Najtrudniej poznać samego siebie

Prorok, czy co

Prorok, czy co

w europejsko/filozoficznie/patriotycznie

Prorok, czy co? Viktor Orban – premier Węgier stwierdził, że napływ uchodźców do Europy odbywa się w ramach inspirowanego przez ideologiczną lewicę planu politycznej degradacji europejskich państw narodowych. Dorzuciłbym do tego jeszcze świadome rozbicie i rozczłonkowanie społeczeństw, przez dobrze zorganizowaną i bardzo zamożną grupę, która Europę, a później cały świat chce pojąć we władanie. To już nie spekulacje, manipulacje czy teorie spiskowe, tym bardziej, że grupa typu NWO, zakon Iluminatów, czy żmijowe plemię, działa już jawnie i bez tajemnic.

Prorok, czy co

Prorok, czy co?

“To nie przypadek, że codziennie dostarcza się do Europy tysiące migrantów. Chce się urzeczywistnić określoną konstrukcję, którą można nazwać ukierunkowaną na lewo. Chce się pozbawić europejskie państwa narodowe znaczenia” – mówi Orban. “Jeśli nie zaangażujemy się na rzecz Europy, kontynent nie będzie już więcej Europą żyjących tutaj obywateli, lecz urzeczywistnią się mętne marzenia kilku wielkich finansistów, transnarodowych aktywistów i nie wybieranych przez nikogo funkcjonariuszy” – dodał. “Przeciwko temu spiskowi, przeciwko tej zdradzie musimy zwrócić się ku demokracji i ku narodowi” – zaznaczył.

Wystąpienie premiera Orbana nawiązywało do powstałego w jego otoczeniu dokumentu programowego “Znaki czasu”. Dokument ten może “słusznie rościć sobie pretensje do służenia przez najbliższe dziesięć lat jako igła kompasowa dla – jak mam nadzieję, ukierunkowanych na prawo – (europejskich) rządów” – stwierdził Orban. Zarzucił też urodzonemu na Węgrzech amerykańskiemu miliarderowi i filantropowi George’owi Sorosowi współodpowiedzialność za kryzys migracyjny, z racji jego finansowania. “Inwazja (uchodźców) kierowana jest z jednej strony przez biznes przemytniczy, z drugiej zaś przez tych aktywistów (na rzecz praw człowieka), którzy wspierają wszystko, co osłabia państwa narodowe” – stwierdził Orban. I nie trzeba być mędrcem, politykiem czy historykiem, żeby dostrzec te aspekty. Wystarczy odrobina oleju w głowie i mądrość, która wnikliwie analizuje rzeczywistość.

Niestety, większość nadal żyje w nieświadomości i zagubiona jest w medialnej papce. Ci słabsi myślowo ludzie powinni zaufać mądrzejszym i pojąć bezmiar zniewolenia jaki nam, ludziom jest szykowany. Posłuchajmy Orbana /proroka/ i ludzi światłych albo zagłada i zniewolenie przyjdzie szybciej niż się spodziewamy.

PS. Raz, dwa, trzy, giniesz ty!

_______
#Orban

najnowsze z europejsko

Blackout świata

Blackout świata

Blackout świata – Żyjemy w bardzo ciekawych czasach. W całym cywilizowanym świecie
Gesara i Nesara

Gesara i Nesara

Gesara i Nesara – Zaczęło się lata temu w Stanach Zjednoczonych. Gdy
Translate »
idź do góry