Świat Ery Wodnika

Świat Ery Wodnika

w filozoficznie/prawdziwie/świadomie

Świat Ery Wodnika – To, że na naszej planecie zachodzą gigantyczne zmiany to już wiemy, albo się domyślamy. Dlaczego? Nasz organizm reaguje na te zmiany. Zainteresujmy się astrologią i dowiedzmy, co też ona mówi o Erze Wodnika. Pluton w Koziorożcu zmusza nas do zrewidowania, które zasady i tradycje należy ponownie ocenić i zweryfikować. Ostatnim razem, w tej koniunkcji gwiazd mieliśmy rewolucje i powstania. Obecnie zaś przeżywamy rewolucję, która zaczyna się od nas. To właśnie ćwiczymy, kierując wzrok na siebie i poprzez siebie.

Świat Ery WodnikaŚwiat Ery Wodnika – Obserwacja:

Saturn przenosi się do Wodnika 21 marca i zapowiada to właśnie rewolucję. I to nie przypadek, że pełnia księżyca w Pannie rzuca światło na niepewność otaczającą rewolucję. Znak Panny służy ziemi i niesie zmiany. Wielu z nas już zauważyło, że ta pandemia jest mistyfikacją, bo to zwykła grypą. Ten czas jest po to, abyśmy upewnili się, że znamy wagę sytuacji, w której znaleźliśmy się jako gatunek. Czas na rozwagę. Czas na współpracę nauki i duchowości, aby ponownie określić styl życia.

Musimy osiągnąć homeostazę ze sobą i nauczyć się symbiozy z planetą. Życie w harmonii ze światem przyrody nie wymaga od nas wielkiego wysiłku. Wodnik rządzi innowacją, wynalazkiem, technologią i społecznością. Wyzwala to w nas kreatywność i innowacyjność w podejściu do życia. Mamy czas na znalezienia rozwiązań dotyczących naszej potrzeby połączenia, mamy go poprzez utrzymywanie teorii wirusa w możliwie największym stopniu. Gdy zniknie teoria wirusa, staniemy przed potrzebą oceny istniejących systemów. Ta sytuacja już zrodziła potrzebę pracy zdalnej. aby ludzie nie musieli wybierać między pracą a rodziną.

Pociągnęło to także upadek znanego nam szkolnictwa. My zaś jako ludzie musimy wyeliminować to co szkodzi naszemu środowisku i nam samym. A widać już gołym okiem, że zwolnienie produkcji, praca zdalna i zdalne szkolnictwo już dziś uzdrowiło na chwilę planetę, bo wskaźniki zatrucia spadły na łeb na szyję. Zmiany jakie ta era przyniosła to ulgę w stosunku do strachu. Strach, jaki odczuwamy, dotyczy niepewności. Wiedza tutaj jest jasnością. Następne lata będą sprzyjać zjednoczeniu na naszej planecie. Wraz z tym dojdzie do rozpadów, upadku i restrukturyzacji wielu systemów. To już się zaczęło i warto to obserwować.

Świat Ery Wodnika – Rozważania:

Ale nie zapominajmy również o sobie. Nauczmy się nowego – śpiewać, tańczyć, bawić się, gotować, tworzyć, czytać, pisać, grać. Nauczmy siebie w oczekiwaniu na zmiany. Bo zmiany nadejdą, a wówczas my będziemy musieli się odnaleźć w tych nowych czasach. Kierujmy się wzrastającą intuicją. Ryby i Koziorożec wskazują, że czas jest konstrukcją myślową, więc nie jest rzeczywisty. Część z nas już wie, że mamy wiele żyć na tej planecie /dzięki reinkarnacji/ i że nigdy nie umieramy, bo nasza świadomość jest wieczna. Mimo to mamy tylko jedno życie w tym ciele i od nas zależy, jak je wykorzystamy.

Sezon Barana przynosi poczucie kierunku drogi i jej motywacji, przy budowie bardziej sprawiedliwego społeczeństwa. Tym razem mamy szansę, gdyż podążamy do przodu jako wspólnota zbiorowa. Gdy już nie możemy polegać na istniejących systemach, nie mamy innego wyjścia, jak nauczyć się polegać na sobie. Medytując i łącząc się ze źródłem i wiedzą, działamy zdecydowanie lepiej i świadomiej. Rzeczy, których nie będziemy ponownie ignorować, to priorytetowe traktowanie naszego zdrowia i dobrego samopoczucia. Których już nie weźmiemy za pewnik, to możliwość wyjścia na zewnątrz i zgromadzenia się z przyjaciółmi i bliskimi. Rzeczy, których nie będziemy ponownie tolerować, to niewłaściwe wykorzystanie funduszy przez duże firmy, które nie dbają o poszczególnych ludzi.

Świat Ery Wodnika – Podsumowanie:

Wszyscy obecni jesteśmy tutaj, aby wprowadzić nowe życie, które się rodzi w erze wodnika. Każdy ma inną rolę do odegrania. To, co teraz możemy zrobić, to nabranie siły i mocy, ustalanie priorytetów zdrowia, wypoczynek, spanie, picie dużej ilości wody, ruch, medytacja i rozwój.

PS. Era Wodnika. to indywidualne zrozumienie i bezpośrednia wiedza każdego z nas. – August Witti