Najtrudniej poznać samego siebie

Programowanie wody

Programowanie wody

w kwantowo/oświecenie/prawdziwie

Programowanie wody to temat, którym zajmuję się odkąd poznałem eksperyment z wodą i ryżem /bardzo pouczający i mądry/ i udowodniłem sobie to, co przeczuwałem, że wodę można programować. Zresztą tak robią religie, programują wodę. Od tego też momentu zacząłem stosować poranną kawę jako optymalizatorkę i spalarkę wszystkiego co we mnie nieodpowiednie. W przypadku jakiejkolwiek dolegliwości spożywam wodę. Nieustannie woda i woda, na dodatek programowana. Zatem kolejny raz wspominam ciekawy eksperyment i odkrycie japońskiego naukowca Masaru Emoto.

Programowanie wodyProgramowanie wody

Masaru Emoto prowadzi badania wody znajdującej się w ludzkim ciele, wody w środowisku człowieka i wody na powierzchni Ziemi. Przewodzi też Głównemu Instytutowi Badawczemu IHM. Opublikował wiele książek naukowych, które stały się bestsellerami. Otóż Masaru Emoto odkrył, że woda reaguje na nasze myśli i słowa oraz, że potrafi je odzwierciedlić. Udowodnił to wypowiadając słowa w kierunku wody, którą następnie zamroził. Jej kryształki po zamrożeniu ukształtowały się w zupełnie różne formy krystaliczne zależne od wypowiadanych słów, czy bardziej ich ładunku emocjonalnego. Badania prowadzono także nad pismem, muzyką i symboliką jako źródło oddziaływania na wodę.

Rezultaty są zaskakujące. Woda poddawana pozytywnym wibracjom, słowom i myślom krystalizuje się inaczej /strukturalnie piękniej/ niż ta, którą poddano negatywności. Doświadczenia z wodą można przeprowadzać samodzielnie i korzystać z jej dobroczynnej mocy. Woda stanowi bowiem około 60-70 % masy dorosłego człowieka, 75 % masy dziecka, a w przypadku noworodka – ponad 80 %, zatem mamy na czym eksperymentować i podejrzewam, że rezultaty mogą być również zaskakujące. Mnie spalarka zaskoczyła 40 kg mniej i ogólnie dobrym stanem zdrowia. Obecnie korzystam też z polewania zimną wodą, co znacznie obniżyło odczuwalność niskich temperatur. Chodzę też boso.

Programowanie wody – podsumowanie:

Działajmy świadomie, wszak po to się uczymy, aby tak właśnie działać. Jeżeli dowiadujemy się o skuteczności jakiejś metody lub narzędzi, które to mogą nam dopomóc, to korzystajmy z nich.  Po to one są. Tym bardziej, że te metody na ogół można sprawdzić samemu, czy intuicyjnie, mentalnie, czy eksperymentując i nie potrzeba do tego wiary w żadne tzw. bajki, bo to nie bajki.

PS. To, że czegoś nie wiesz, nie wierzysz lub nie rozumiesz, nie oznacza, że tego nie ma. – August Witti

________________
#ProgramowanieWody

najnowsze z kwantowo

Moc pragnienia

Moc pragnienia

Moc pragnienia. Jak to jest, że pragnienia się spełniają, im większe, poparte
Świadomość finansowa

Świadomość finansowa

Świadomość finansowa, jak i wszystko, jawi się w naszej głowie. Wielu ludzi
Przebiegunowanie Ziemi

Przebiegunowanie Ziemi

Przebiegunowanie Ziemi. Pole magnetyczne Ziemi wielokrotnie, przez cały okres istnienia, się zmieniało.
Translate »
idź do góry