Prawo przyciągania życia

Prawo przyciągania życia

w bez kategorii

Prawo Przyciągania życia. Mówiąc najprościej, prawo przyciągania to zdolność przyciągania do naszego życia tego, na czym się skupiamy. A skupiamy się na tym bo, albo nam zależy, albo robimy to świadomie, albo /co najczęstsze/ nieświadomie. To ostatnie jest okrutne, bo są to rzeczy o których myślimy, pojawiają się tam emocje, a wcale w swym życiu tego nie chcemy.

Prawo przyciągania życiaPrawo przyciągania życia

Trudno przyjmuje się do świadomości, że wszystko w naszym życiu zawdzięczamy sobie i swojej postawie. Trudno jest pojąć, że każde nasze niepowodzenie, ból i cierpienie wynikają z nas samych. Ale tak niestety jest. Wszyscy bowiem jesteśmy podatni na prawa rządzące wszechświatem, w tym Prawo Przyciągania. A jest to prawo, które wykorzystuje moc umysłu do tłumaczenia wszystkiego, co jest w naszych myślach i materializowania ich w rzeczywistość. Tak to widzi duchowość, tak widzi teoria kwantowa. A im wcześniej to zauważymy, tym dla nas lepiej.

Podobne przyciąga podobne, a wszystkie nasze myśli przemieniają się w rzeczy. I aż strach się bać, o czym myślimy i co sobie “życzymy”. Jeśli jesteśmy skupieni na negatywności, to nieustannie w niej pozostajemy. A jeśli zaś skupimy się na pozytywach myślowych, a dodatkowo mamy własne cele do osiągnięcia, wówczas znajdziemy sposób na osiągnięcie tych celów poprzez ogromne pozytywne działanie. Zatem pozytywność to nie cecha, której z jakichś względów musimy się nauczyć, to cecha, którą rozwijamy dla siebie, dla własnej realizacji, własnej wizji życia. Warto to przemyśleć, dotąd, aż zatrybi.

Prawo przyciągania jest jedną z największych tajemnic życia. Bardzo niewiele osób zdaje sobie sprawę z tego, jak duży wpływ ma Prawo Przyciągania na ich codzienne życie. Niezależnie od tego, czy robimy to świadomie, czy nieświadomie, w każdej sekundzie naszego istnienia działamy jak ludzkie magnesy, które wysyłają myśli i emocje i przyciągają to, co wysłaliśmy. Zatem pozytyw to nasz żywotny interes. Nasze credo życiowe. Bo, namnożymy i przyciągniemy więcej tego, czym jesteśmy.

Wielu współczesnych stosuje Prawo Przyciągania, wielu też stosowało /Szekspir, Blake, Emerson, Newton, Beethoven/. Ze znanych współczesnych to Oprah Winfrey, Jim Carrey, Denzel Washington, Keanu Reeves. Najtrudniejszą częścią uznania i zaakceptowania tej prawdy jest uświadomienie sobie, że każda z naszych życiowych decyzji – dobra czy zła, została ukształtowana przez nas samych i i nie ma kogo obarczać za to. Może to być bardzo gorzka pigułka do przełknięcia.

Prawo przyciągania życia – Podsumowanie:

Teoria kwantowa, a co za tym idzie fizyka i mechanika, pomogły rzucić więcej światła na wpływ, jaki ma siła umysłu na nasze życie i ogólnie na wszechświat. A w miarę jak naukowcy dostarczają nam informacji, bardziej jesteśmy pewni tego, że jesteśmy twórcami swojego życia i energii, z której wszyscy jesteśmy stworzeni. Im więcej zaś czasu poświęcimy na naukę skutecznego korzystania z Prawa Przyciągania, tym bardziej satysfakcjonujące będzie nasze życie. Nie ma tu żadnych ograniczeń!

PS. Zatem zrozum i bądź szczęśliwy, bo wszechświat jest po twojej stronie! – August Witti