Słona woda zdrowia doda

Słona woda zdrowia doda

w topowo/zdrowotnie

Słona woda zdrowia doda. Jak wiadomo najwięcej na Ziemi jest słonej wody morskiej, a woda ta okazuje się być cudowna i dobroczynna dla człowieka. Czy kto słyszał o wykorzystywaniu tej wody masowo? NIE! Czy ktoś wie jakie ma zastosowania? NIE! Czy zdajecie sobie sprawę, że to właśnie ta woda, woda morska, jest podstawą w powstawaniu życia i jego wzrostu.

Słona woda zdrowia doda

Słona woda zdrowia doda

Pierwszą zadziwiającą właściwością wody morskiej jest zdolność do nawożenia i wzbogacania ziemi. Woda morska jest bowiem idealnym, naturalnym nawozem. Okazuje się, że wylanie 3 ton wody na hektar ziemi spowoduje jej wzbogacenie, przekształcenie w urodzajną, żyzną ziemię, nawet gdy będzie to całkowicie wyjałowiona ziemia.

Nawozy powinny zawierać minimum 16 minerałów niezbędnych roślinom do prawidłowego wzrostu. Nawozy sztuczne zawierają jedynie trzy – azot, fosfor i potas. Nie ma w nich najważniejszego – magnezu, więc gdzie im tam do miana nawozu. Ale jak widać koncerny sprzedające odpady produkcji broni wmówiły nam, że to działa. Działa na naszą niekorzyść. Stosowanie nawozów sztucznych powoduje bowiem epidemię chronicznego zmęczenia, a stąd wprost do epidemii otyłości.

W odróżnieniu od nawozów sztucznych woda morska jest natomiast nawozem prawdziwym, naturalnym, darmowym, w nieograniczonych ilościach. Nawozem o fenomenalnych właściwościach, który bez problemów poradzi sobie z klęską głodu, na całym świecie. Stosowanie wody morskiej jako nawozu pomnaża plony o 200%. Dodatkowo roślin i drzew, które podlewamy wodą morską nie atakuje pleśń, zarazy, ani żadne szkodniki. Brzmi jak bajka i w istocie tak działa – bajkowo.

Ludzie uważają za nawóz naturalny odchody. A czy widział kto żeby dodawać g… do jedzenia? A tymczasem sól morska zawarta w wodzie morskiej, oprócz chloru i sodu, zawiera ponad 80 pierwiastków takich jak siarkę, miedź, fluor, tytan, stront, mangan, magnez, potas, wapń, cynk, żelazo, krzem, fosfor, jod, itd – niezbędnych do życia! I nie da się w żaden sposób zastąpić sztucznie tych krystalicznych składników, nie da się ich odtworzyć w laboratoryjnych.

Dowody? A proszę! Po przejściu tsunami w Indonezji w 2004 roku, zaobserwowano niezwykły wprost wzrost płodności gleby na zalanych morzem terenach. Zalane pola dały dwa razy większe plony niż inne, suche. W starożytnym Egipcie Egipcjanie czekali na wylew Nilu. A czym był ten wylew Nilu jak nie wodą morską zmieszaną z wodą słodką?

Woda morska jest bogatsza w minerały niż woda z rzek. Zawiera wszystkie pierwiastki dostępne na Ziemi, także te wypłukane z ziemi przez wodę opadową. Woda morska jest tak bogata w mikroelementy, że zwierzęta morskie biją rekordy długowieczności i zdrowia.

Woda morska to nie jest tylko jakaś tam słona woda. Jest to woda z zanieczyszczoną solą, a właśnie te zanieczyszczenia są tym co jest najzdrowsze. Jak myślicie skąd koncerny pozyskują np. magnez? Ano z wody morskiej, podobnież jak inne mikroelementy i pierwiastki. Aż 10% wody morskiej to bezcenne dla człowieka pierwiastki.

Dzięki nim, u roślin giną wszystkie choroby, znikają szkodniki a plony są bogatsze i zdrowsze. Tym samym człowiek, który je zjada jest zdrowszy. W zachodnich krajach nadmorskich nawożenie pól wodą morską jest standardem, a sztormy, mgły i opady tylko w tym pomagają.

Słona woda zdrowia doda – Podsumowanie:

Woda morska resetuje DNA roślin do poziomu właściwego, oryginalnego, tego sprzed nawozów sztucznych, sprzed modyfikacji DNA. Woda morska w 98% jest identyczna z ludzką krwią. Jedyna różnica między krwią a wodą morską jest taka, że w wodzie morskiej jest magnez, a we krwi ludzkiej żelazo. Cała reszta pokrywa się idealnie.

Co to oznacza? Oznacza, że woda morska po rozcieńczeniu do stanu krwi może być używana do – uwaga! – transfuzji! Może być swobodnie używana do leczenia, niczym pełnowartościowe osocze. Zastrzyki z morskiej wody niszczą nawet raka. Powiecie jak, przecież jest zabrudzona. Woda morska jest sterylna, gotowa do użycia, zaledwie 50 km od brzegu i na głębokości 30-50 metrów, czyli dokładnie tam gdzie algi i wodorosty.

Na koniec szok! A mianowicie fakt, że zastrzyki z wody morskiej uruchamiają w organizmie człowieka proces polegający na samoleczeniu, poprzez restart ludzkiego organizmu polegający na rozpoczęciu samooczyszczania krwi. Dlaczego tego nie stosujemy – zapytacie? A kto by na tym zarobił wówczas – odpowiem. Zdrowie ludzi i zwierząt, nie leży w interesie koncernów, państw, systemów, biznesu, ba, nawet kościołów i religii. Dopóki są kłopoty i problemy, dopóty się zarabia.

PS. Żądza spra­wia, że naj­przyz­woit­si ludzie przes­tają być sobą. – August Witti

___________
#WodaMorska