Co znaczy nie rezonować?

Co znaczy nie rezonować?

w kwantowo/oświecenie

Co znaczy nie rezonować? Mamy trzy typy definicji „rezonowania”, ale każda dotyczy tego o czym mówimy, gdyż energia rozchodzi się falowo. Pierwszy to dowodzić czegoś lub mówić o czymś z dużą pewnością siebie, drugi – drgać w rezonansie z siłą wzbudzającą te drgania, trzeci to wzmacniać dźwięki /falę/, drgając z tą samą częstotliwością co źródło tych dźwięków /fali/.

Co znaczy nie rezonować?

Co znaczy nie rezonować?

Nie ma co pomstować, ani też rozrywać szaty z powodów braku świadomości. Co przekonywać, namawiać, przekazywać wszelkiej wiedzy, gdyż świadomość jest osobista i musi być samoistnie i osobiście zainicjowana. Nie da się nauczyć kogoś świadomości. Owszem można nauczyć kogoś technik i nic więcej.

Do tego aby stać się samoświadomym, kochającym i zmierzającym w kierunku oświecenia, trzeba tego dokonać samemu, wewnętrznie, bez żadnego przymusu i presji. Czy jest to konieczne? Tak! Gdyż tylko wysoka świadomość prowadzi do szczęścia, spełnienia i pokoju. W innych wypadkach mamy coś zupełnie odwrotnego.

Zatem nie ma co narzekać na świat, gdyż nasz świat, bo każdy ma inny, jest taki jak go kreujemy. Kreujemy głupio i nieświadomie – jest beznadziejny, kreujemy świadomie – jest z dnia na dzień lepszy i prowadzi wprost do szczęścia. Nie ma co się oglądać na innych, bo ich świat nie jest z naszym związany, jeśli tego nie chcemy. Co tłumaczyć, dowodzić i unaoczniać, gdyż żaden niedowiarek nie uwierzy w cuda, mimo iż je widzi. Co wspierać się na ludziach zamkniętych i miałkich, którzy nieustannie się okłamują, gdyż ich droga taką pozostanie.

Rezonowanie zatem jest to doczepienie swojej energii, wiary i przekonania do przyjaznego pomysłu, idei, sytuacji, ale i do człowieka. Zatem jeśli nie znajdujemy wspólnej płaszczyzny, nie jesteśmy jednomyślni, nie rezonujemy, tym samym stajemy się wobec sprawy, wydarzenia, idei, człowieka obojętni, neutralni. To dokładnie znaczy nie rezonować.

W żaden sposób swoją myślą, słowem lub czynem nie wspieramy, bo nie warto, bo każdy musi sam zatrybić, pojąć i zrozumieć. Natomiast nasz rozwój, gdy traktujemy go poważnie, indywidualnie i zmierzamy w kierunku miłości bezwarunkowej, wpływa na nasz świat zdecydowanie i totalnie. Podnosi wokół nas wibracje, a nie każde zdarzenie czy osoba może w tej wibracji pozostawać, zatem znika.

Co znaczy nie rezonować? – Podsumowanie

Nie musisz nic aby być szczęśliwym, tylko bądź świadomy, siebie, swoich czynów, tego co myślisz, mówisz i bądź obecny tu i teraz, a nic i nigdy złego Ci się nie stanie, mało tego, dostaniesz to o czym marzysz gdy tylko puścisz to marzenie. Świat Matrixa kieruje się równowagą energetyczną i przyciąganiem. To obserwator go kreuje, jeśli jest świadomy. Przyciągaj zatem co dobre i rezonuj z tym, a zapominaj i nie myśl o tym co złe i w żadnym wypadku z tym nie rezonuj – nie oddawaj swojej energii czemuś w co nie wierzysz. Jesteś tylko TY – tu i teraz.

PS. Każdy sobie rzepkę skrobie.

________
#Rezonowac