Najtrudniej poznać samego siebie

Słowo o zdrowiu

Słowo o zdrowiu

w kwantowo/prawdziwie/zdrowotnie

Słowo o zdrowiu. Obecny stan naszego zdrowia jest albo całkowicie naszą kreacją, albo w jakiejś części jest związany z naszą rodziną /antenatami/ i konfliktami jakie w niej zaistniały. Dobrze jest, gdy potencjalne konflikty nasze lub członków naszej rodziny, są nam znane, np. żyje jeszcze ktoś, kto to pamięta, albo po prostu mamy taką wiedzę. Gdy nie ma szans na odnalezienie konfliktu, należy zwrócić się w kierunku radykalnego wybaczania i czasami po prostu wybaczyć „w ciemno”. Niemniej tak czy inaczej wszystko zależy od nas i naszej kreacji.

Słowo o zdrowiu

Słowo o zdrowiu

Gdy już wiesz, że to Ty tak naprawdę odpowiedzialny jesteś za swoje zdrowie, gdy wierzysz i wiesz, że możesz nad tym wszystkim zapanować, ale jeszcze nie wiesz jak, podrzucam parę porad. Wracając do wiary, dla tych, którzy wierzą, dowody nie są konieczne.

Natomiast dla tych, którzy nie wierzą, żaden dowód nie jest możliwy. Nasze zdrowie to całkowicie my, bo ono jest odbiciem naszego jestestwa, stanu naszego umysły i emocji. Nasze dolegliwości pochodzą z naszego życia, także z życia naszych przodków, ale wypadało by je w końcu definitywnie rozwiązać.

Gdy słyszysz, że masz zacząć właściwie myśleć, by wyzdrowieć i poszukać odpowiedzialnych za ten stan rzeczy konfliktów. Ale i świadomie kreować swoje zdrowie i stan ciała, nie zawsze wiesz jak to zrobić. Na pierwsze pytania odpowiada Totalna Biologia, Medycyna Germańska, Biologika, Rosyjska Medycyna Informacyjna etc. Za ich pomocą możesz odszukać konflikt i nad nim pracować. Ale już świadoma kreacja, akt woli, czy stwarzanie jest dla ciebie za trudne. Nie umiesz jeszcze lub nie potrafisz, więc… uprość to sobie.

Słowo o zdrowiu – Podsumowanie:

Sposoby „leczenia” mogą być wielorakie, np. ruch, sport, siłownia, spacery, dieta, ale i placebo. Jeżeli Twój umysł kontroluje Twoją biologię, a do Ciebie przemawia placebo, to weź placebo. Skoro Twój umysł uważa, że ​​pigułka będzie działać, to bież pigułkę, witaminę, medycynę, jak zwał tak zwał. Stwórz sobie dowolną odpowiadającą Ci formę – pigułki, herbatki, koktajlu, etc., który będziesz pił/a, aby np. schudnąć. Oczywiście może być to dowolna dolegliwość, którą posiadasz, choroba, kłopot.

Stwórz sobie coś, może być konkretne, może być magiczne. Coś co Tobie najlepiej odpowiada, pasuje, co rozumiesz, w co wierzysz i bierz, dedykując to „coś” odpowiedniej sprawie. Chodzi o to, abyś pomógł swoją świadomością nauczyć swoje ciało, aby poddawało się Twojej woli. Ten moment przeznaczony na zażycie, przyjęcie, wypicie powoduje, że podświadomość pracuje nad Twoim zdrowiem. Im konkretniej tym lepiej, im szczegółowiej tym skuteczniej. Dlaczego tak? Bo nasz mózg może jeszcze nie pojmować jedności w wielości, autoodpowiedzialności za wszystko, stwarzania aktem woli.

PS. Trzeba sobie radzić, powiedział baca zawiązując buta dżdżownicą.

______
#Zdrowie

najnowsze z kwantowo

Kształtuj swoją wyobraźnię

Kształtuj swoją wyobraźnię. Wyobraźnia to najlepsza część człowieczeństwa. Nie ma na świecie
Moc pragnienia

Moc pragnienia

Moc pragnienia. Jak to jest, że pragnienia się spełniają, im większe, poparte
Świadomość finansowa

Świadomość finansowa

Świadomość finansowa, jak i wszystko, jawi się w naszej głowie. Wielu ludzi
Translate »
idź do góry