Co nam daje rozwój świadomości

Co nam daje rozwój świadomości

w kwantowo/świadomie

Co nam daje rozwój świadomości? Każdy z nas ma swój sposób patrzenia na różne aspekty swojego życia. Ale osoba, która nie korzysta ze zmysłu duchowego, pozbawiona jest znajomości prawdziwej istoty własnego życia. Duchowe oświecenie to stan, który pomaga nam dostrzec to co poza innymi zmysłami. Pozwala uwierzyć w moc Świadomości Uniwersum /Boga/. Pomaga także zrozumieć podstawy istnienia i prawdy o życiu. Pomaga doznać szczęśliwości. A szczęścia nie da się osiągnąć za pomocą źródeł zewnętrznych. Ono jest osadzone w nas. Jednakże należy spojrzeć w głąb siebie, nie na zewnątrz.

Co nam daje rozwój świadomości

Co nam daje rozwój świadomości

Brzmi to mądrze i jest mądre, bo służy nam samym i naszemu indywidualnemu rozwojowi. Jeśli twe życie cię nie satysfakcjonuje, nie umiesz się w nim odnaleźć, zwróć uwagę na swoje wnętrze, a najprawdopodobniej zmienisz wszystko z czego nie jesteś zadowolony w swoim życiu. Co praktycznego nam daje nasza rozwinięta świadomość? Przede wszystkim poczucie jedności ze wszystkimi, podwyższony stan samoświadomości i świadomości, z którego skrzętnie korzystamy. Bardziej sensowne życie, poczucie spokoju i pokoju, poczucie wewnętrznej  czystości i harmonii. Więcej empatii i współczucia dla ludzi, lepsze połączenie duchowe ze wszystkim. Ale też co bardzo istotne brak negatywnych uczuć. Nie wspominając już o ulepszonych zdolnościach parapsychicznych.

Rozwijamy się, mutujemy zmieniając swoje DNA, podwyższamy wrażliwość i otwartość, wyzbywamy się strachu. Gdy zaczynamy wprowadzać zmiany w swoim życiu, w celu osiągnięcia stanu samoświadomości, nasze życie się zmienia. Nie musimy już martwić się przeszłością i przyszłością, gdyż teraźniejszość staje się ważniejsza. Nasza percepcja ulega zmianie w kierunku życia i możemy znowu spojrzeć na świat czysto jak dzieci. Możemy już znaleźć harmonię z myślami i emocjami. Możemy też być bardziej świadomi sił duchowych rządzących wszechświatem.

Co nam daje rozwój świadomości – Podsumowanie:

Gdy stajemy się bardziej świadomi, możemy pozbyć się wewnętrznych konfliktów, lęków, zmartwień, na rzecz spokoju i pokoju. Możemy przestać czuć się odizolowani od świata i uświadomić sobie, że jesteśmy jego częścią w całości i jedności. Przestajemy bać się śmierci, gdyż śmierć to nie koniec. Możemy też wreszcie osiągnąć szerszą perspektywę i spowodować, że życie i jego problemy staną się trywialne. Umiemy też cieszyć się z tego, co mamy, dostrzegać to i doceniać. Umiemy koić swoje uczucia i poczuć błogą nicości.

PS. Nasz ludzki umysł ma nieskończoną ilość możliwości i sposobów na osiągnięcie celu jakim jest rozwój świadomości. – August Witti