Najtrudniej poznać samego siebie

Synchroniczność

Synchroniczność – powtarzające się liczby

w świadomie/kwantowo/prawdziwie

Synchroniczność przejawia się w powtarzających się jednakowych liczbach. W liczbach odsłaniają się komunikaty i synchroniczność właśnie, które potwierdzają wysoki stan świadomości i intuicyjności osoby, której się ujawniają. Liczby te mają boskie znaczenie i odpowiednią częstotliwość. Liczby mają także potężną wibrację sygnaturową, a nieodłączną częścią tej wibracji jest energia, która staje się dla nas dostępna, jeśli rozumiemy jak ją interpretować i stosować. Tym zagadnieniem zajmują się numerolodzy.

Synchroniczność - powtarzające się liczby

Synchroniczność:

Gdy ukazujące się liczby pojawiają się w powtarzającej kolejności, jest to znak, że wszechświat prosi cię o zwrócenie uwagi i oferuje ci specjalną pomoc. Gdy widzisz te powtarzające się liczby, oznacza to, że osiągasz w tym momencie świętą moc wysokich wibracji.

  • wzmaga się wówczas duchowe znaczenie przedstawianej liczby;
  • wzrasta synchroniczność;
  • wrasta harmonia;
  • pojawia się wyrównanie;
  • wyższe wibracje;
  • wyższy porządek;
  • twoje DNA jest w rezonansie współczulnym i aktywuje wyższą świadomość.

Wszystko dzieje się z jakiegoś powodu. Carl Jung był mistrzem tego zjawiska. Nie tylko odkrył ważność synchroniczności, ale także studiował ją i żył nią, aby zrozumieć, co, jak i kiedy rzeczy dzieją się jednocześnie i dlaczego. Formalna definicja synchroniczności to „jednoczesne występowanie zdarzeń, które wydają się być znacząco powiązane, ale nie mają dostrzegalnego przypadkowego związku”. Istnieje pewna symetria, gdy rzeczy mają tendencję do układania się w jednej linii, a może bardziej, gdy zwracamy uwagę i jesteśmy świadomi.

Powszechnie popularne wyrażenie “wszystko dzieje się z jakiegoś powodu” to sposób, w jaki Wszechświat mówi, że “to zdarzenie w twoim dniu miało miejsce, ponieważ gdzie indziej dzieje się to samo i masz być w zgodzie z tym innym wydarzeniem”. Może wydawać się to dość naciągane, ale nie jest. Są chwile w naszym życiu, gdy nasza świadomość zwiększa naszą obserwację i wiarę. Wówczas takie zdarzenia jak jednakowość liczb pojawia się w naszym życiu. Świadczy to o równoległości i powiązaniu tych samych wydarzeń gdzie indziej… i to właśnie jest podstawa synchroniczności i synchronizacji.

Synchroniczność – Podsumowanie:

Codziennie dostrzegam przypadkowe i niezwykłe zjawiska, i to nie dlatego, że jesteśmy ekspertami w tej dziedzinie. Ale dlatego, że mam silną wiarę w boską interwencję i przyzwolenie na prawdę i wartość, aby ją utrwalić za pomocą środków synchronicznych.

To zjawisko występujące w tym rzadkim momencie dzieje się w innym wymiarze, a jedna osoba rozpoznaje to i czuje empatyczną emocję. To właśnie działanie, a za razem reakcja zrozumienia czasu i ruchu naszego ciała w innej płaszczyźnie. Ta synchroniczność przejawia się w powtarzających się zdarzeniach, a nie tylko liczbach. Na przykład znajdujemy monety na własnej drodze, albo spotykamy tę samą osobę.

To niezwykłe zjawisko może, o ile je zauważamy i pojmujemy, przekształcić się w festiwal synchronicznej miłości. Gdy z empatią dostrajamy się do siebie nawzajem, stajemy się użyteczni w służbie ludzkości. Carl Jung uważał, że to zjawisko jest uosobieniem duchowej świadomości.

PS. Świadomość to połączenie wszystkiego ze wszystkim. – August Witti

najnowsze z świadomie

Uczciwość wobec siebie

Uczciwość wobec siebie

Uczciwość wobec siebie. Od najmłodszych lat uczy się nas, że uczciwość jest
Czym jest duchowość?

Czym jest duchowość?

Czym jest duchowość? Nasza duchowość jest aspektem, który jest dostrojony do idei
Translate »
idź do góry