Najtrudniej poznać samego siebie

wiarę można zmienić

Wiarę można zmienić zawsze

w oświecenie/kwantowo/prawdziwie

Wiarę można zmienić!

Obecnie trwa nieustannie zjawisko “budzenia się”. Czym to budzenie się lub raczej wyższa wibracja jest? W związku ze zmianami trwającymi aktualnie na Ziemii, ze wzrostem ziemskiego rezonansu Schumanna, z przebiegunowaniem Ziemii, ze zmianą budowy komórkowej człowieka na krystaliczną, zmienia się ludzkie DNA.

wiarę można zmienić

To tzw. przebudzenie duchowe jest pozbyciem się separacji stworzonej przez egoistyczny umysł /rozum, myśli/. Nasze poczucie siebie, nasze “ja” zostało ukształtowane i zbudowane z wiedzy, przekonań i obrazów, przyjętych przez nas jako własne na wiarę, ale nie stanowiących tak naprawdę tego, kim jesteśmy. Po prostu uwierzyliśmy we wszystko co w obecnym życiu jest.

To co wiemy, kim się czujemy, za kogo się uważamy – nas nie definiuje. Bowiem ego to seria przemijających myśli, przekonań, działań i reakcji. Samo w sobie ego nie stanowi naszej tożsamości. Dlaczego? Dlatego, że ego to obrazy, przekonania, wiedza o sobie i świecie.

Wiarę można zmienić – spostrzeżenia

Ego okazuje się być niczym innym jak naszym oporem lub jego brakiem wobec rzeczy, spraw, osób i wydarzeń jako takich w naszej rzeczywistości. Zatem to nie my – tylko nasz opór i upór lub jego brak. Ego to mechanizm, autopilot, system wartości używany przez nasz umysł do przeciwstawiania się życiu takim, jakie jest. I to właśnie należy dostrzec.

Wszystko w nas jest oparte na wierze. Wierzymy, że coś jest takie, a nie inne. Ale gdy tę wiarę zmienimy, okazuje się, że wraz ze zmianą wiary transformuje się nasza rzeczywistość. Ale zmiana wiary, że coś jest takie, a nie inne, musi nastąpić w nas, pod wpływem serca.

Przeczuwamy, że to, w co wierzymy, to fejk, bo oparte jest na nieaktualnych informacjach. I wiemy, że wiara to 100% pewność, ale niekoniecznie sprawdzona lub potoczna. To twoja pewność. Bo jesteś tylko ty – tu i teraz.

Wiarę można zmienić – podsumowanie

Świadomie możemy tę wiarą kierować, a tym samym zmieniać swoje życie. Na przykład – ktoś myśli, że pochodzi z rodziny, w której choruje się na raka, co jest zupełnym absurdem, biorąc pod uwagę, że wszystkie choroby są naszymi konfliktami. Owszem, można nieść konflikty rodzinne, ale musimy w nie uwierzyć.

Jeżeli wierzysz, że pochodzisz z rodziny niosącej raka, gdzie rak występuje, to najprawdopodobniej zachorujesz. Jeśli twa wiara jest daleka od takich poglądów i umiesz się odciąć od spraw rodowych, bo je po prostu zauważasz, wówczas najprawdopodobniej będziesz zdrowy, o ile sam nie popadniesz w swój konflikt uwidaczniający się rakiem.

Tak właśnie wygląda nasze życie, wierzymy w coś co wiemy, nie wiedząc czy dobrze wiemy. Bronimy tego, sądząc, że tak trzeba, że to nasze przekonania. Otóż nie trzeba, bo wcale nie są to nasze przekonania, tylko te które przyjęliśmy. Możesz mieć własne zdanie, własną wizję, własny pogląd, który jest zgodny z tobą wewnątrz. Nie musisz nieustannie powtarzać te dyrdymały, które znasz z poprzedniej epoki, bo stamtąd są twoi rodzice i wszyscy którzy cie tworzyli.

To co wiesz i w co wierzysz, niekoniecznie pokrywa się z ogólną prawdą lub może nawet całkowicie się z nią mijać, bo nie wiesz, czy dobrze wiesz. Nie znasz podstaw tej wiedzy, którą przyswoiłeś i którą się posługujesz, pomijając fakt, że może już dawno być przestarzała. Nie doświadczałeś tego co wiesz, zatem uwierzyłeś w to co ci powiedziano, bądź napisano. I nie wiesz czy to były informacje o sprawdzonej wiarygodności, czy nie. Zatem nie wiesz, czy dobrze wiesz, ale wierzysz, że tak jest. Doprawdy zabawne i urocze.

Wiarę można zmienić – istotne

W pierwszej kolejności polecam uwierzyć w to, że każdy człowiek ma prawo do:

 • życia
 • wolności
 • rzetelnego procesu
 • wolności myśli, sumienia i wyznania
 • zakaz tortur
 • zakaz pracy niewolniczej
 • ochrony czci (wewnętrznej i zewnętrznej)
 • ochrony wizerunku (w tym głosu, nazwiska, pseudonimu)
 • zachowania tajemnicy korespondencji i nietykalności mieszkania
 • ochrony strefy prywatności
 • kultu po osobie bliskiej i tradycji rodzinnych

To niezbywalne prawa człowieka, które aby być świadomym trzeba umieć uszanować.

PS. Homo homini lupus est 😀

Tags:

najnowsze z oświecenie

Słownik świadomościowy

Słownik świadomościowy

Słownik świadomościowy. Posługujemy się coraz to innymi nowymi zwrotami słownymi, nawet gdy
Prawa boskie

Prawa boskie

Prawa boskie, to prawa rządzące naszym wszechświatem. To podstawa duchowości. Bez tych
10 krótkich pytań

10 krótkich pytań

10 krótkich pytań – Zadam ci kilka krótkich pytań. OK? Otóż, aby
Translate »
idź do góry