Najtrudniej poznać samego siebie

Przebudzenie - co, gdzie, kiedy?

Przebudzenie – co, gdzie, kiedy?

w kwantowo/prawdziwie/świadomie

Przebudzenie – co, gdzie, kiedy? Przebudzenie ludzkości stało się faktem. Wielu już to widzi, bądź zauważa, a wielu bierze w tym udział. Wiele z tych faktów już się dokonało, a wiele, zwłaszcza tych osobistych jeszcze przed nami. Ziemia się zmienia pod każdym względem, widać to i gołym okiem, zmiany o których równie możemy przeczytać, zatem i my zobligowani stajemy się do zmiany. Zmian definitywnych i nieodwracalnych, gdyż w innym razie…

Przebudzenie - co, gdzie, kiedy?Przebudzenie – co, gdzie, kiedy?

Częstotliwość piątego wymiaru działa już na Ziemi – czy sobie tego życzysz, czy nie. Mamy współistniejące wymiary – 3D /trójwymiar – który znamy/, 4D – trójwymiar + świadomość, 5D – trójwymiar + świadomość + miłość. Dlaczego świadomość i miłość są ujęte a wymiarach? Bo zyskując świadomość widzisz więcej, a zyskując dodatkowo miłość – jeszcze więcej. Możesz oczywiście uzyskać dostęp zarówno do świadomości, jak i miłości, musisz jednak chcieć. Wyrazić na to świadomą zgodę.

Kolejne zadania do wykonania, to fizyczne oczyszczenie i odtrucie organizmu. Dalej wydobycie i przekształcenie energii niższego poziomu, poprzez odpuszczenie, wybaczenie i wdzięczność. Dalej usprawnienie ciała i zdrowe nawyki poprzez miłość siebie. W wyższych świadomościach stajemy się osobiście odpowiedzialni i przestajemy winić innych, zatem rozważamy w sobie wszystko, medytujemy i kontemplujemy, bo wszystko to my. Zwracamy wzrok ku sobie i na siebie, bowiem każda fala myśli, słów, emocji które emitujemy, jest energią i jak to energia, ma natychmiastowe następstwa w naszym wypadku. Dlatego też zachodzi potrzeba poważnego potraktowania siebie, swoich myśli i emocji.

Przebudzenie – Rozważania:

Myśl jest energia, a energia porusza się falowo. Fale energii wytworzone przez nasze myśli drgają szybciej, a emocje przyczepione do myśli, tworząc materię. Tym sposobem dostrzegamy dotychczasową przepaść między myślą a rzeczą. Zaś przez zmiany zachodzące na naszej planecie energia Ziemi powraca do pierwotnej postaci, wysyłając falę energii o wysokich wibracjach wprost do czakry serca każdej istoty tej planety. Aby zakotwiczyć i spowolnić myśli, należy przejść poprzez serce do komunikacji. Wszystko to, co się dzieje związane jest bezpośrednio z rezonansem Schumanna, który został wzmocniony do niespotykanych poziomów głośności obecnie 170 Hz /rekord/, gdy częstotliwość podstawowa pulsu Ziemi wynosi 7,83 Hz.

Wszystko teraz dzieje się już z pełną prędkością. Stare systemy kontroli upadają w przyspieszonym tempie. Powstają nowe. Już dzisiaj chodzą słuchy, że dzieci do szkół we wrześniu nie pójdą. Stary model edukacji upadł. Słyszymy też o pomocy ubogim, biednym i potrzebującym. Wzrasta wartość lokalnych produktów i lokalnych wyrobów, oznacza to, że centralizacja zupełnie już padła, państwowość również. Istotne staje się nasze domostwo i jego okolice. I tak być powinno zawsze.

Przebudzenie – co, gdzie, kiedy? – Podsumowanie:

Człowiek staje się uduchowiony, medytuje, kontempluje, korzysta z kwantowych metod. W konsekwencji doskonałe zdrowie będzie standardem. Globalny system walutowy właśnie się restrukturyzuje. Samorządność jest ostatecznym celem, do którego zmierzamy, co oczywiście wymaga indywidualnej nienaganności i osobistej odpowiedzialności każdego z nas. Jednakże decyzję musi podjąć każdy we własnym zakresie, czy przystąpić do tego, czy nie.

PS. Co będzie, to będzie, ale z pewnością będzie się działo. – August Witti

__________
#Przebudzenie

najnowsze z kwantowo

Kształtuj swoją wyobraźnię

Kształtuj swoją wyobraźnię. Wyobraźnia to najlepsza część człowieczeństwa. Nie ma na świecie
Moc pragnienia

Moc pragnienia

Moc pragnienia. Jak to jest, że pragnienia się spełniają, im większe, poparte
Świadomość finansowa

Świadomość finansowa

Świadomość finansowa, jak i wszystko, jawi się w naszej głowie. Wielu ludzi
Translate »
idź do góry