Uziemienie

Uziemienie

w oświecenie/prawdziwie/zdrowotnie

Uziemienie. Dobry temat w obecnym okresie, bo przyroda nie jest już zajęta wzrostem, zatem może nam spokojnie pomagać i leczyć. Człowiek, jako naturalny przewodnik prądu, powinien mieć, podobnie jak wszelkie urządzenia elektryczne.

Uziemienie

Uziemienie

Ludzkie ciało zbudowane jest głównie z wody i minerałów, co jakoby automatycznie stwarza z niego naturalny przewodnik prądu. Jak każdy układ elektryczny, tak i nasze ciało winno być ustabilizowane, a nie jest. Stabilizację natomiast może mu dać uziemienie. Dawniej, gdy w domach były klepiska, a całość była wykonana z naturalnych surowców, o uziemienie ciała było o wiele łatwiej. Byli i tacy, którzy specjalnie zakopywali się w ziemi po szyję, aby się wyleczyć. Czym jest zatem to uziemienie w przypadku człowieka?

Jednym ze sposobów uziemiania ciała jest chodzenie boso po ziemi /min. 30 minut dziennie, ale i przytulanie drzew, kąpiel w rzece, morzu, leżenie na piasku/. Można stać, siedzieć, leżeć, byle dotykać ziemi częścią nagiego ciała. Buty nas izolują, o wiele lepsze są sandały i klapki, ale bez skarpetki 🙂 . Wówczas stopa ma szansę dotykać skórą traw, piasku, ściółki, generalnie wszystkiego, co wystaje sponad ziemi. Fajnie korzystać z uziemienia na stałe, ale nie zawsze jest to możliwe. Jednym ze sposobów jest metalowa siatka zapewniająca uziemienie przez podłączenie do „0” /zero/ gniazdka elektrycznego bądź wprost do ziemi za pomocą dowolnego kabla /może też być kocyk elektryczny, ale nie włączony/.

Uziemienie – Podsumowanie:

Obserwacje zachodzących zmian mogą być nader ciekawe, np. niezmącony, niezakłócony, słodki sen, lub wyciszone nerwy. Po pewnym czasie znika też wiele chorób, zwłaszcza tych związanych z bólem ciała, kości i stawów. Uziemienie ciała zmniejsza stany zapalne, redukuje chroniczne bóle, polepsza sen, dodaje energii /witalizuje/, obniża stres, stabilizuje rytm organizmu, rozrzedza krew, zmniejsza ciśnienie krwi, usuwa napięcia mięśniowe i bóle głowy, minimalizuje objawy menstruacyjne i hormonalne, znacząco przyspiesza procesy gojenia i pozwala zapobiec powstawaniu odleżyn, eliminuje dolegliwości stref czasowych.

PS. Fajnie też czasami pójść gdzieś pod drzewo i położyć się spać. Stosując świadomy oddech, ho’ponopono lub mantrę, nie zdążysz nawet zauważyć, kiedy zaśniesz. – August Witti

________
#Uziemienie