Najtrudniej poznać samego siebie

Upadek Unii Europejskiej

w europejsko/filozoficznie/tradycyjnie

Kolejne państwo zamyka swoje granice, celnicy i policja wracają na swoje miejsce, a cała przygoda z europejską otwartością zmierza ku końcowi. Do łask wracają paszporty, ale póki co na dowód osobisty jeszcze można przekraczać granicę. To ewidentny schyłek i …

upadek Unii Europejskiej.

Upadek Unii EuropejskiejNiemcy, jako kolejne już państwo, przywrócą kontrole na granicy z Austrią. Przyczyna to ogromna fala uchodźców. Niemniej jednak oznacza to zawieszenie porozumienia z Schengen, a co za tym idzie zawieszenie istoty Unii Europejskiej. Niemiecki “Bild” i austriacki “Kronen Zeitung” podały, że w Bawarii zostaną przywrócone kontrole graniczne. “Der Spiegel” donosi, że niemiecki minister spraw wewnętrznych, Thomas de Maiziere, wygłosił oświadczenie w sprawie zawieszenia porozumienia z Schengen. A wszystko to z powodu decyzji Angeli Merkel i multi-kulti. Niemcy w samym 2015 roku przyjmą łącznie 800 tysięcy imigrantów z Bliskiego Wschodu. Ilu w tym terrorystów to tylko jeden Alllach wie.

To nie wszystko bynajmniej, zawieszony zostaje również ruch kolejowy miedzy tymi państwami. Austriackie Koleje OeBB zawiesiły ruch kolejowy między Austrią a Niemcami, decyzja została podjęta na życzenie Niemieckich Kolei DB. No i mamy z głowy. Teraz czekamy na ruchy na granicy Polskiej. Niemcy, Austria, Słowacja, Czechy, Węgry i Belgia przywracają kontrole na granicach. Węgry i Grecja budują mury i uszczelniają dodatkowo swoje granice. Niestety wszystkie te państwa muszą zająć się również tłumieniem rozruchów imigrantów i jawnej już wrogości. Unia Europejska jest w stanie wojny, a wróg nie jest u bram lecz już w środku. Oto upadek Unii Europejskiej, która jest w stanie wojny.

PS. A wszystkim fanom multi-kulti życzę: bombowych imprez, ostrego seksu i głowy w chmurach.

_______
#Europa

najnowsze z europejsko

Blackout świata

Blackout świata

Blackout świata – Żyjemy w bardzo ciekawych czasach. W całym cywilizowanym świecie
Gesara i Nesara

Gesara i Nesara

Gesara i Nesara – Zaczęło się lata temu w Stanach Zjednoczonych. Gdy
Translate »
idź do góry