Przejście świadomości 3D do 5D

Przejście świadomości 3D do 5D

w prawdziwie/świadomie/zdrowotnie

Przejście świadomości 3D do 5D, zwane Wielkim Przebudzeniem. Zaczynamy coraz bardziej odczuwać zmęczenie, a bywa, że i chorujemy. Wszystko to spowodowane jest starą matrycą 3D, a w zasadzie stanem umysłu tkwiącym w 3D. Matryca 5D zaś to stan umysłu, który daje możliwość przebudzenia się, po przemianach miłości własnej, do zdrowia, wysokich wibracji, dobrych relacji, szacunku dla natury, silnej pasji, znaczącej pracy, bezwarunkowej miłości i autentycznego życia.

Przejście świadomości 3D do 5DZ 3D do 5D

Gdy zmierzamy do 5D zyskujemy zdolność uwolnienia się i wzniesienia się do prawdy, pasji i celu. Kiedy zaczynamy świadome przebudzenie, czujemy ogromną wolność, lepsze zdrowie, żywimy się pokarmem o wysokiej częstotliwości, zwiększamy energię, usuwamy ból. Jesteśmy odporni na wyzwania życiowe, doświadczamy błogości, połączenia, świadomości i możemy żyć wreszcie bez strachu. Wciąż wzrastająca świadomość pomaga nam leczyć siebie, odnawiać umysł, ciało i ducha. Budzenie świadomości pobudza mentalnie i fizycznie ciało. Wyższy poziom świadomości pozwala na wyższy poziom zrozumienia.

Zobaczenie zaś świata inaczej, z własnej, duchowej perspektywy powoduje odejście od cierpienia, poczucie szczęścia, miłość własną, poczucie wewnętrznej siły, energii i mądrości. Ta inna, wyższa ścieżka duchowa, daje nam możliwość wzmacniania innych poprzez nasz przykład. Ale gdy przechodzisz ze świadomości 3D do 5D, nie boisz się już życia, stajesz się odporny na stres i negatywne emocje. Podnosimy wówczas swój stany emocjonalnej troski, miłości i współczucia. A nasze serca napełniają się miłością.

Od nowości jesteśmy programowani w świadomości 3D, z bardzo silnymi kontrastami, dwoistością, ograniczeniami, wyzwalaczami emocjonalnymi i zachowaniami skupionymi na ego. Lepiej, więcej, więcej, mocniej. Jak w konkurencjach sportowych. Nasze nastroje przechodzą od chwilowego szczęścia, zabawy i radości – do rozpaczy, odrzucenia, smutku, bólu, apatii, poczucia winy, wstydu, niezdecydowania, prokrastynacji, blokad i lęków. A to bardzo szkodliwe dla życia, zdrowia i siły osobistej. Wszyscy doświadczyliśmy tych emocji i wiemy, jak mogą one być osłabiające.

Jednak nadal wszyscy mamy wybór. Czy być dobrym, czy złym, szczęśliwym lub nieszczęśliwym, to nasza „wolna wola”. Ale ta dwoistość wolnej woli bywa też pułapką. Ponieważ ciągle powtarzamy nasze nawyki i zachowania, które będąc niewłaściwe wpychają nasze umysły w poczucie i stan ofiary. To zaś odcina nas od świadomości. Świadomość to wolność, to wyższe energie radości, szczęścia, równowagi i prawdziwej miłości. My zaś tkwiąc w 3D stajemy się więźniami ograniczeń naszego własnego ego. Porzucić trzeba wszystko, również ego, gdyż to ono przysparza nam trosk i cierpienia.

Z 3D do 5D – Podsumowanie:

Przebudzenie zaś łączy nas z innymi ludźmi o podobnych umysłach. Gdy jesteś przebudzony opuszczasz znajomą przeszłość, nie chcesz już do niej wracać, chcesz nauczyć się bezwarunkowej miłości i wejść do wymiaru 5D. Jednak z wymiaru 3D musimy się oczyścić. Oczyszczając się wchodzimy w wyższą świadomość. Tam też doświadczamy darów wysokiej koncentracji, kreatywności, intuicji, poszerzonej wiedzy, ale też wzrostu naszych ukrytych możliwości telepatii, jasnowidzenia, intuicji. Jednak ta zachodząca w nas zmiana tworzy przeszkody ze strony rodziny, partnerów, kolegów, przyjaciół, ponieważ nasza energia nie jest już wyrównana z niskimi częstotliwościami. Nie ma już komunikatywności.

PS. W naszej kulturze to Chrystus mówił o miłości i mimo wyznawanej wiary, nikt nic z tego nie zrozumiał. – August Witti

_________________
#PrzejscieSwiadomosci