Rozwijaj się świadomie

Rozwijaj się świadomie

w świadomie/kwantowo/prawdziwie

Rozwijaj się świadomie. Ostatnie wydarzenia na świecie, to co się dzieje, wpływa na nas bezpośrednio. Wszyscy odczuwamy zamieszanie, zawirowania, narastający strach i niepokój. Ceny wzrastają, giełda spada, ludzie tracą pracę, grożą nam choroby, a na dodatek wychodzą na jaw coraz cięższe sprawy. Świat się drastycznie, acz powoli zmienia. Zmiany fizyczne samej Ziemi, które trwają – przebiegunowanie, wzrost rezonansu, prawda wyzierająca z każdej dziury. To się dzieje! Mimo naszego sceptycyzmu.

Rozwijaj się świadomieRozwijaj się:

Grudzień 2012 roku, był czasem przełomowym. Weszliśmy jako planeta w nową fazę naszej historii – “Globalną zmianę świadomości”. Ale, że nic nie dzieje się od razu, a człowiek ma taka właściwość, że jeśli dostrzeże i zrozumie już wie. Zatem te zmiany są mało widoczne, bo ci co ich nie widzą, nie zobaczą, a ci co dostrzegli – widzą i wiedzą i jest to dla nich normalne.

Co tak naprawdę się zmienia w naszej rzeczywistości. Otóż zmienia się gęstość. W roku 2014 roku weszliśmy do 4-tego wymiaru gęstości, zmierzając do 5-tego. Co my, już ciut świadomi możemy zrobić w tej kwestii. Otóż bardzo dużo możemy.

Skupmy się przede wszystkim na medytacji i modlitwie. Im więcej ludzi prosi o pomoc, tym więcej otrzymują. Dlaczego? Bo siła myśli związana jest z ilością biorących w tej medytacji udział. Medytacja, czy modlitwa dotyczy nas bezpośrednio. Modlimy się za siebie i dla siebie.

Tak czy inaczej modlimy się o dobre, o lepsze czasy, o spokojne. Modlimy się pozytywnie dla siebie, zatem pozytywnie też dla świata. Medytujmy, aby pojąc tą globalną zmianę, aby w nią wrosnąć i szczęśliwie zaistnieć w niej. Medytujemy, aby uspokoić burzę globalnej zmiany paradygmatu. Modlitwa to prośba o odpowiedzi, medytacja to miejsce, w którym je otrzymujemy.

Uziemiaj swoje energie codziennie. Pozbywamy się w ten sposób energii i gęstości ciężkich, które zasadzone są na niskich energiach gniewu, strachu, lęku, wstydu, poczucia winy. One nie są nasze, zatem należy się ich pozbyć, bo niestety ale działają na naszą niekorzyść.

Uziemienie polega na tym, że podłączając fizyczne ciało do ziemi, zwalniamy niepokój i uspokajamy to ciało. Sprawdź sam – działa. Ponadto bose chodzenie po ziemi, przytulanie drzew, leżenie na trawie – jest tak kojące i przyjemne, że trudno z tego rezygnować. Kto nie lubi moczyć nóg w wodzie, rzece, jeziorze, morzu? A przecież to również jest uziemienie.

Skup się na tym co chcesz i czego pragniesz. Prawo przyciągania mówi, że otrzymujemy to, na czym skupiamy naszą uwagę. Zatem nasza uwaga nie może być rozproszona jak do tej pory, gdyż to nie gwarantuje nam sukcesu. Jeśli potrzebujesz skupienia, wyłącz wiadomości, media i wszystko, co sprawia, że ​​czujesz się niespokojny i rozbity.

Skupienie wymaga uwagi, a uwaga spokoju, zatem zafunduj sobie spokój. Wizualizuj swoje pragnienia, bowiem w ten sposób pokazujesz światu, czego pragniesz. Nie ma znaczenia, co dzieje się w zewnętrznym świecie. Liczy się wewnętrzna praca, którą wykonujesz i twój stosunek do każdej rzeczy. Zatem to należy robić i temu się przyjrzeć.

Bądź szczęśliwy w swoim życiu.  Skup się na pozytywach życia, aby wesprzeć zmianę świadomości. To jest prawdopodobnie najważniejsza rzecz, jaką możesz teraz zrobić, aby wspomóc zmianę świadomości. Po prostu bądź szczęśliwy. W miarę rozprzestrzeniania się szczęścia, radości i dobroci, nasza zbiorowa świadomość wzrasta, a my wraz z nią.

Dokonuj spontanicznych aktów dobroci, bo to służy twojemu wzrastaniu. Pracuj nad czakrą korzenia /czubek kości ogonowej/. Ta czakra zawiera nasz instynkt przetrwania i lęki. Utrzymuje również naszą stabilność i kondycję finansową, a większość ma ją złamaną i źle ustawioną przez większość swojego życia.

PS. Zmiany których dokonujesz świadomie służą twojemu szczęściu. Zatem rozwijaj się. – August Witti