Najtrudniej poznać samego siebie

Sprzeciw Blockupy

w europejsko/topowo

To co się pisze w prasie zachodniej, brzmi podobnie jak u nas, a przecież dziesiątki tysięcy, ba – miliony zgromadzonych wokół propagatorów, nie może się mylić. Poważne “zamieszki” Blockupy we Frankfurcie, jak pisze niemiecka prasa, są uwerturą do nadchodzącego spotkania G7 w Niemczech.

Sprzeciw Blockupy jest uzasadniony i jak najbardziej zrozumiały.

blockupy1Kryzys był zainicjowany i jest podtrzymywany przez banki, o czym wszyscy wiedzą, banki korzystają na tym i to one gromadzą własności, ziemię, nieruchomości, dobra ruchome. Banki, których właścicielami są najbogatsze rodziny na świecie Rockefellerowie, Rothschildowie, Sachs, posiadają więcej niż cała reszta świata. Ale reszta świata ich nie interesuje, interesuje ich tylko własny zysk. Takie organizacje jak EBC, grupa G7 i Grupa Bilderberg, są reprezentantami interesów tych rodzin i wzbudzają sprzeciwy społeczeństw, które uważają za własne i sądzą, że są ich właścicielami. Protesty na otwarcie Europejskiego Banku Centralnego we Frankfurcie w środę, przyniosły ponad 350 rannych osób, czyli jak na tak krótkotrwały parogodzinny protest, strasznie dużo. “Te zamieszki zostały przygotowane, zorganizowane i kontrolowane”, pytanie zasadnicze jest przez kogo kontrolowane, bo z pewnością nie przez społeczeństwo. “Ok. 4000 przestępców zaatakowało Europejski Bank Centralny, celem jego opanowania. Był to “bezwstydny atak przemocy”, jakiej nie odnotowano we Frankfurcie od dziesięcioleci. Około 525 podejrzanych zostało zatrzymanych, aresztowano 26 z nich. Około 150 policjantów zostało rannych”. Brzmi to co najmniej dziwnie i niewiarygodnie, podobnie jak w naszych doniesieniach, o ile się pojawiają.

Szczyt G7 ma się odbyć na początku czerwca w Schloss Elmau w Górnej Bawarii. Szefowie państw i rządów uprzemysłowionych krajów zachodnich mają się spotkać w dniach 7 i 8 czerwca w Bawarii. Niemiecka policja już zapowiada tymczasowe kontrole graniczne w tym okresie i wzmocnienie czujności policyjnej. Wszystko to ma na celu, podobnie jak w naszym kraju, zwiększenie wpływu policji i służb na wolności obywatelskie i poskromienie “buntowniczej tuszy”, którą rzekomo jesteśmy my obywatele. Bo jak panować nad niewolnikami jak nie batem, i poco niewolnikom swobody obywatelskie. Nie są to optymistyczne perspektywy, jak i kierunek polityki Unii Europejskiej i NWO. Nikogo już, z tych wielkich, od dawna nie interesuje obywatel, ani społeczeństwo. Nikogo nie obchodzi dobro ludzkości i ludzi. Dla kogoś, kto ma 100 i więcej miliardów dolarów majątku, i mógłby na dobrą sprawę zagwarantować większości bezdomnych i biednych, dach nad głową i uczciwą pracę, nie interesuje wspomaganie ludzi. Interesuje ich tylko kolejna cyfra przed zerami, albo lepiej kolejne zero na końcu. To nie jest człowieczeństwo, to uzurpatorstwo i tyrania.

Blockupy to anty-kapitalistyczna sieć kilku organizacji, skierowana przeciwko Europejskiej polityce fiskalnej w związku z kryzysem euro. Z tym ruchem solidaryzują się mieszkańcy dużych miast europejskich takich jak: Berlin i inne miasta niemieckie, Bolonia, Bruksela, Madryt, Paryż i Rzym. Jest to organizacja działająca głównie w sieci i obejmuje osoby o poglądach lewicowych, o nastawieniu antyglobalistycznym i rewolucyjno-socjalistycznym. Ruch staje w obronie ludzi, którzy żyją w wielu krajach europejskich w skrajnej biedzie i nędzy, którzy zostali wykorzystani przez system, rządy i banki, i którzy przez ten system, rządy i banki są skazywani na zagładę. Staje w obronie wszystkich, którzy na rządy elit się nie zgadzają i pragną normalnych, zdrowych rozwiązań, zarówno państwowych, jak i lokalnych, chcą swoich reprezentantów i wsparcia, a nie rządów elit i wyzysku.

blockupy2blockupy3 blockupy4 blockupy5

PS. Zwierciadełko powiedz przecie, kto jest najbogatszy w świecie.

_________
#Blockupy

najnowsze z europejsko

Blackout świata

Blackout świata

Blackout świata – Żyjemy w bardzo ciekawych czasach. W całym cywilizowanym świecie
Gesara i Nesara

Gesara i Nesara

Gesara i Nesara – Zaczęło się lata temu w Stanach Zjednoczonych. Gdy
Translate »
idź do góry