Najtrudniej poznać samego siebie

Strach ma wielkie oczy

Strach ma wielkie oczy

w patriotycznie/polsko/prawdziwie

Strach ma wielkie oczy. Ludzie boją się otwarcie mówić, bronić głośno swoich poglądów i walczyć o swoje! Strach przed utratą pracy, tym samym ochłapów swobody, obawa przed mobbingiem, czy wreszcie przed wykluczeniem społecznym, jest porażający. Polityka jest najlepszym dowodem na to, że się boimy i wolimy wybierać polityków miernych i spolegliwych. Polityków ustawionych w oszukańczych mediach mainstreamowych, niż zaryzykować, postawić wszystko na jedną kartę i zacząć wreszcie żyć godnie.

Strach ma wielkie oczy

Strach ma wielkie oczy

I podobnie jak na zachodzie Europy, tak i u nas przychodzi grupka krzykaczy, terrorystów społecznych, ba, barbarzyńców i zastraszając społeczeństwo, chce nami rządzić, tworząc kleptokrację, państwo wyznaniowe, czy po prostu kalifat. A my – społeczeństwo siedzimy cicho, godząc się z aferami, gigantycznymi przewałami, z kolejnymi podatkami, ograniczeniami życia. Z przyjmowaniem do Polski imigrantów, wyprzedażą ziemi, rzek, lasów, ze wszystkim, któremu wewnątrz jesteśmy tak przeciwni.

Strach zaszczepiono Polakom już dawno, był w nas w czasie zaborów, okupacji niemieckiej, a później rosyjskiej komuny. Boimy się wszystkich i wszystkiego, byle się nie wychylać, byle nie podpaść. Nie ma w nas umiejętności walki, nie rozumiemy demokracji, brak też samodzielnego myślenia i woli przetrwania jako naród. Cóż z tego, że wielu najeźdźców się nas obawiało, że Hitler dostrzegł w naszym narodzie potencjał sprytu i inteligencji. To wszystko było dawno temu. Obecnie społeczeństwo tak drapieżne i wojownicze wobec siebie nawzajem. Na szczeblu lokalnym to społeczeństwo, jeżeli chodzi o wspólny interes, kraj i stabilizację życia, jest bezbronne i trwożne.

To myśl i inteligencja jest bronią, intuicja orężem, logika sprzymierzeńcem – bezcenną umiejętnością wolnych ludzi. Żadna władza nie lubi inteligentnych i dociekliwych obywateli. Chodzi im o jedno, o wyhodowanie bezmyślnego stada ludzi, którzy będą wydajnie pracować, regularnie płacić podatki. W domach zaś ogłupiać się medialną papką i popijać wysoko akcyzowanym browarem lub wódką. Ta bezrefleksyjna masa, pod nadzorem zarozumiałych “lemingów” żyje z dnia na dzień hedonistyczną chwilą, na kredyt, dojona z lewa i prawa, karmiona bzdurami, jak przysłowiowa “nasza szkapa”.

Strach ma wielkie oczy – Podsumowanie:

Tylko rozsądek ludzi myślących, niestrachliwych oportunistów, nacjonalistów i patriotów uchroni nas przed demoralizacją kulturową niszczącą każdą społeczność. Musimy na nowo odkryć w sobie patriotycznego ducha, wskrzesić wolnościowe porywy i dumę narodową, obudzić świadomość jedności wielowiekowego narodu i zadrę. To ona zawsze w nas była, tę która przez wieki nie pozwalała nam się podporządkować obcym, tę która zawsze prowadziła nas ku wolności, polską rację stanu.  NIE WKURWIAJCIE POLAKÓW!

PS. Nie ma tu miejsca dla liberalizmu, nie ma miejsca dla obcych, nie ma dla lewactwa. To jest Polska i Polacy – dziejowy, dumny naród.

_______
#Polska

najnowsze z patriotycznie

Strach Covidian

Strach Covidian

Strach Covidian – rządy państw wykorzystują strach do kontrolowania i manipulowania populacją
Żyjemy bez autorytetów

Żyjemy bez autorytetów

Żyjemy bez autorytetów, ale nie tak dawno szanowało się wiedzę, zdolności, umiejętności
Na co nam polityka

Na co nam polityka

Na co nam polityka? Nieustannie doniesienia prasowe na temat polityki budzą spore
Translate »
idź do góry