Najtrudniej poznać samego siebie

Unia Słowian czy Rzeczpospolita

Unia Słowian czy Rzeczpospolita

w patriotycznie/polsko/prawdziwie

Unia Słowian czy Rzeczpospolita. Zmiany kroczą ku nam wielkimi skokami. Parę lat wcześniej, ba, nawet miesięcy, było nie do pomyślenia aby Polska zmierzała w innym kierunku niż Unia Europejska. Że liderzy polscy będą stawiać Europie, a zwłaszcza Niemcom i Rosjanom warunki. Takie kurioza wyśmiano by szczerym śmiechem. Obecnie zaś dzięki nowemu rządowi, dzięki formacji PIS, Polska z dnia na dzień staje się krajem dumnym, niezależnym i dążącym ku mocarstwowości i staje się to bardzo szybko. Cuda panie, cuda, a w tym wszystkim rodzi się pytanie, czy powstanie Rzeczpospolita?

Unia Słowian czy Rzeczpospolita

Unia Słowian

Cywilizacja Słowian okazuje się być starszą od egipskiej. Absurd – krzykną niedouki, rewelacja – krzykną patrioci, prawda – powiedzą ludzi mądrzy, rządni wiedzy i dociekliwi. A rzeczywistość kreuje zupełnie inny scenariusz od zamierzonego. To dzięki Węgrom, którzy bezwarunkowo wierzą w Polskę, dzięki Orbanowi, objawia się prawda o Unii, a także Rosji. Polska jednoczy się z Czechami, Słowacją, Węgrami, Białorusią, etc. Aby budować silną grupę państw o tej samej tożsamości, kulturze i tradycjom.

Teraz musi upaść wszystko co znamy, całe zniewolenie korporacyjne i bankowe. Ale stać się to musi bezkrwawo, pokojowo, bez wojen religijnych czy innych. Bez absurdów ekonomicznych, bez iluzji zagrożenia terroryzmem, bez manipulacji zewnętrznych. Wiele zależy od samych Polaków i ich pojmowania rzeczywistości. Wspólnota Europy Środkowej i Wschodniej jest naszym status quo. Dojść musi do tego przychylność Rosji i Chin, która została już zapoczątkowana i jest w fazie rozwoju. Wschodnie bezpieczeństwo, bez wojen i pożogi, zagwarantuje budowę nowej przestrzeni. Przebłyski jej widzieli już ludzie mądrzy jak Lech Kaczyński i wielu znanych jasnowidzów. Warunkiem jest zjednoczenie Słowian. Wówczas bez żalu i tęsknoty będziemy patrzyć na upadek cywilizacji zachodniej i Europy, jako uwolnienie od kredytów, korporacji i chorego systemu.

Mamy jeszcze czas na zrozumienie i przemyślenia, ale w tym czasie musimy zrobić porządki, tak aby przysłowie “mądry Polak po szkodzie” zamienić na “mądry Polak”. Oczywiście korporacje, banki i sługusy zachodu będą się bronić. Wiele zależy od naszej solidarności, jedności i współdziałania, bo w masie siła, a masa świadoma to potęga. Zatem wyjście z Unii Europejskiej to podstawa uwolnienia się od korporacji, banksterów i sępów czekających na nasz upadek. Zapewne nie obejdzie się bez wrzasków – jakie prezentuje KOD, skarg i próśb o zewnętrzną interwencję – jaka pokazują Nowoczesna i PO, ale to cena którą musimy ponieść.

Unia Słowian – Podsumowanie:

Być może pojawią się również inne formy nacisków typu embargo na polskie produkty. Powrót do systemu wiz, krzyki oburzenia i straszenie nas końcem świata :D. Ale nic większego nas nie czeka. Za to zyskamy świetlaną przyszłość naszą i naszych dzieci. Powrót wielu rodzin emigrantów do Polski. Stabilizację gospodarczą i rozwój w doborowym towarzystwie ludzi myślących podobnie jak my, którzy są nam bliscy kulturowo i pałamy wzajemnie do siebie sympatią. Nie chcemy upaść jak Grecja, Francja, Włochy, Hiszpania, czy Portugalia – prawda?

PS. Cudze chwalicie, swego nie znacie, sami nie wiecie co posiadacie!

_________
#Słowianie

najnowsze z patriotycznie

Strach Covidian

Strach Covidian

Strach Covidian – rządy państw wykorzystują strach do kontrolowania i manipulowania populacją
Żyjemy bez autorytetów

Żyjemy bez autorytetów

Żyjemy bez autorytetów, ale nie tak dawno szanowało się wiedzę, zdolności, umiejętności
Na co nam polityka

Na co nam polityka

Na co nam polityka? Nieustannie doniesienia prasowe na temat polityki budzą spore
Translate »
idź do góry