Świadome tworzenie rzeczywistości

Świadome tworzenie rzeczywistości

w świadomie

Świadome tworzenie rzeczywistości. Niezależnie od tego, czy zdajemy sobie z tego sprawę, czy nie, wszyscy mamy kontrolę nad własnym życiem i ścieżkami, które wybieramy. To oznacza, że jeśli chcemy osiągnąć określony cel, zamanifestować osobę lub stać się osobą, którą chcemy być, to możemy. Wszystko, co musimy zrobić, to świadomie stworzyć to dla siebie. To, co dzisiaj wydaje się być nieosiągalne, jutro może się zrealizować. Gdy zaczniemy poznawać proces świadomego tworzenia i stosować go w życiu, po prostu zaistnieje. A kiedy już zaczniemy widzieć rezultaty, zdamy sobie sprawę, że nasz/twój potencjał jest nieskończony!

Świadome tworzenie rzeczywistościŚwiadome tworzenie rzeczywistości – Obserwacja:

Świadome tworzenie to proces wybierania tego, czego chcesz od życia i podejmowania kroków niezbędnych do realizacji jego urzeczywistnienia. Na najbardziej podstawowym poziomie jest to zdobywanie kolejnych punktów w grze. Kiedy masz na myśli cel, każdego dnia świadomie podejmujesz decyzje, które przybliżą Cię do tego celu, aż go osiągniesz. Robiąc to z wieloma celami, możesz świadomie tworzyć życie, którego pragniesz. Na bardziej złożonym poziomie jest to dokładnie to, czym jest prawo przyciągania i kiedy świadomie je wykorzystujemy. Prawo przyciągania jest jednym z praw uniwersum, które mówi, że taka sama energia przyciąga taką samą energię. Prawo to mówi, że twoja energia tworzy twoją rzeczywistość – „co siejesz, to zbierasz”, „co wyślesz, to wróci”, „co dajesz, to otrzymujesz”. To prawo zawsze działa, ale to, czy jest to świadome, czy nieświadome, zależy wyłącznie od nas/ciebie/mnie. I właśnie wtedy, gdy dokonujemy przejścia od nieświadomego do świadomego tworzenia, zaczyna się dziać magia.

Świadome tworzenie rzeczywistości – Rozważania:

Skąd wiemy, czy coś jest świadome czy nieświadome? To bardzo proste… Zadaj sobie pytanie – czy wydaje ci się, że rzeczy, które dzieją się w twoim życiu, dzieją się, ponieważ postanowiłeś je sprawić, czy też wydaje ci się, że dzieją się przez przypadek? Gdy nieświadomie tworzysz, czujesz jakby był to przypadek /wydarza się/. Generalnie sprawy wymykają się spod kontroli, bo rzeczy przytrafiają się tobie, a nie przez ciebie. Wydaje się, że nie wszystko idzie zgodnie z planem, a ty jesteś ofiarą swojej sytuacji. Twoje cele są nieosiągalne, a szczęście nigdy nie jest po twojej stronie. Ale gdy tworzysz świadomie, prawdopodobne jest, że poczujesz, że los jest w twoich rękach. Wówczas masz zdolność do odnoszenia sukcesu, bez względu na zaistniałe szanse. Osiągasz swoje cele, ponieważ wkładasz w to pracę i działasz. To ty jesteś kowalem własnego losu.

Co należy zrobić, aby być świadomym kreatorem swojej rzeczywistości?

Etap I – Stań się świadomy swojego JA. Samoświadomość to klucz. Jeśli nie masz dobrej świadomości tego, gdzie jesteś teraz, jak masz wyznaczać cele, które chcesz osiągnąć? Zanim zaczniesz próbować manifestować rzeczy w swoim życiu, poznaj samego siebie na głębszym poziomie. Na tym etapie powinieneś dążyć do poznania: swoich mocnych stron, ograniczeń, wyzwalaczy, procesów myślowych, uczuć i emocji. I wszystkiego tego, co się w tym mieści.

Etap II – Pomyśl, co chcesz stworzyć dla siebie. Jeśli przeznaczysz odpowiednio dużo czasu na poznanie siebie, to powinno być proste. Wówczas, gdy się rozwijasz, masz podwyższone poczucie świadomości. Możesz także dowiedzieć się, co sprawia, że ​​czujesz się spełniony i jaki jest twój cel. Na tym etapie możesz chcieć zapoznać się z technikami wizualizacji, kwantowymi i duchowymi i powinieneś to zrobić. To pomoże uszczegółowić wizję życia, które chcesz stworzyć, abyś był zmotywowany do podjęcia działania.

Etap III – Zrób to! Prawdopodobnie najczęstszym błędnym przekonaniem jest to, że twoje myśli tworzą twoją rzeczywistość i tylko w ten sposób się manifestujesz. To błąd. Myśli są tylko jednym z elementów twojej energii i mogą wpływać na twoją rzeczywistość, ale same myśli nie są receptą na świadome tworzenie. W rzeczywistości to czego potrzebujesz to działanie.

Świadome tworzenie rzeczywistości – Podsumowanie:

Bycie nieświadomym twórcą nie jest cechą osobowości, lecz wyborem. Pomyśl o wszystkich rzeczach, które mógłbyś osiągnąć, gdybyś został świadomym twórcą. Kiedy zaczynasz wierzyć, że jesteś kreatorem własnego losu i zaczynasz też podejmować świadome działania, aby tworzyć dla siebie pozytywne doświadczenia, przekształcasz swoje życie z wątpliwego, w takie, z którego jesteś dumny. Kiedy stajesz się świadomym twórcą, nie czujesz się ofiarą swoich okoliczności. Zamiast tego czujesz motywację do osiągnięcia swoich celów, bez względu na to, jak małe czy wielkie się wydają. Prowadzi to do spełnienia w każdej dziedzinie życia, niezależnie od tego, czy są to realizacje, relacje, finanse, kariera, zdrowie czy ogólny rozwój!

PS. Wybierz pracę, którą kochasz, a nie będziesz pracował nawet przez jeden dzień. – August Witti

________________
#SwiadomeTworzenie