Najtrudniej poznać samego siebie

Wmawiaj sobie

Wmawiaj sobie

w oświecenie/kwantowo/prawdziwie

Coraz bliższa jest mi teoria, a już teraz to nawet praktyka, że wmawianie sobie, zwłaszcza sprawy na których nam zależy, jest genialnym rozwiązaniem. Po pierwsze to kodowanie schematu lub jego części, myśli i słowa mają energię i oddziałują na nasz system, powstają wówczas solitony, które odpowiednio wzmacniane słowem i myślą, potrafią leczyć, uzdrawiać, a nawet wskrzeszać. Fajnie usłyszeć coś miłego, nawet jak mówisz sam do siebie. Zatem po prostu …

wmawiaj sobie.

Wmawiaj sobieTo nie tak, że musisz od razu łazić wśród ludzi i gadać do siebie, bo wielu jeszcze może tego nie zrozumieć. Ale warto czasami, w odpowiednich warunkach, powiedzieć sobie to i owo, zwłaszcza, gdy to owo jest dla nas istotne i nie wykracza poza nasze sumienie. Częste powtarzanie np. “jestem zdrowy”, jest przy wsparciu świadomej myśli – naprawcze, a wraz z aktem woli – uzdrawiające. I żadne w tym aj waj, po prostu wysyłasz w odpowiednie miejsca odpowiednią energię. Zaskakująco dobrze działa.

Skoro można nam wmówić, albo sami potrafimy wmówić sobie chorobę, to dlaczego nie wmówić sobie zdrowia? Dlaczego tylko złe rzeczy można nam wmówić? Bo dobrych sami nie próbujemy, a i innym na tym nie zależy. Ale jak zaczniemy wmawiać sobie pozytywne rzeczy i sprawy, to w małych sprawach zadziała od razu, a w dużych, to już zależy od nas samych. Zależy od mocy delikwenta, czyli świadomości – wiary – miłości. Prosta rzecz, znana od tysięcy lat “a słowo ciałem się stało”, głoszona przez Chrystusa, Buddę i coraz większe rzesze dziś. Kochajcie siebie, myślcie o sobie dobrze, mówcie do siebie, a nie dosyć, że uzdrowicie i zoptymalizujecie siebie, to i innym się przy okazji dostanie. Bo jak tu być przykrym i złośliwym jak się ma miłość w sercu.

PS. To możliwość spełnienia marzeń sprawia, że życie jest tak fascynujące.

________
#Wmawianie

Hits: 1498

najnowsze z oświecenie

Słownik świadomościowy

Słownik świadomościowy

Słownik świadomościowy. Posługujemy się coraz to innymi nowymi zwrotami słownymi, nawet gdy
Prawa boskie

Prawa boskie

Prawa boskie, to prawa rządzące naszym wszechświatem. To podstawa duchowości. Bez tych
10 krótkich pytań

10 krótkich pytań

10 krótkich pytań – Zadam ci kilka krótkich pytań. OK? Otóż, aby
Translate »
idź do góry