia się w rzeczywistość. I nie jest tu istotne czy myślisz świadomie, czy nie, jak to czy myślisz pozytywnie, czy nie. Przyciągasz to o czym często myślisz i mówisz.

Prawo przyciągania w praktyce

Prawo przyciągania w praktyce

Zatem jeśli nurzasz się w fekaliach i myślisz o swoim niepowodzeniu, chorobie, rzeczach których nie znosisz lub wręcz chętnie byś się pozbył np. niegodziwości polityki i systemów, to właśnie to przyciągasz. Wniosek jest taki – świadomie przyciągasz to czego chcesz, bo jesteś świadom, a nieświadomie, to czego nie chcesz bo za dużo myślisz i mówisz. Ale to, co przyciągasz, zależy od twojego nawykowego myślenia. Jeśli więc myślisz negatywnie, bo tak cię nauczono – narzekać, krytykować i czarno widzieć, wówczas przyciągniesz problemy i trudności, o których myślisz. Pozytywne myślenie o rzeczach, których pragniesz powoduje, że w końcu je dostaniesz.

Magia prawa przyciągania:

  • dominujące myśli w nas dyktują naszą rzeczywistość,
  • przeważające uczucia dyktują naszą rzeczywistość,
  • prawo przyciągania działa jak siła grawitacji i przyciągając jak magnes,
  • to, co myślisz, jest tym, co dostajesz,
  • myśli wraz z uczuciami mają moc dokonywania zmian w życiu,
  • prawo przyciągania może ukazać rzeczywistość przyszłości, jakiej pragniesz,
  • możesz zamanifestować w rzeczywistości przyszłość, jaką chcesz.

Cały nasz wszechświat składa się z energii wibrującej w różnych częstotliwościach. Ta sama energia, która istnieje w całym wszechświecie, istnieje również w nas. Dzięki prawu przyciągania masz możliwość łączenia się z częstotliwościami energii rzeczy, których pragniesz. Dlatego należy uważać na to, co się myśli i unikać myślenia o rzeczach, których nie chcemy, nawet tych odległych lub mało znaczących. Problem polega na tym, że umysł i myślenie wpływa na nasze środowisko, ale też z niego wypływa. To, co widzimy i słyszymy oraz nasze doświadczenia maja wpływ na życie. Jeśli nasze środowisko i nasze doświadczenia są negatywne, myślimy o problemach, chorobach z którymi się borykamy, oraz braku, którego doświadczamy. Te myśli tworzą więcej problemów i więcej braków.

Co zrobić by prawo przyciągania działało na naszą korzyść:

Silne pragnienie:

To niezbędne do uruchomienia prawa przyciągania. Pragnienie obejmuje zarówno uczucia i emocje, które to są bezpośrednią mocą sprawczą prawa przyciągania. Musimy wierzyć, że prawo przyciągania zadziała. Wówczas także nasze pragnienie staje się wystarczająco silne, aby uruchomić to prawo. Wiara bowiem usuwa bariery mentalne, niedowierzanie i wątpliwości, które blokują cel.

Wizualizacja:

Wizualizacje to potężne narzędzie w osiągnięciu celu. Wyobraź sobie, jak by było, gdybyś posiadał rzeczy, których pragniesz. Wyobrażaj sobie to czego pragniesz, przyglądaj się, korzystaj w wyobraźni, snuj wizje po to, aby te rzeczy się do ciebie zbliżały, nie oddalały.

Pozytywne działania:

To wszystkie działania, które podejmujesz w kierunku realizacji swoich marzeń. Musisz otworzyć swój umysł na nieskończoną potencjalną moc wszechświata i nie wątpić, że jesteś jego częścią. Podejmij pozytywne działania, nastrój się optymistycznie, pomyśl dokładnie, czego chcesz, poczytaj o tym, dowiedz się więcej.

PS. Stałe myślenie i werbalizacja przybliża nam obiekt myślenia i werbalizacji, nawet ten którego najmniej się spodziewamy, a mimo to myślimy o nim i gadamy. – August Witti

najnowsze z świadomie

Uczciwość wobec siebie

Uczciwość wobec siebie

Uczciwość wobec siebie. Od najmłodszych lat uczy się nas, że uczciwość jest
Czym jest duchowość?

Czym jest duchowość?

Czym jest duchowość? Nasza duchowość jest aspektem, który jest dostrojony do idei
Różne typy świadomości

Różne typy świadomości

Różne typy świadomości. Samoświadomość obejmuje bycie świadomym różnych aspektów siebie, w tym
Translate »
idź do góry