Najtrudniej poznać samego siebie

Wiara w siebie czyni co pragniesz

Wiara w siebie czyni co pragniesz

w filozoficznie/kwantowo/prawdziwie/świadomie

Wiara w siebie czyni co pragniesz. Wiara to nadanie dużego prawdopodobieństwa /100%/ prawdziwości twierdzenia w warunkach braku wystarczającej wiedzy na dany temat. Jeśli prawdopodobieństwo jest małe, to nazywamy je przypuszczeniem, a przy nikłym prawdopodobieństwie określamy – nie wykluczonym. Wiara jest też nieodrodną siostrą nadziei i miłości. I właśnie gdy pojawia się wiara, pojawia się również obiekt. Im wiara większa, lub więcej wiernych, tym zasięg czynu większy i mocniejszy, a Bóg większy.

Wiara w siebie czyni co pragniesz

Wiara – Obserwacja:

To logiczny wywód wziąwszy, że 100% pewność, prowadzi do absolutnej możliwej realizacji. Co ni mniej ni więcej oznacza, że zostało już zrealizowane i jest, bądź kiedyś było i pozostał ślad w świadomości. Opatentowanie tej wiedzy to absurd wielkości absurdalnej, gdyż świadomości opatentować się nie da, nie da także jej wycinka. Zatem to zwykły fejk, który służy nabijaniu w butelkę i mamieniu tłumów. Pytanie, kim chcesz być ty? Mamionym, mamiącym, czy neutralnym? I to jest właśnie świadomość wolności i wolność – można być neutralnym zawsze i wszędzie. Można też przez to zmienić swe życie.

Wiara – Rozważania:

To ta wiara w siebie jest nam konieczna, ta możliwość zmiany rzeczywistości, pod wpływem świadomości. Bo ze świadomości możesz pewne rzeczy usunąć, z podświadomości już nie. Zatem one istnieć będą te rzeczy dla ciebie, a dla świata nie i odwrotnie. Na tym polega świadomość siebie, własnej szczęśliwości, wartości i wielkości. Po to to wiemy, aby działać podłóg własnej świadomej woli, a co za tym idzie boskiej. A nie podług systemów, które nakazami, zakazami, karami i strachem rządzą. A co jak strach okazał się niedorzecznością, bo bać się nie ma czego. Przecież nie boisz się porzucić gry komputerowej. A to to samo, tylko lepiej zrobione.

Wiara – Podsumowanie:

Naucz się stawiać na siebie, na swoje umiejętności i wiedzę, na świadomość siebie poprzez samorozwój, naukę, wiedzę, wrażliwość, ale i medytacje, duchowość i kwantowość. Ta ostatnia sporo zmienia w życiu, bo stosując techniki kwantowe nawet bez wiary można osiągnąć zamierzony cel, zatem pokusa jest spora, dla chcącego. Świadome działanie z wiarą w siebie, czyni człowieka lepszym, szlachetniejszym, świadomym i pragnącym rozwoju. Stagnacja pozostawia nas tam gdzie jesteśmy, czyli czarnej dupie.

PS. Wiara w siebie to rzecz niezbędna do istnienia świadomego. – August Witti

najnowsze z filozoficznie

trójkąt dramatyczny

Trójkąt dramatyczny Karpmana

Trójkąt dramatyczny jest dobrze znanym modelem psychologicznym. Sporo ludzi powiela ten odwieczny, choć

Wielkie pragnienie

Wielkie pragnienie. Motywacja bez pragnienia jest zmarnowana. Motywacja musi przyjść do ciebie.

Czym jest intencja?

Czym jest intencja? Intencja /zamiar, dobra chęć/ to stan psychiczny, w którym
Translate »
idź do góry