Najtrudniej poznać samego siebie

uziemienie

Uziemienie

w oświecenie/prawdziwie/zdrowotnie

Dobry temat w obecnym okresie, bo przyroda nie jest już zajęta wzrostem, zatem może nam spokojnie pomagać i leczyć. Człowiek, jako naturalny przewodnik prądu, powinien mieć, podobnie jak wszelkie urządzenia elektryczne …,

uziemienie.

uziemienieLudzkie ciało zbudowane jest głównie z wody i minerałów, co jakoby automatycznie stwarza z niego naturalny przewodnik prądu. Jak każdy układ elektryczny, tak i nasze ciało winno być ustabilizowane, a nie jest. Stabilizację natomiast może mu dać uziemienie. Dawniej, gdy w domach były klepiska, a całość była wykonana z naturalnych surowców, o uziemienie ciała było o wiele łatwiej. Byli i tacy, którzy specjalnie zakopywali się w ziemi po szyję, aby się wyleczyć. Czym jest zatem to uziemienie w przypadku człowieka?

Jednym ze sposobów uziemiania ciała jest chodzenie boso po ziemi /min. 30 minut dziennie, ale i przytulanie drzew, kąpiel w rzece, morzu, leżenie na piasku/. Można stać, siedzieć, leżeć, byle dotykać ziemi częścią nagiego ciała. Buty nas izolują, o wiele lepsze są sandały i klapki, ale bez skarpetki 🙂 . Wówczas stopa ma szansę dotykać skórą traw, piasku, ściółki, generalnie wszystkiego, co wystaje sponad ziemi. Fajnie korzystać z uziemienia na stałe, ale nie zawsze jest to możliwe. Jednym ze sposobów jest metalowa siatka zapewniająca uziemienie przez podłączenie do “0” /zero/ gniazdka elektrycznego bądź wprost do ziemi za pomocą dowolnego kabla /może też być kocyk elektryczny, ale nie włączony/.

Obserwacje zachodzących zmian mogą być nader ciekawe, np. niezmącony, niezakłócony, słodki sen, lub wyciszone nerwy. Po pewnym czasie znika też wiele chorób, zwłaszcza tych związanych z bólem ciała, kości i stawów. Uziemienie ciała zmniejsza stany zapalne, redukuje chroniczne bóle, polepsza sen, dodaje energii /witalizuje/, obniża stres, stabilizuje rytm organizmu, rozrzedza krew, zmniejsza ciśnienie krwi, usuwa napięcia mięśniowe i bóle głowy, minimalizuje objawy menstruacyjne i hormonalne, znacząco przyspiesza procesy gojenia i pozwala zapobiec powstawaniu odleżyn, eliminuje dolegliwości stref czasowych.

PS. Fajnie też czasami pójść gdzieś pod drzewo i położyć się spać. Stosując świadomy oddech, ho’ponopono lub mantrę, nie zdążysz nawet zauważyć, kiedy zaśniesz.

________
#Uziemienie

najnowsze z oświecenie

Co podtrzymuje Matrixa

Co podtrzymuje Matrixa

Co podtrzymuje Matrixa? Jedyne co tak naprawdę podtrzymuje ten fikcyjny świat Matrixa,
Słownik świadomościowy

Słownik świadomościowy

Słownik świadomościowy. Posługujemy się coraz to innymi nowymi zwrotami słownymi, nawet gdy
Prawa boskie

Prawa boskie

Prawa boskie, to prawa rządzące naszym wszechświatem. To podstawa duchowości. Bez tych
Translate »
idź do góry