Proste prawo przyciągania

Proste prawo przyciągania

w prawo przyciągania

Proste prawo przyciągania. O prawie przyciągania pisałem już wielokrotnie na DZIENNIKU WAREZA. Prawo przyciągania nie jest bynajmniej jakimś tajemniczym zjawiskiem ani też przeznaczeniem. Jest to prosta, spójna i głęboka zasada, którą nawet najbardziej niedoświadczone osoby mogą wykorzystać, aby osiągnąć swoje cele. Prawo przyciągania opiera się na wizualizacji i pragnieniu. To metoda przyciągania upragnionych rzeczy poprzez wykorzystanie wyobraźni, pozytywnego nastawienia i działania. Jedyne co konieczne to trzeba wiedzieć, czego się chce, wyobrazić to sobie, a także mieć pozytywne nastawienie i działać. Jeśli nie działasz zgodnie ze swoimi pragnieniami, wyrzucasz je w pustkę. A to oznacza, że jeśli chcesz więcej – pieniędzy, władzy, miłości lub czegokolwiek innego, czego pragniesz, musisz zająć się pracą nad osiągnięciem tego celu.

Proste prawo przyciąganiaProste prawo przyciągania – Obserwacja:

Prawo przyciągania działa niezależnie od tego, czy jesteśmy tego świadomi, czy nie. Działa, ponieważ kiedy podejmujemy pozytywne działania w kierunku pożądanego rezultatu, nasza podświadomość podąża za nimi, aż dotrzemy do celu. Faktem jest, że niewielu jest zaznajomionych z prawem przyciągania, a ci, którzy ponoć są, wierzą, że proces jest trudny i tajemniczy. Tym samym nigdy go nie rozpoczynają. Ten rodzaj myślenia uniemożliwia podjęcie pozytywnych działań w celu osiągnięcia celów za pomocą tej potężnej mocy. Prawo przyciągania jest bardzo proste, ale niezwykle potężne i może zmienić twoje życie. Gdy w końcu zrozumiemy prawo przyciągania, możemy je wykorzystać na swoją korzyść. Jak zatem korzystać z prawa przyciągania, aby zamanifestować swoje cele?

Jeśli chcesz więcej pieniędzy, wyobraź sobie, że posiadasz już te pieniądze. Jeśli chcesz nową pracę, wizualizuj siebie pracującego w tej pracy. Chcesz miłości w swoim życiu, wyobraź sobie, że masz kogoś, kogo kochasz i kto kocha ciebie. Wątpliwości i rozterki zawsze są przeszkodą, ale trzeba je ignorować. Skupić musimy się na rzeczach, których pragniemy, a przeciwne myśli odrzucić. Można użyć tego prawa do wszystkiego: utraty wagi, rzucenia palenia, znalezienia mieszkania, zakupu samochodu lub założenia firmy. Ten proces może zająć trochę czasu, w zależności od wielkości twojego pragnienia, skupienia, wiary i zaangażowania w osiągnięcie sukcesu. Można go użyć również, aby osiągnąć zdrowie, bogactwo i szczęście.

Proste prawo przyciągania – Zasady:

 • Pozbyć się ograniczających myśli.
 • Myśleć w nieograniczony sposób.
 • Zapisać swoje pragnienia, marzenia i cele.
 • Zaangażować się w rzeczy, które pragniemy osiągnąć. Czytać o nich, oglądać, wyobrażać.
 • Wizualizować cele każdego dnia.
 • Wierzyć, że osiągniesz to, czego pragniesz.
 • Otworzyć oczy na możliwości.
 • Nie być biernym.
 • Być pozytywnym, bez względu na sytuację.

Prawo przyciągania – 7 prostych kroków:

