Najtrudniej poznać samego siebie

Rok 2015 będzie znaczący

w filozoficznie/polsko

Ten rok dla nas wszystkich będzie znaczący, otwierają się puszeczki pandory, świństewka wyłażą z ukrycia, bo dłużej ich chować i spychać nie da rady. Ludzie są rządni “kwi”, zatem nie odpuszczą, nawet nie w pełni rozumiejąc, będą chcieli zrozumieć.

Rok 2015 będzie znaczący dla nas wszystkich.

rattus1Ja z kolei przewiduję wiele działań w tym roku. Remont dachu, pomieszczenie gospodarcze, murek ogrodzeniowy i ścieżki utwardzone kamieniem. A w sprawach zawodowych masę stron internetowych klientów, portrety cyfrowe których pomysł dojrzał w pełni, parę dobrych kompozycji muzycznych, no i blogi bez których już żyć nie potrafię :D. Dużo działań, sporo nadziei, masa planów … do tego wszystkiego muszę doprowadzić swoją sprawność do absolutnego maksimum..

Ambicję moją pobudza ogólna hossa rewolucyjna i ruchy społecznościowe. Skoro społeczeństwo się mobilizuje, to ja też muszę, a co? W końcu zew rewolucyjny nie co roku się zdarza, a otwierające się puszki pandory dowodzą, że szczury uciekają z pokładu. Też mam jednego, w drewnianej ścianie  pomieszczenia gospodarczego się zadekował. Ani się nie spodziewa niecnota, że holokaust się zbliża. Holokaust albo wygnanie, optuję za tym drugim, niech wie, że jego noga nigdy już więcej w tym “kraju” nie postanie. A no, i rekwiruję mu cały dobytek!

PS. Przyjście Prawa, zmartwychwstanie Racji, odpowiedź Sprawiedliwości, ot Rewolucja!

_________
#Rewolucja

najnowsze z filozoficznie

Czym jest duchowość

Czym jest duchowość

Czym jest duchowość? Dążenie do duchowości każdego z nas jest nieodłącznym elementem
Translate »
idź do góry