Przychylność świata

Przychylność świata

w kwantowo/oświecenie/zdrowotnie

Przychylność świata. Biorąc pod uwagę przesłanki, o których ja wiem i niektórzy również, a niektórzy z was jeszcze nie /ale to jest do nadrobienia :)/, że „jestem tu i teraz”, „jestem tylko ja”, „tzw. rzeczywistość jest kreowana przeze mnie samego”, „samorozwój zaczynam od siebie, obdarzając siebie największą, najczystszą miłością”, „chcesz to masz”, „jesteśmy na podobieństwo Boga” i chyba największe odkrycie, że łooooo „jestem Bogiem”, rozważania na temat świata i jego przychylności są czcze. Ale możemy mimo wszystko spróbować przeanalizować.

Przychylność świata

Przychylność świata

Na początek rzuciłem hasłami, które już słyszeliście. Fajne jest również to stricte kwantowe, mówiące, że „nic nie istnieje bez obserwatora” – czyli nie wujka Franka, cioci Zosi i Staszka, Ryśka, czy Magdy, ale ciebie, a konkretniej mnie. Ja wiem, że ciężko to pojąć, ale jakby Piuta /Opium BELLA BITIS*PL/ mi nie przeszkadzała i nie podgryzała palców przy klawiaturze, to z pewnością bym dokładniej wytłumaczył.

Ty to ja, ja to ty, mamy wspólną bazę do której wracamy, zanim ponownie ruszymy na podbój świata kreacji i do odgrywania pewnych ról, a raczej zdobywania doświadczeń. Początek mamy wspólny i cel /koniec/ również, kreacje /życie/ są odmienne. Doświadczamy świata /kreując/ poprzez mnogość doświadczeń, raz takich, raz śmakich, raz na wozie, raz pod wozem. Doświadczamy ich, ale nie oznacza to, że jesteśmy na nie skazani. Wszak mamy wolną wolę!

Wolna wola to nie ta codzienna stagnacja, to rozmemłane życie i wzajemne przykrości. Wolna wola to wybór. Wybór tego co lepsze, wybór świadomy i co więcej dynamiczny, bo dążący do kreacji, zrobienia czegoś. Stoisz przed niemożliwym?! Pierwsza praca, egzamin, dyplom, ale też rów na drodze? Masz dwa wyjścia – nic nie robić lub działać. I tyle!

Wybierasz to aktywne, dynamiczne lub nie, bo w przypadku stresu warto się jest przespać. Działasz, a w poprzednim wypadku śpisz :). Świat z dnia na dzień, z godziny na godzinę, z sekundy na sekundę, staje się tobie, mi, nam przychylny. Kocha cię niemiłosiernie, daje co chcesz. Ale ty nie chcesz więcej, nie chcesz bardziej, chcesz lepiej, chcesz mocniej, chcesz doświadczać uczuć, uniesienia, ekstazy i miłości …

PS. No i żyjesz sobie w tej pieprzonej bajce i działasz na granicy społeczeństwa i cieszysz się z wszystkiego, aż z entuzjazmem czekasz na następne wyzwania, coraz większe, coraz bardziej rajcujące, coraz wznioślejsze.

___________
#WolnaWola