 1. Czego chcesz.
  Musisz być przekonany co do wizji i chęci. Większość ludzi nigdy nie przechodzi przez ten krok i zastanawiają się, dlaczego prawo na nich nie działa. Nasze niejasne prośby, niejasne cele przynoszą niejasne rezultaty. Prośba musi być jasna. Gdy pragnienie nie jest jasne, manifestujesz wszystko inne, co do ciebie przychodzi. Wszechświat musi wiedzieć czego tak naprawdę chcesz, tym samym i ty musisz wiedzieć. Bądź pewny, czego chcesz, a im więcej szczegółów, tym lepiej. Wówczas informacja, którą wyślesz do wszechświata, będzie jasna i łatwiej będzie ją zamanifestować.
 2. Poproś
  Poproś o to. Gdy już zdecydujesz, czego chcesz, musisz to zapisać i poprosić o to. Musisz prosić w czasie teraźniejszym, tak jakbyś realizował swoje cele. Używaj też słowa „ja”, ponieważ odnosi się ono do ciebie i daje silne poczucie własności. Pamiętaj o słowach emocjonalnych – „szczęśliwy”, „radosny”, „satysfakcjonujący”, „wdzięczny”, itp. Te słowa mają moc, ponieważ wydobywają emocje i sprawiają, że wyzwalasz silniejszy i bardziej realistyczny proces. Proś codziennie – to ma się zapisać w podświadomości. Zapisz czego pragniesz i proś nieustannie. Musisz świadomie myśleć o rzeczach, którymi chcesz być, robić i mieć je regularnie.
 3. Wizualizuj
  Wizualizuj czego chcesz. Wizualizacja to potężna technika, której skuteczność została udowodniona przez naukę w osiąganiu tego, czego chcesz lub doskonaleniu swoich umiejętności. Wielu profesjonalnych sportowców używa wizualizacji do trenowania i podnoszenia swoich umiejętności na wyższy poziom. Dzieje się tak, gdyż mózg nie potrafi odróżnić, co jest rzeczywiste, a co wyobrażone. Gdy wizualizujesz, mózg tworzy nowe ścieżki neuronowe i zamyka lukę między tym, co dzieje się w twoim fizycznym świecie, a twoją wyobraźnią.
 4. Poczuj to w sobie
  Jeśli tylko wizualizujesz cele, które chcesz osiągnąć, tylko po to, by wykonać wizualizację, to nigdy ci się nie uda. Nie rób tego tylko dla samego robienia, musisz uwzględnić w tym emocje i uczucia. Wszechświat cały czas słucha tego, co mówisz. Na głębszym poziomie myśli są wibracjami. A dzięki emocjom i uczuciom możesz wysyłać swoje myśli w świat silnym, potężnym kanałem.
 5. Bądź wdzięczny
  Wdzięczność jest bardzo ważna w manifestowaniu tego, czego chcesz w życiu. Podnosi wibracje i wprowadza harmonię. To potężne narzędzie i ​​może zmienić życie. Wdzięczność tworzy życie w obfitości, podczas gdy narzekanie tworzy życie w niedostatku. Gdy jesteś wdzięczny, gdy czujesz się szczęśliwy i doceniasz wszystko, co masz w tej chwili, przekazujesz pozytywną energię do Wszechświata. Kiedy jesteś wdzięczny za rzeczy, których pragniesz, pokazujesz, że potwierdzasz Wszechświatowi, że już są twoje i że jesteś otwarty na ich otrzymywanie. Używaj też słowa „dziękuję” i wyrażaj uznanie dla wszystkiego, co dzieje się w życiu. Poczuj emocje i wdzięczność.
 6. Ufaj i wierz
  Na tym etapie dzieje się magia. Musisz zaufać całym sercem wierzyć w to, o co prosiłeś. Szczerze ufaj i wierz, że tak się stanie.
 7. Odbierz
  Ostatnim krokiem, który musisz zrobić, jest otrzymanie. Po przejściu wszystkich kroków musisz być gotowy na otrzymanie tego, o co prosiłeś. Ale aby otrzymać, musisz puścić. Nigdy nie stanie się nowe, jeśli nadal trzymasz się starego. Możesz rozpocząć nowe życie tylko wtedy, gdy usuniesz stare i zrobisz miejsce dla nowego. Nie odkryjesz nowego, jeśli trzymasz się starego.

Proste prawo przyciągania – Podsumowanie:

Najpierw trzeba śnić i marzyć, a to oznacza, że wyobrażamy sobie to, czego pragniemy. Wiara jest tu nieodłączna. Prawo przyciągania nie polega jednak tylko na zdobywaniu rzeczy materialnych. Chodzi o lepsze przeżywanie życia, nie tylko na poziomie materialnym, ale także emocjonalnym, mentalnym i duchowym. Poprawa życia materialnego jest ważna, wygodne życie jest ważne, ale spokój, opanowanie, miłość i tolerancja są nie mniej ważne. Żyjemy w materialnym świecie, a to prawo może pomóc poprawić okoliczności życia. Nie zapominajmy jednak o prawdziwej i rzeczywistej istocie, która jest duchowa. Bycie bogatym niekoniecznie czyni szczęśliwym, zadowolonym i usatysfakcjonowanym. Trzeba sięgnąć do naszej wewnętrznej esencji, którą możemy odnaleźć, gdy nauczymy się wyciszać umysł i patrzeć w głąb siebie.

PS. Aby dokonać czegoś, musisz działać, marzyć i wierzyć. – August Witti

______________
#PrawoPrzyciągania