Najtrudniej poznać samego siebie

Ścisk narodowej dupy

Ścisk narodowej dupy

w patriotycznie/polsko/prawdziwie

Ścisk narodowej dupy. W referendum, które odbędzie się 06 września 2015 roku jest szansą na zmianę ustroju. Polacy wypowiedzą się w sprawie jednomandatowych okręgów wyborczych, finansowania partii politycznych i zasady dotyczącej prawa podatkowego. Senat wyraził zgodę na referendum ogólnokrajowe.

Ścisk narodowej dupy

Ścisk narodowej dupy

Jeżeli w referendum weźmie udział ponad połowa uprawnionych do głosowania, to wynik tego referendum będzie dla władz obowiązujący. Oznaczało by to, że Sejm „będzie musiał” uchwalić nową ordynację wyborczą uwzględniającą wszystkie postulaty, w tym także JOW-y. Teraz wszystko „teoretycznie” w rękach społeczeństwa, które chcąc aby do tych zmian doszło, powinno zakładać masowo w swoich środowiskach Społeczne Komitety poparcia dla Referendum, w celu dopilnowania prawidłowego przebiegu referendum, a w konsekwencji przeprowadzenia ustrojowych zmian!

Zaraz po referendum na bazie Społecznych Komitetów Poparcia dla Referendum stworzone zostaną /bezpartyjne/ Obywatelskie Komitety Wyborcze, co może doprowadzić do wygranych październikowych wyborów parlamentarnych, a co za tym idzie odsunięcie polityków od władzy. Śmiałe, odważne i realne! Żeby założyć taki komitet wystarczy niewielka liczba osób, kilku znajomych, sąsiadów, kolegów. Każda osoba chcąca założyć taki Komitet może zwróci się do Janusza Sanockiego (tel. 602-397-455, mail: januszsanocki@nowinynyskie.com.pl), gdzie otrzyma niezbędne formularze i pomoc.

Referendum zostało ogłoszone dzięki sukcesowi ruchu Kukiza. Teraz trzeba wygrać wszystko. Ruch Obywatelski może być poważnym przyczynkiem do wygranej i wprowadzenia prawdziwych zmian społecznych. Najwyższy czas na Nową Konstytucję, ale dojść do tego musimy oddolnie, czyli u podstaw, nikt z obecnie rządzących sam nie pozbawi się władzy.

PS. Rusz się Zenek, strach na dworze, wstań Zenek, bo będzie gorzej! Zenek! Wstań, bo ci przyłożę! Wstań, Zenek, wstań!

___________
#Referendum

Tags:

najnowsze z patriotycznie

Strach Covidian

Strach Covidian

Strach Covidian – rządy państw wykorzystują strach do kontrolowania i manipulowania populacją
Żyjemy bez autorytetów

Żyjemy bez autorytetów

Żyjemy bez autorytetów. Nie tak dawno szanowało się wiedzę, zdolności, umiejętności ba,
Na co nam polityka

Na co nam polityka

Na co nam polityka? Nieustannie doniesienia prasowe na temat polityki budzą spore
Translate »
idź do góry