Najtrudniej poznać samego siebie

Rozważanie na śniadanie

Rozważanie na śniadanie

w filozoficznie/pomysłowo/topowo

U ludzi występują cztery podstawowe grupy krwi: A, B, AB i O. Podział ten pochodzi od białek występujących na powierzchni komórek, których zadaniem jest zwalczanie bakterii i wirusów w organizmie człowieka. W zdecydowanej większości ludzie posiadają te białka, co oznaczane jest współczynnikiem Rh+. Jednak są tacy co tych białek nie mają.

Rozważanie na śniadanie

Rozważanie na śniadanie

U osób z krwią o czynniku Rh- brakuje właśnie tych białek. Rodzi się zatem pytanie, dlaczego ta różnica w ogóle istnieje? Według nowej teorii, ziemię odwiedziły istoty pozaziemskie, usiłując tworzyć nową rasę człowieka. I właśnie ten współczynnik Rh-, czyli brak białek na powierzchni komórek, to ślad tych działań. Tej nowej rasy człowieka.

Krew z czynnikiem Rh- stanowi dziedzictwo, które Anunnaki /kosmici/ pozostawili po sobie na Ziemi. Nie jest to jedyna rzecz, która po nich pozostała, ale skupmy się na czynniku Rh-.

Krew z czynnikiem Rh- jest charakterystyczna np. dla brytyjskiej rodziny królewskiej, którą od lat podejrzewa się o kosmiczny rodowód. W różnych zakątkach ziemi występuje różne natężenie tego współczynnika, gdzieniegdzie, chociaż bardzo rzadko, sięgające nawet 30% populacji, a w innych miejscach na ziemi w ogóle nie występując.

Rozważanie na śniadanie – Podsumowanie:

Zatem wnioskując, niewielka część populacji ziemskiej posiada kod genetyczny, zmieniony w odległej przeszłości przez wysoko rozwinięte istoty pozaziemskie, co wcale nie oznacza obce. Co też może to oznaczać? Czy okaże się to być przydatne, czy nie? Jeśli osoby z krwią o układzie Rh- rzeczywiście są powiązane z pozaziemską cywilizacją, to co w związku z tym? Jakie to może dawać możliwości i ukryte umiejętności? Jaki potencjał w tym tkwi? Czy osoby z grupą krwi Rh- są istotnie potomkami kosmitów?

PS. Czy naprawdę się załapałem? No nie wierzę, ani też jeszcze nie czuję :D. No może troszeczkę.

________
#Kosmici

Tags:

najnowsze z filozoficznie

trójkąt dramatyczny

Trójkąt dramatyczny Karpmana

Trójkąt dramatyczny jest dobrze znanym modelem psychologicznym. Sporo ludzi powiela ten odwieczny, choć

Wielkie pragnienie

Wielkie pragnienie. Motywacja bez pragnienia jest zmarnowana. Motywacja musi przyjść do ciebie.

Czym jest intencja?

Czym jest intencja? Intencja /zamiar, dobra chęć/ to stan psychiczny, w którym
Translate »
idź do góry