Najtrudniej poznać samego siebie

Śmiech jest oświecony

Śmiech jest oświecony

w oświecenie/zdrowotnie

Śmiech jest oświecony. Codzienna dawka śmiechu, nieskrywanej radości jest kluczem do niesamowicie szczęśliwego życia, do życia w miłości i życia w zrozumieniu. Jest zatem kluczem do życia oświeconego, a jego nierozerwalnym składnikiem jest puszczenie /zapomnienie/. Jest to jeden z najbardziej pozytywnych komunikatów mózgu i świadomości, którego można doświadczyć bez konieczności odbywania rzeczywistego orgazmu /eufouczucie/.

Śmiech jest oświecony

Śmiech jest oświecony

Żyjemy w świecie, w którym śmiać się szczerze nie wypada, a wielu z nas śmiechu nie rozumie. Śmiech wcale nie jest przejawem śmieszności sytuacji, a tym bardziej śmieszności rozmówcy.

Śmiech uwalnia się w tak wyjątkowy sposób, że umysł nie ma czasu na analizę i krytykę, gdyż pozostaje w stanie euforii kontrolowanej. Boleść brzucha spowodowana śmiechem jest jednym z najlepszych leków, jaki można zażywać na co dzień. Bez obaw i ze świadomością leczenia naszego ciała.

Śmiech jest też przejawem pełnego zrozumienia. Jeśli natomiast śmiejesz się codziennie, to oznacza, że jesteś bardzo wyzwolonym człowiekiem, który ma wielki potencjał na ścieżce duchowej.

Istnieją miliony przebadanych przypadków, gdzie ludzie uzdrowili się z poważnych chorób zagrażających ich życiu, tylko poprzez szczery śmiech. To wszystko za pomocą endorfin uwalnianych w mózgu poprzez śmiech.

To powoduje ogromną reakcję powrotu do zdrowia w całym ciele. Jeśli umiesz śmiać się z siebie, ze swojego życia to jesteś zdrów. Jeśli nie, jeśli bierzesz świat zbyt poważnie, robisz coś zupełnie przeciwnego do naprawy organizmu, po prostu go rujnujesz. Zatem daj sobie przyzwolenie, na szczery śmiech do „bólu brzucha” i korzystaj z tego codziennie, nie powstrzymuj tego! Zaczniesz dzięki temu o wiele jaśniej doświadczać życia, zwiększysz percepcję rzeczywistości i będziesz wiedział więcej niż wiesz.

Śmiech powoduje znacznie lepsze samopoczucie, niż gdy jesteś zły, przygnębiony, zawstydzony, obwiniasz się lub grasz w wewnętrzną grę ofiary. Im więcej się śmiejesz, tym bardziej jesteś wolny, a wolność prowadzi bezpośrednio do stanu oświeconego. Kiedy zdajesz sobie sprawę, że jesteś za wszystko odpowiedzialny, za każdy aspekt życia. Również za to co Cię denerwuje, zaczynasz się bawić. To powoduje, że bierzesz bezpośredni, świadomy udział w tym kosmicznym żarcie, jakim jest kreacja.

Żart polega na tym, że na czymkolwiek zdecydujesz się skupić swoją uwagę, stajesz się tym. W jednej malutkiej sekundzie wszystko może się zmienić. Całe Twoje życie i cała Twoja perspektywa. Zyskujesz wówczas nową. Oraz możliwość zrozumienia całego swojego życia.

Oświeceni bowiem to „ci, którzy budzą się do życia w stanie ciągłego zdziwienia” – tak mawiał Budda. Najdziwniejsze w śmiechu jest to, że nie jest to coś, co można zrobić. To coś, co dzieje się z Tobą, co jest Tobą. Atak śmiechu może spaść tylko na ciebie, gdy nauczysz się całkowicie puszczać myśl. Ironicznie, bo fakt, że żyjemy, jesteśmy „pod kontrolą” naszego życia, zmusza nas, aby w końcu zacząć żyć „poza kontrolą”. Gdy umysł jest poważny, rozpatruje wszystko w kategoriach dobre lub złe, a prawda leży znacznie głębiej.

Śmiech jest oświecony – Podsumowanie:

Gdy zrozumiesz, że to co na zewnątrz jest w Tobie i od Ciebie pochodzi. zdasz sobie sprawę, jak jesteś potężny. Wówczas możesz śmiać się ze wszystkiego. Zrozumiesz moc tkwiącą w Tobie, że świat możesz naginać do siebie, kształtować i formować rzeczywistość, wg własnych potrzeb i pragnień. Jeśli zatem chcesz mieć niesamowite życie, kochać bez ograniczeń, nie przywiązuj zbyt wielkiej wagi do swojego ciała, do siebie samego. Powaga jest chorobą duszy i paraliżuje nasze życie.

PS. Szczęście to wybór. Będąc szczęśliwymi, mamy możliwość zabliźnienia wszystkich swoich ran – jeśli chcemy i zmiany życia podług siebie. – August Witti

______
#Smiech

najnowsze z oświecenie

Teoria rezonansowa

Teoria rezonansowa. Synchronizacja, harmonizacja, wibracje lub po prostu rezonans ma integralny związek
http://www.augustynski.eu/oswiecenie-popandemiczne/

Oświecenie popandemiczne

Oświecenie popandemiczne. Dotarliśmy ponownie do okresu pandemicznego i albo wyciągniemy wnioski, albo
Co podtrzymuje Matrixa

Co podtrzymuje Matrixa

Co podtrzymuje Matrixa? Jedyne co tak naprawdę podtrzymuje ten fikcyjny świat Matrixa,
Prawa boskie

Prawa boskie

Prawa boskie, to prawa rządzące naszym wszechświatem. To podstawa duchowości. Bez tych
Translate »
idź do góry
Skip to content