Najtrudniej poznać samego siebie

Siedem atrybutów rozwoju świadomości

Siedem atrybutów rozwoju świadomości

w kwantowo/oświecenie/prawdziwie

Siedem atrybutów rozwoju świadomości. Ludzie nieustannie oddziałują na Ziemię, nie zawsze jest to dobre. Giną gatunki zwierząt, roślin, ba, nawet całe rasy – jak w przypadku białej. Ale jest jeszcze dla nas szansa, jest nadzieja. To nowy model naszego ludzkiego związku z otaczającym naturalnym światem. I wygląda na to, że to całkiem dobra alternatywa połączenia i impuls do kolejnego etapu ewolucji ludzkiej świadomości.

Siedem atrybutów rozwoju świadomości

Siedem atrybutów rozwoju świadomości

Oto dlaczego koncentrujemy się na rozszerzaniu wyższej świadomości. Po prostu jest to nieodzowne dla skutecznej zmiany społecznej i żywotnych zmian na Ziemi. Poprzez poznanie i zrozumienie technik tworzenia własnego zdrowia, szczęścia, dobrobytu, pokoju, pozytywów w swoim życiu, jak i w wzajemnych relacjach, możemy uzdrowić świat w sposób ewolucyjny. I nie potrzeba nam ni wielkich politycznych zmian, ni nakładów finansowo-technicznych. Po prostu działamy tylko w swoim zakresie i swojej okolicy. I już!

Siedem atrybutów rozwoju świadomości:

  1. Brak przemocy

Nasze życie nie musi wcale być uwikłane w nieobecność, ignorancję i tłumienie emocji. Istnieje wiele skutecznych technik, które pozwalają gwałtownym uczuciom przechodzić jak burza. Wymaga to jednak porozumienia z samym sobą, pozytywnych działań wobec innych i uznania naszej jedności i świętości. Tego trzeba się nauczyć, zrozumieć i przyjąć. Każde gwałtowne działanie, nawet jeśli jest konieczne, aby chronić rodzinę lub bronić się przed dalszą przemocą, stwarza więcej cierpienia.

Nie da się obecnie żyć, nie szkodząc innym żywym istotom, zatem niestosowanie przemocy jest trudne, ale możliwe. Natura sama w sobie wypełniona jest gwałtownymi wstrząsami. To wyzwanie, którego rozwiązanie wynika z chęci wzajemnego dobrego samopoczucia i poprawy jakości życia.

  1. Nieznajomość pozwala na spontaniczność

Niewiedza pozwala nam działać poza schematami i powoduje zmianę naszych zachowań. Intelekt i intuicja stają się wówczas bardziej wyważone, ale i swobodne. Otwarty umysł i serce pozbawiają nas rozterek i zezwalają na intuicyjne działanie. Dramat wczorajszych problemów może i okazuje się właściwa drogą poprzez świadome zrozumienie.

Kiedy głosy wnętrza stają się ciche, pojawia się miejsce na naturę: ptaki, wiatr i szelest liści, a co najważniejsze – dźwięki milczenia. To ciekawość jest przewodnikiem, działanie – motorem, intuicja – drogowskazem, a my podążamy we właściwym kierunku.

  1. Introspektywa

Nasze ego jest surowym nauczycielem, który często kieruje nas automatycznie, nie zważając na niuanse, wyższe dobro, czy właściwe życiowe decyzje. Pamiętać należy, że człowiek świadomie działa tylko w 5%. Cała reszta to schematy, zakazy, nakazy, pseudo wiedza, zaszczepiona nam w naszym życiu i działająca automatycznie. Nasze wnętrze, nasza świadomość może wyprowadzić nas z okowów separacji, niezrozumienia i zaślepienia. Gdy zrozumiemy nasze motywy, odpowiemy sobie na pytanie kim jesteśmy i po co żyjemy, wówczas obierzemy właściwą drogę. Póki co, korzystamy i wybieramy nasze automatyczne wzorce działania, co wcale nie zawsze jest właściwe i dobre dla nas.

  1. Miłość

Nasza intuicja i wszystkie nasze zmysły są nieskrępowane. Poprzez techniki kwantowe rozwijamy swoje wnętrze i rozszerzamy granice świadomości. Miłość i piękno nie są cechami eterycznymi, są podstawowymi emocjami, które mogą rozwiązać nasze problemy, te które stworzyliśmy. Świadoma aktywizacja serca pomaga nam w przemianie, nie żądając nic w zamian.

