Realizacja zapowiedzianego

Realizacja zapowiedzianego

w europejsko/polsko/prawdziwie

Realizacja zapowiedzianego. Od zawsze, tam gdzie nasza pamięć sięga i zapisy, toczy się walka dwóch sił, zwykle określanych jako siły światła i ciemności lub dobra i zła. Areną tej walki jest ludzki wymiar duchowy i totalna dominacja.

Realizacja zapowiedzianego

Realizacja zapowiedzianego

Większość znanych przepowiedni postrzega rok 2017 jako wyjątkowo tragiczny dla ludzkości. Objawienia fatimskie zapowiadają straszliwą wojnę, która wielkimi krokami już się do nas zbliża. Podobnie rzecze ojciec Klimuszko i Baba Wanga. W 2017 roku masoneria obchodzi 300-setną rocznicę powstania.

Loża masońska wkracza w 3, ostateczny etap działalności, czyli całkowite rozprawienie się z Kościołem, co także nie jest bez znaczenia. Na dodatek ruchy skorupy Ziemii i aktywność wulkaniczna, mogą sugerować, że lada moment nastąpi wybuch, co w konsekwencji przyniesie upadek Włoch, Francji, Niemiec, Belgii, Holandii. Większość tych terenów znajdzie się pod wodą.

Następstwem tych wydarzeń ma być straszliwa wojna, która wybuchnie na Południu. Wojna przerodzi się w kataklizm. Będziemy mieć nowy potop. Ruchy skorupy ziemskiej, będą się nasilać aż do potężnych i gwałtownych wstrząsów. Wybuch wulkanów nie tylko europejskich spowodują zaburzenia atmosferyczne, deszcze po­piołów, huragany, ulewy, powodzie. Trzęsienia ziemi, wybuchy wulkanów, tornada i gigantyczne fale spowodu­ją zniszczenie brzegów Europy, obu Ameryk i Afryki.

Wojna zacznie się najprawdopodobniej od Chin, które zaatakują Rosję. Udział w wojnie wezmą Stany Zjednoczone, a także Europa. Niemcy zapragną napaści na Polskę, ale Polska wyjdzie zwycięsko z konfliktu. Kościół Katolicki, a w zasadzie Watykan ma zostać pokonany przez siły ciemności, czyli Masonerię, NWO, ale też islam. Iran i islamski fanatyzm przygotowują się od lat do końcowej bitwy. Decydujący atak mają przypuścić 13 maja 2017 roku. Ta wojna ma trwać do grudnia 2019 roku i zakończy okres wielkiego ucisku.

Realizacja zapowiedzianego – Podsumowanie:

Będziemy mieli do czynienia z rewolucyjnymi zmianami i z dnia na dzień zmienią się mechanizmy funkcjonowania świata. W większości dzięki fizyce kwantowej. Będą to zmiany na wszystkich poziomach. Kilka z nich dotyczyć będzie prawa, głównie prawa podatkowego, a także nawiązania kontaktu z pozaziemskimi istotami inteligentnymi. Prawdopodobnie chodzi tutaj o 9 planetę w układzie słonecznym – Planetę X. W następnych latach wolna energia stanie się światowym standardem, gdyż nie będzie już alternatywy. Chrześcijaństwo jakie znamy zniknie, gdyż pojawi się prawdziwa Biblia.

Oczywiście Polska wyjdzie obronną ręką z globalnych zawirowań. Ominie ją nie tylko wojna i zapaść cywilizacyjna, ale także kataklizmy naturalne. Już dzisiaj jesteśmy poza układem sił i wiele smutnych rzeczy nas omija. Ten fakt jest satysfakcjonujący i może przyprawiać o radość. Wiele istotnych faktów historycznych wyjdzie na jaw i nikogo już nie będzie dziwić rola Polski. Nasz status stanie się oczywisty.

To suche fakty, informacje i przemyślenia – nic więcej :D.

PS. Obyś żył w ciekawych czasach to chińskie przekleństwo, którego sens dopiero poznajemy.

________________
#Przepowiednia2017