To takie ci buty …

w patriotycznie/polsko/prawdziwie

Buty na miarę, nie stare, a nowe, nie z Chin, a z Wadowic, konkurują z zagranicznymi sieciówkami ceną i szykiem. Produkowane w Polsce skórzane buty szyte “na zamówienie klienta” i kosztują tyle samo co buty w sieciówkach CCC czy Deichmannie, albo i mniej, nie wspominając już, że wyglądają pięknie.

To takie ci buty …

To takie ci buty ...Buty z Wadowic zachowując bardzo wysoką jakość wzoru, fasonu i surowca, są sprzedawane z najniższą marżą, bez sklepów firmowych, bez magazynów, bez reklamy, przez internet, dla każdego klienta indywidualnie, po złożeniu zamówienia w sklepie internetowym www.akardo.pl. Czas realizacji jest odpowiednio dłuższy niż w innych sklepach internetowych, ale klienci mają pewność, że buty są wykonane indywidualnie dla nich, profesjonalnie wg sztuki, przez renomowanych szewców. Szewcy z Wadowic pomni niszczącej siły globalizacji, zwarli szeregi i ruszyli z kopyta. Pan Adam Kubarski, założyciel sklepu internetowego www.akardo.pl, który jest za razem pomysłodawcą projektu i jego menadżerem, zrzeszył wadowickich mistrzów szewskich, którzy poprzez globalizację właśnie stracili pracę. Wsparli ich projektanci ze zlikwidowanego krakowskiego państwowego przedsiębiorstwa wzornictwa przemysłu obuwniczego. I szczęście w Wadowicach kwitnie!

Wisienką na torcie jest biało czerwona wszywka na bucie, która świadczy o tym, że wszystkie materiały użyte do produkcji buta oraz całe zaplecze twórców, mistrzów szewskich i projektantów pochodzi z Polski. Wdrażają oni na nowo wiekowe narodowe hasło “dobre, bo polskie”. Takich firm pojawia się coraz więcej na naszym rynku, a naszym – konsumentów zadaniem jest wspierać producentów krajowych, zwłaszcza że oferują dobry produkt w dobrej cenie. Dodatkowym atutem są polskie skóry i skórzane podeszwy, gwarantujące dobrą jakość obuwia, trwałość i wytrzymałość. A dobry klient to zadowolony klient, jemu nie trzeba reklam i sloganów, nie trzeba salonów, on chodzi w swoich butach i zachwala je innym. Oto tworzy się na nowo polski rynek producencki, nie tylko obuwniczy. Tak trzymać panowie – na zdrowie :D.

PS. Komu but, komu, bo idę do domu!

______
#Buty