Najtrudniej poznać samego siebie

Ukrzyżowanie nad śniadaniem

w filozoficznie/prawdziwie/zdrowotnie

Jak zwykle zamęt wprowadzili naukowcy rosyjscy, bo to oni właśnie przez swoją życiową postawę udowadniają wiele z tych spraw, które nazywamy sacrum. Rosyjski fizyk i elektronik Pani Angelina Małachowskaja dowiodła, że “stary zwyczaj czynienia znaku Krzyża nad jedzeniem i piciem przed posiłkiem ma głęboki mistyczny sens”. Zatem rozpoczynamy …

ukrzyżowanie nad śniadaniem.

 

Ukrzyżowanie nad śniadaniemBadania oddziaływania znaku krzyża Angelina Małachowskaja prowadziła dziesięć lat, przeprowadzając serię eksperymentów, które są udokumentowane, jak najbardziej wiarygodne i dowiedzione w 100%. Otóż wykryto między innymi unikalne właściwości antybakteryjne wody, które pojawiają się w niej po wykonaniu nad wodą znaku krzyża.

Zmienia się także struktura wody i zwiększa gęstość optyczna w ultrafioletowym zakresie widma. Naukowcy dowiedli, że świadome wykonanie znaku krzyża, poparte słowem, modlitwą, czy wyznaniem woli, nad jakąkolwiek wodą, zmniejsza ilość drobnoustrojów o 10, 100, 1000 razy.

Podobnie ma się oddziaływanie znaku krzyża na człowieka. U badanych, którzy zostali przeżegnani, stabilizowało się ciśnienie, poprawiały parametry krwi. U pacjentów z podciśnieniem ciśnienie się zwiększało, z nadciśnieniem – obniżało.

Oznacza to, że woda jak i wszystko inne odczytuje sens wypowiadanych słów i znak krzyża, może być modlitwa jak kto nie umie sklecić własnych sensownych słów. Woda zapamiętuje ich oddziaływanie i zachowuje przez czas nieokreślony – w postaci wzrostu wartości gęstości optycznej. Jakby nasyca się światłem, widzianym w blasku spektrografu.

Dla człowieka i jego zdrowia, to bardzo ważne odkrycie, gdyż ciało ludzkie składa się z ponad dwóch trzecich z wody. Te kanały fizyczne, w naszym organizmie, regulują wszystkie procesy biochemiczne. Na dodatek rozpoznają imię Jezusa Chrystusa! Tak proszę państwa – Jezusa Chrystusa /bo on istniał i działał/.

Zatem znak krzyża, dla człowieka, to generator światła. Istotna jest świadomość wykonywanej czynności, czyli po prostu wiara. W innych przypadkach wykonywania znaku krzyża, np. pokazanie skrzyżowania, zmian zwiększenia gęstości optycznej jakiejkolwiek wody nie stwierdzono. Ja swojego czasu przeprowadziłem inny eksperyment, jako że symbolikę krzyża i jego moc znam. Robiłem znak krzyża nad samochodem, który co rano raził mnie przeskokiem ładunku do ręki przy dotknięciu. Przeżegnany samochód nie kopał :D.

Zatem wszystkie te gusła i zabobony, jak mawiają ateiści, okazują się być po prostu nauką, fizyką kwantową, która obecnie święci triumfy. A my jak te śląskie ciule, nie wierząc i nie dowiadując się takich rzeczy, ograbiamy siebie z cudownych właściwości znaku krzyża. A przecież każde pożywienie, napoje, owoce, wszystko co zawiera wodę, staje się po przeżegnaniu dla nas ludzi, także zwierząt, zdrowsze. W najgorszym razie obojętne i przyswajalne.

Najśmieszniejsze jest to, że instrukcję jak być zdrowym, fizycznie sprawnym i pięknym, mamy cały czas przed sobą, na każdym prawie kroku, sic Keshe. A my dalej swoje. Na szczęście pojawili się oświeceni, których serdecznie pozdrawiam. Jeszcze jedno, w czasach gdzie obowiązuje prawoskrętność zegara, a państwowość Polska mimo wszystko nadal trwa, nie wypada mówić o braku wpływu kształtu i znaku, bo to nienormalne.

PS. Cuda panie cuda, ale naukowo udowodnione :D.

_______
#Krzyz

najnowsze z filozoficznie

Jak działają czakry

Jak działają czakry

Jak działają czakry? Co to są czakry? Czakry to wiry energetyczne, które
5D a Niebo

5D a Niebo

5D a Niebo – Religia chrześcijańska utrzymuje ideę “Nieba” jako zbawienia. Osiągnąć
feng shui

Istota feng shui

Istota feng shui. Feng shui /wiatr i woda/ – to starożytna praktyka
Translate »
idź do góry