Najtrudniej poznać samego siebie

Śmierć

Śmierć

w oświecenie/prawdziwie/zdrowotnie

Śmierć i strach przed śmiercią są zakodowane w nas wszystkich. Chcielibyśmy wiedzieć, na pewno, czy istnieje coś oprócz tu i teraz i czy jest jakieś życie po śmierci. Fizyka kwantowa obecnie udowadnia nam, że wszystko odbywa się teraz, a świadomość jest wieczna. Dowodzi również, że reinkarnacja jednak istnieje. Jeśli to do nas dotrze, zrozumiemy, doświadczymy poprzez regres, wówczas wyzbędziemy się strachu przed śmiercią, czyli w ogóle strachu. To z kolei da nam większą świadomość i znaczenie w życiu. A może nawet odkryje cel życia na Ziemi. A wszystko przez …

śmierć.

ŚmierćRegres

Duchowy regres pomaga dostrzec poprzednie życia, a w oparciu o to, boski plan istnienia. Możemy wówczas zrozumieć i rozwiązać własne lęki, ale i problemy zdrowotne, związki karmiczne oraz odkryć własne talenty w tym życiu. W zasadzie wystarczy się na to odważyć.

I nie są to jakieś bajki ten regres, czy regresy. I nie trzeba nic zażywać, ani nigdzie chodzić. Wystarczy odpowiednio oddychać, medytować, opanować parę technik. Ale wszyscy jak zwykle czekają na pigułkę 🙂 . Zrób to sam.

W zasadzie każdy zastanawiał się czy żyliśmy wcześniej. I nikt nam na to wiarygodnie ani nie odpowiedział, ani też nie odpowie. Tylko my sami możemy tego dokonać. Własną wiarę kształtujemy sami. Duchowy regres do poprzedniego życia jest nie tylko przeżywaniem na nowo scen z poprzedniego życia.

Ta podróż, to podróż do podświadomości. A tą do końca będziesz uczył zachowań i widzenia świata. Ba, każdy twój problem leży w twojej podświadomości i twojego stosunku … do wszystkiego.

Pomijam już fakt, że regres prowadzi do głębokiego zrozumienia problemów fizycznych i emocjonalnych. Widząc to niejako własnymi oczyma, tę śmierć i życie po śmierci, dostrzegamy coś co nam cały czas umyka. To, że istniejemy wiecznie, jako boska dusza. Zatem strach przed śmiercią jest bezcelowy. Wówczas też lepiej rozumiemy nasze lęki i blokady. Ale tego trzeba chcieć. Trzeba chcieć wejrzeć w siebie, krytycznie, prawdziwie, z zamiarem zmian. Inaczej trwamy w tym co znamy, mimo iż to beznadzieja i cierpienie.

Podsumowanie:

Okazuje się, że wcielamy się w życie, aby rozwijać i wypełniać nasze istotne cechy duszy. A te to: miłość, współczucie, radość i łagodność. Generalnie spokój i pokój. Okazuje się również, że wszystko, co robimy lub unikamy, ma karmiczny wpływ na nasze przyszłe życie. De facto to życie kreujemy świadomie czy nie, a bilans musi wyjść na zero.

Wszystko zależy od nas samych. I w zależności od czynów /działania/, dobra lub zła karma jest tworzona, aby ponownie wrócić. Zatem nie narzekaj na życie, bo masz jak chcesz – świadomie lub nie. To tzw. prawo karmiczne. Generalnie za życiem lub nie. Jeśli działasz przeciwko komuś – osobie, zwierzęciu lub naturze, bo to nie rzeczy, wówczas zwracasz się przeciwko sobie, przeciwko swojej boskiej duszy.

W tym momencie zapraszam wszystkich Państwa do doświadczenia wspaniałej świadomości siebie jako nieśmiertelnej duszy. Także tego, że każdy kreuje co chce – świadomie lub nie. Dostrzeżenie tego może pozytywnie wpłynąć i zmienić życie na zawsze.

PS. Co ci szkodzi? Spróbuj! – August Witti

______
#Smierc

najnowsze z oświecenie

Kto jest autentyczny?

Kto jest autentyczny?

Kto jest autentyczny? Osoba autentyczna to ktoś, kto ceni przejrzystość, rzetelność i
http://www.augustynski.eu/oswiecenie-popandemiczne/

Oświecenie popandemiczne

Oświecenie popandemiczne. Dotarliśmy ponownie do okresu pandemicznego i albo wyciągniemy wnioski, albo

Czym jest ambicja?

Czym jest ambicja? Aby osiągnąć życiowy sukces, spełnienie marzeń, rozwój osobistej świadomości,
Czym jest lojalność?

Czym jest lojalność?

Czym jest lojalność? Pisałem już czym jest świadomość. Jest ona szlachetnością, która
Co podtrzymuje Matrixa

Co podtrzymuje Matrixa

Co podtrzymuje Matrixa? Jedyne co tak naprawdę podtrzymuje ten fikcyjny świat Matrixa,
Translate »
idź do góry