Najtrudniej poznać samego siebie

Ty i tylko ty

Ty i tylko ty

w kwantowo/oświecenie/prawdziwie

Ty i tylko ty. Wciąż i w koło zasypują mnie pytaniami, jak rozumieć to, że „jesteś tylko Ty”. Chodzi o banalną sprawę, bynajmniej nie egoizm, a mianowicie fakt, że gdy skupiasz się na sobie, na rozwiązywaniu swoich problemów, nad swoją formą i zachowaniem, budujesz swój świat. Stając się coraz lepszym, zdrowszym, spokojniejszym, hołdując miłości, niejako automatycznie zmieniasz również świat.

Ty i tylko ty

Ty i tylko ty

Nie oznacza to, że nic Cię ma nie obchodzić inny człowiek, ale skupiasz się na sobie, gdyż dla siebie jesteś kimś najważniejszym. Z każdym dniem obudzenia pogłębiasz wiarę w siebie, naprawiasz swoje zdrowie, korzystając z technik kwantowych i Totalnej Biologii, rozkochujesz się w sobie w sposób racjonalny i mentalnie właściwy.

Suniesz do przodu, oddalając od siebie złe myśli, złe nawyki, niewłaściwe schematy działania, zastanawiasz się co jeszcze masz w sobie poprawić i w jaki sposób sobie dopomóc. Stając się oświeconym, rozszerzając swoją świadomość, piękniejąc i zdrowiejąc w oczach, zmieniasz tym samym swój świat.

Ten świat pełen jest ludzi których znasz, bliskich i dalekich i poprzez prace nad sobą uszczęśliwiasz i naprawiasz również ich. Jak? Ano dobrym słowem, empatią, która w Tobie wzrasta, miłością, której przybywa z każdą chwilą i dobrocią. Wszystko to i znacznie, znacznie więcej jest Twoim udziałem. Żyjąc tu i teraz, dzielisz się tymi osiągnięciami, bo przecież żyjesz we własnym środowisku, a nie na odizolowanej wyspie.

Twoje wnętrze, kondycja, Twój zmieniony i coraz lepszy świat rzutuje na innych. Zatem go zmieniasz, zmieniając siebie. To są te prawdziwe i dobre zmiany. Świat przy współudziale Twojej rozwiniętej świadomości się zmienia, pięknieje, szlachetnieje, a Ty z dumą brniesz do przodu zadziwiony tymi zmianami.

Ty i tylko ty – Posumowanie:

Pogłębiając wiedzę i techniki kwantowe, jesteś w stanie odmieniać coraz więcej rzeczy, wpływać na coraz szerszy krąg życia. Pracujesz nad sobą, zatem świat Ci sprzyja. Wyzbywasz się negatywnych myśli, znika z Twego otoczenia negatywne zachowanie. Nie myślisz o czymś czego nie chcesz, znika również to dla bliskich. Może nie całkiem, ale jeśli i oni zaczną się rozwijać, zniknie całkiem. To naturalna sprawa, że dobre wzorce lubią się mnożyć, zaś złe, które odrzucasz, zanikają. I tak małymi kroczkami przybliżamy się do szczęścia, które dla nas ludzi jest najwyższym dobrem, bo przecież pieniądze szczęścia nie dają. Każdy to wie.

Natomiast jak wszędzie, tak i tutaj istnieją pewne zasady. Nigdy nie zapytany nie odpowiadasz, nie proszony nie pomagasz, nie zagadnięty nie rozmawiasz. Dlaczego? Dlatego, że może być to odczytane jako atak. Twoja osoba wówczas straci w oczach rozmówcy, gdy on sam poprzez swoje przemyślenia nie zapyta. Jeśli zaczniesz nauczać niedowiarków, druga szansa na Twoją pomoc dla nich nie przyjdzie. Dzielić się można tylko z tymi, którzy wykazują zainteresowanie i otwartość. Zamknięta świadomość innych może być dla Ciebie groźna i skończysz na stosie 🙂 . A jako że wszystko jest energią, nie chcesz zapewne wokół siebie złej energii ludzi zamkniętych, nie rezonujących z Tobą.

PS. W zasadzie jesteśmy jednością, ale w 3D każdy sobie rzepkę skrobie.

___
#Ty

najnowsze z kwantowo

Duchowość kwantowości

Duchowość kwantowości. Odkrycie fizyki kwantowej na nowo zdefiniowało sposób, w jaki postrzegamy

Proste prawo przyciągania

Proste prawo przyciągania. O prawie przyciągania pisałem już wielokrotnie na DZIENNIKU WAREZA.
Świadomość jest magiczna

Świadomość jest magiczna

Świadomość jest magiczna. Abstrahując od relacji ciało-umysł, zwyczajność-niezwykłość, rozum-doświadczenie, a także materia-duch,
Translate »
idź do góry