Najtrudniej poznać samego siebie

Uzdrowienie świadomości

Uzdrowienie świadomości

w kwantowo/oświecenie/prawdziwie

Uzdrowienie świadomości. Podstawą wszystkiego jest zrozumienie, że jesteś tylko TY. Tu i teraz i tylko TY. Celem rozwoju indywidualnej świadomości jest uzdrowienie samego siebie, poprzez pokochanie własnej osoby. Podstawą rozwoju jest zatem własne, wewnętrzne uzdrowienie. Każdy powinien najpierw zająć się własną osobą, własnym życiem, własnym zdrowiem, a dopiero ewentualnie potem innymi.

Uzdrowienie świadomości

Uzdrowienie świadomości

Naszym przeciwnikiem jest strach. Strach przed śmiercią, strach przed chorobą, strach przed głodem, strach przed pragnieniem, strach przed samotnością. Do momentu, gdy nie uzmysłowimy sobie bezzasadności tego strachu, jego trywialności i bezpodstawności, nie będziemy w stanie ruszyć z miejsca.

Każdy z nas musi sam zrozumieć, że śmierć to tylko przejście, a nie koniec wszystkiego, choroba to stan naszego umysłu, nasze konflikty, a nie pech czy przekleństwo, głód i pragnienie nie jest przez nasz mózg rozumiane dosłownie, a co za tym idzie bywa niezrozumiałe, a samotność to nasz stosunek do innych. Najpierw musimy to zrozumieć, później pokochać siebie i wybaczyć sobie, a przez to i innym. Przebudzenie jest po prostu uzdrowieniem własnej osoby i pokochaniem siebie bezwarunkowo.

Pokochaj siebie, zrozum i wybacz sobie, a później popatrz na innych jak na siebie. Czy chciałbyś być tak traktowany? Traktuj innych jak siebie samego, jak chciałbyś być traktowany, jak oczekujesz od innych, aby cię traktowali, jak uważasz, że powinieneś być traktowany. To całkiem proste.

Mówią o tym stare i mądre przysłowia. „Jak sobie pościelesz, tak się wyśpisz”, „Nie czyń drugiemu, co tobie niemiłe”, „Szanuj drugiego, jak siebie samego”, „Jak Kuba Bogu, tak Bóg Kubie”, „Jaki pan, taki kram”, „Kto pod kim dołki kopie, ten sam w nie wpada”, „Nosił wilk razy kilka, ponieśli i wilka”, „Prawdziwych przyjaciół poznaje się w biedzie” i wiele wiele innych. To co wrosło w język, jest niepodważalną prawda i nie ma co się łudzić, że się to zmieni.

Nasza świadomość ściśle współdziała z polem informacyjnym, a pole informacyjne współdziała z każdą świadomością. Zatem na pierwszy rzut oka widać, że wszyscy jesteśmy powiązani wspólną, globalną świadomością. Świadomość zaś zawsze dąży do boskiej równowagi, działa jak karma i wraca. Jeżeli krzywdzisz innych, działasz świadomie na ich szkodę, to zastanów się, kto z twoich bliskich jest chory, co wokół ciebie jest nie tak jak chcesz i co to dla ciebie powinno oznaczać.

Działając świadomością możemy intencjonalnie zmieniać materię, regenerować swoje ciało/organy, przywracać zdrowie, a traktując tą świadomość jako dobro wspólne, możemy uzdrawiać innych. Ale możemy to robić tylko poprzez miłość i wybaczenie. Inaczej tego nie osiągniemy.

Często pytają mnie znajomi, co się w twoim życiu zmieniło, co ci to daje, że tak myślisz, stwarzasz już, czynisz cuda? A owszem czynię i stwarzam. Żyję jak chcę, robię co chcę, uzdrawiam się, jestem radosny. Śpię kiedy chcę, wstaję kiedy chcę, pracuję kiedy chcę, odpoczywam kiedy chcę, cały czas mam święta i wolne jak chcę. Nie patrzę na zegar i w kalendarz. Nie brakuje mi niczego. Materialnie jest doskonale i tak jak chcę. Jestem szczęśliwy, kocham i jestem kochany.

Uzdrowienie świadomości – Podsumownie:

Żyję w domu pełnym zwierząt i nigdy, ale to nigdy nie jestem samotny, albo niekochany. Spełniają się moje marzenia, plany. Realizuję własne pomysły, nawet te zwariowane. Jeżeli to nie są cuda, to co to w takim razie nimi jest? Nie zawsze tak było. Bywało tragicznie, bywało strasznie, bywało okrutnie. Dawne życie mnie doświadczyło i wiele nauczyło. Byłem chory, słaby, samotny, zmęczony. Byłem załamany i zrozpaczony. Teraz jestem spokojny i zdrowy. A jeszcze więcej przede mną.

PS. Życzę wam z serca całego, ni mniej ni więcej, tylko tego samego.

________
#Zdrowie

najnowsze z kwantowo

Duchowość kwantowości

Duchowość kwantowości. Odkrycie fizyki kwantowej na nowo zdefiniowało sposób, w jaki postrzegamy

Proste prawo przyciągania

Proste prawo przyciągania. O prawie przyciągania pisałem już wielokrotnie na DZIENNIKU WAREZA.

Świadomość jest magiczna

Świadomość jest magiczna. Abstrahując od relacji ciało-umysł, zwyczajność-niezwykłość, rozum-doświadczenie, a także materia-duch,
Translate »
idź do góry