Prostota równa prawdzie

Prostota równa prawdzie

w prawdziwie/świadomie/zdrowotnie

Prostota równa prawdzie. Ostatni felieton spotkał się z oporem, zwłaszcza górnobiegunowym administratorom, bo tam widać kreacjonizm, teoria strun i transerfing rzeczywistości nie wchodzi w ogóle. A … musiałem jakoś odreagować /żarcik/. Zatem prostota i prawda są to rzeczy ogólnodostępne, jak najbardziej prawdziwe, czyli zgodne z nami i prawem boskim, a można by ująć tak, że wzorcowe, dla życia i istnienia. Ot i cała magia. Wszystko zaś inne, typu myśli właśnie, dedukcja, konfabulacja, domniemanie, rozważanie, choć rozwaga często do prawdy prowadzi. Ale jeśli jest dalekie od prawdy, zatem fałszywe. Wszystko co prawdą nie jest jest fałszywe.

Prostota równa prawdzieProstota równa prawdzie:

Zadziwiające jak prawda i prostota nie leżą wielu, mnie zapewne również, bo w prawdzie trzeba pozostawać, aby z niej korzystać. Prawda i prostota nie jest popularna, gdyż jest ze swej natury zbyt oczywista i prosta, przez co ogólnodostępna. A to co ogólnodostępne, to pauperyzacja i spadek wartości – zdaniem niektórych. Dla mnie to jest właśnie prawdziwa moc. Jak coś działa na wszystkich tak samo. Rozumiane jest tak samo i odczucia są takie same. To moc.

Zatem jeśli marzy ci się sukces, bądź prawdziwym pasjonatom, nie daj kreacji pospać, a z pewnością dopadnie cię wcześniej niż się spodziewasz, ten sukces. Ale pamiętaj co konkretyzujesz, bo sukces wcale nie oznacza bogactwo. I tylko na początku łączy się to z pracą. Później to działanie bardziej lub mniej magiczne. Ta magia, którą tworzysz w oparciu o twój talent, dar, to profesjonalizm i mistrzostwo. A to są cechy nie do podważenia, bo na prawdzie zbudowane. Wszystko inne jest kruche i łamliwe, bo brak tam budulca – prawdy.

Dlaczego prawda jest groźna?

Bo prawda obnaża. Nic co nie jest prawdziwe nie trwa wieki. Na kłamstwie powstają kruche historie, co gorsza kłamstwo nieustannie trzeba udowadniać, a prawda jest. Prawda i prostota, to dwa najmilsze memu sercu słowa, bo wiodą ku miłości, która to jest celem. Nauczyć się kochać, to prawdziwa sztuka i prawdziwe mistrzostwo. Bez dwóch zdań.

Prostota zaś, ooo to prawdziwe mistrzostwo. Aby stworzyć coś prosto i jasno, bez kłamliwych sztuczek, prawdziwie, to trzeba być boskim w pełni, bo tylko boskie rzeczy spełniają takie funkcje, że są proste, jasne i oczywiste. Zatem prostota to mistrzostwo, a w prawdzie to boskość, zgodna z prawem boskim, nami harmonicznymi i świadomością. No niepojęte wręcz. Nieogarnialne dla wielu. Niemożliwe. Ale prawdziwe.

PS. Jeśli nie wiesz co zrobić, posłuż się prawdą. – August Witti