Rozwarstwienie rzeczywistość

Rozwarstwienie rzeczywistość

w bez kategorii/prawdziwie/świadomie/topowo

Rozwarstwienie rzeczywistość – Okazuje się, że to oddzielenie się światów, to wcale nie fikcja, film, czy bajka, a zwykła rzeczywistość. Widać to gołym okiem. Nigdy dotąd nie było takich rozbieżności świadomości technologicznej miedzy ludźmi. W sensie pojęcia technologicznego i bycia na bieżąco. Nigdy też nie było tak wyraźnego podziału świadomościowego. Jak to zapytam? Ano, tak to. Jedni traktują Internet i komunikacje multimedialną jak naturalne środowisko, drudzy pławią się w spokoju ignorancji i wolności słowa. Jedni trwają w systemie własnych urojeń, drudzy zaś świadomie kreują swą rzeczywistość.

Rozwarstwienie rzeczywistośćRozwarstwienie rzeczywistość

A jedni z drugimi mają coraz mniej wspólnego, bo przestają się rozumieć tak wyraźnie, że aż boli. Kogo zaś boli? To utożsamione ja boli i tylko ono. To myślenie boli, mówienie boli, gdybanie boli. Wieki trwały różne rozważania jak wejść w stan wyższej świadomości i jak tam trwać.

Jednym ze sposobów jest cierpienie fizyczne, ale to u jego końca. Innymi trening oddechu, sport, ale też święte rośliny i grzyby, medytacje, nawet te religijne. Bo? Bo nie sprzyjają myśleniu, a wręcz je zatrzymują. A trwanie w świadomości to bezmyślność. Bo nie potrzeba nam myśli gdy jesteśmy, jestem Uniwersum.

Ten trans duchowy, tą jedność, uzyskujemy zawsze rezygnując z siebie. Ze swojego małego ja, marudnego i zadufanego w sobie, wsłuchując się w głos w głowie, właśnie tego szeptu, ale jednego z wielu – uwaga!. Tego który mówi co robić i wie jak. Zawsze wie! Tego, którego najmniej słuchamy, bo on wie. A prawda jest niewygodna dla ego. Dla nas. Dla mnie.

Świadomość się zmienia. Na tych co już wiedzą, że to tylko gra, symulacja, tworzona na bieżąco przez nas, mnie. Zatem wszystko co się dzieje wokół, jest naszą, moją zasługą i gram wg. własnych, ale też zrównoważonych zasad. Wg tzw. praw boskich. Jeżeli ktoś w tym momencie zadaje pytanie, a co to są prawa boskie – czas kończyć. To nie ta gra.

Jeśli zaś wie sam z siebie, to jazda dalej. Przy czym Prawo Boskie jest niepisane, czyli też nie związane z żadną religią, To rozwarstwienie, o którym mowa, pojawiło się ostatnimi czasy. Bo i wzrosty zmian na Ziemi jest ogromny, że już nawet media mówią o tym. Zatem mamy świadomych zmian i nieświadomych. Mamy świadomych siebie i nieświadomych. Mamy ludzi i zombie. Mamy anarchistów i etatowców. A na dodatek pojawiają się też inne byty. ONO.

Rozwarstwienie rzeczywistość – Podsumowanie:

Światy zaczynają się odrywać fizycznie. W wielu przypadkach nie możemy już się komunikować, bo nic z tego nie wychodzi. A i trudno mieć do kogokolwiek pretensje. Natomiast pojawia się coraz częściej telepatia, intuicja, wyobraźnia projekcyjna, akty woli, cuda po prostu, cuda. Świat się dzieli fizycznie. Już nie będzie prawdopodobnie narodów. Nie będzie podziałów, bo ich nie potrzeba. Nie będzie ograniczeń, bo ich nie potrzeba.

Bo nikt mnie nie chroni, oprócz mnie, nikomu też nic nie zawdzięczam, oprócz siebie, nikogo nie obarczam winą za nic, bo nie ma kogo. A jeśli na czymś mi zależy, to biorę. I zdaję sobie sprawę, że jestem JA, tu i teraz. A im dalej od ja, tzn. ty, on, my, wy, tym mój problem jest głębszy, jeżeli go nacechowuję i mniejszy jeśli zmilczam.  I tylko ja go mogę i muszę rozwiązać, jeśli mi przeszkadza. Nikt inny. Nikt inny nie żyje też moim życiem, nie cierpi za mnie i nie kocha, to mój film, projekcja, gra. I niechaj tak pozostanie.

PS. Uwielbiam zabawy słowem i wyobraźnią, dzięki temu człowiek jeszcze istnieje. – August Witti

_____________
#Rozwarstwienie