Gdy kochamy, nasz świat docenia naszą zdolność miłości i pięknieje, staje się przyjazny i spolegliwy. Gdy nasze związki z planetą się pogłębiają, odczuwamy to w sercu i doświadczamy coraz większej radości i szczęścia. A przecież o to chodzi, abyśmy mogli być szczęśliwi.

  1. Brak wroga

Można nie zgadzać się z innymi, mieć swoje zdanie na temat inności, co wcale nie musi prowadzić do nienawiści. Ilekroć to my z powodu ignorancji byliśmy lekceważeni i marginalizowani? Nie napędzajmy tego motoru nienawiści, odstąpmy od agresji i opryskliwości. Nie musimy tworzyć nieustannie własnych przeciwników. Jesteśmy wszak jedną rodziną i wszyscy bierzemy udział w tworzeniu naszej rzeczywistości.

A pragniemy intuicyjnie, aby ta rzeczywistość była piękna, dobra i pełna miłości. Usunięcie z wnętrza strachu i nienawiści, prowadzi wprost do rewolucyjnych zachowań, które na dodatek zmieniają nasz świat na lepszy. “Nie potrzebujesz drugiej strony, aby uczynić pokój. Możesz zaprowadzić spokój samemu”. “Działania są skuteczniejsze, gdy wynikają z współczucia, a nie z oburzenia”.

  1. Wolność od reakcji

Niesprawiedliwość społeczna i ekologiczna degradacja to okropne podejście współczesnego społeczeństwa. Naszym zadaniem jest myślenie i działanie na rzecz zdrowszej, lepszej przyszłości. Taka wizja szczęśliwej przyszłości zmniejsza prawdopodobieństwo, przynajmniej z naszej strony, dostania się do naszego życia społecznych dysfunkcji.

Uzdrowienia, poprawa życia, pozytyw myślenia przyciągają innych ludzi i powodują, że stary system powoli się rozpada. Zmiany zrodzone ze współczucia, świadomości i miłości są niewątpliwie lepsze niż zwalczanie samego systemu. Wcale nie musisz być przeciw, nie musisz też być za, wystarczy, że pomagasz i współczujesz innym w swoim środowisku i własnym życiu.

  1. Radość

W miarę jak się starzejemy, wzrasta nasz szacunek do Ziemi. Uczymy się świętować świętość Ziemi, doceniamy ją i coraz bardziej rozumiemy. Wiedząc, że obecny stan świata jest odzwierciedleniem naszych wartości kulturowych, staramy się tę naszą kulturę uwznioślać.

Coraz więcej jest ludzi ceniących zdrowy styl życia, swobodę, radość i szczęście. Nasza radość i miłość skierowane do otaczającego świata pogłębiają ten stan, przez co uzyskujemy jeszcze większą radość i szczęście. Radość obfituje w przychylność życia i łatwo się rozprzestrzenia.

Siedem atrybutów rozwoju świadomości – Podsumowanie:

Zwiększająca się nieustannie liczba ludzi świadomych, aktywizuje świat do głębszego zrozumienia naturalnej harmonii. Ta aktywizacja otwiera zaś współczujące serce każdej osoby, we wszystkich aspektach życia. Indywidualna transformacja ma kluczowe znaczenie dla globalnych zmian, a poprzez własne uzdrowienie wnosimy zdrowie i szczęście do całości świata.

Nie musimy kochać od razu wszystkich, kochajmy najbliższych, rodzinę, przyjaciół, znajomych, ale współczujmy i pomagajmy wszystkim potrzebującym. Wszak jesteśmy jednością, a nie unikalnymi samotnikami.

PS. Nie rób drugiemu co tobie nie miłe.

_______________
#RozwojSwiadomosci

najnowsze z kwantowo

Moc pragnienia

Moc pragnienia

Moc pragnienia. Jak to jest, że pragnienia się spełniają, im większe, poparte
Świadomość finansowa

Świadomość finansowa

Świadomość finansowa, jak i wszystko, jawi się w naszej głowie. Wielu ludzi
Przebiegunowanie Ziemi

Przebiegunowanie Ziemi

Przebiegunowanie Ziemi. Pole magnetyczne Ziemi wielokrotnie, przez cały okres istnienia, się zmieniało.
Translate »
idź do góry